• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Support na pranýři :)

DeletedUser

Guest
Tak znovu a doufam ze naposled.
Tento nazev je do hry nevhodny a tak jsem vam to i napsal. A vy misto aby jste si vymyslel normalni jste zacal prudit a vyhrozovat.
A nemate pravdu, v pravidlech (VOP) je ze posledni slovo ma admin a zalezi na jeho ususdku.
 

DeletedUser5002

Guest
Zdravím a vítám zpět Albiniuse. Doufám, že zdraví je již lepší a přeji i do budoucna, trošičku toho klidu a chuti na to probírat tu ty naše nesmysli a úvahy o nesmrtelnosti chrousta :)
Jinak záměr dát si co nejvíce vulgární jméno "v rámci pravidel" příliš nechápu, přijde mi to jako řešení vlastních komplexů či záměrné popuzování ve hře.
Ale pokud si někdo chce říkat třeba "Prostatik", tak mě by to bylo celkem jedno a nechal bych ho :), nicméně když by si minimálně většina dávala za vzor spíše svou vlastní slušnost, nejspíše i ty ostatní by to k tomu směřovalo a Nicky tipu pochc..... no nevím. Slušnost by měla být v základu u každého člověka samozřejmost a vlastní jméno o tom prostě mnohé napovídá..
 

DeletedUser9724

Guest
Tak znovu a doufam ze naposled.
Tento nazev je do hry nevhodny a tak jsem vam to i napsal. A vy misto aby jste si vymyslel normalni jste zacal prudit a vyhrozovat.
A nemate pravdu, v pravidlech (VOP) je ze posledni slovo ma admin a zalezi na jeho ususdku.

O původní nick se nepřu, u něj byla debata spíš okolo toho, že mi jeho znění vyše kolegyně ze Supportu nějaký čas před vaším BANem posvětila a odkývala... Tam mi nebyl jasný ten jiný metr v posuzování... Ale ani tentokrát jste mi nevysvětlil jako malému dítěti, čemu v pravidlech "ODPORUJE" nick Vyléčená inkontinence, aby byl připuštěn do hry... Krom tedy i vámi zmiňovaného "úsudku admina", kterému by ovšem propříště mohla stejně nevonět "Sedmikráska za ranního kuropění"... A to, že po vás a vašich nadřízených chci vysvětlení snad není pruzení...
To Fist: Co konkrétního na mě prozradil můj nick??? Rád bych se to dozvěděl... Pak vám na oplátku povím, co prozradil na ty, kteří se o něj rádi otírali...;-)
 

Thasoss

Grepolis tým
Po zpětném přečtení bych usoudil, že na vše bylo zodpovězeno a není důvod to řešit dál... dokolečka.
 
Krom tedy i vámi zmiňovaného "úsudku admina", kterému by ovšem propříště mohla stejně nevonět "Sedmikráska za ranního kuropění".
To klidně mohl a pak by tento nick nebyl přípustný.Tato hra má prostě svá pravidla a podle těchto pravidel je adminův úsudek to rozhodující. Prostě podle pravidel je to admin kdo rozhoduje o tom co je přípustné a co není. Nemusí svůj názor před tebou ani zdůvodňovat ani nemusí být podle tebe jeho názor správný. JE to prostě rozhodnutí admina a jeho slovo je v této hře zákon. Pokud se ti to nelíbí běž hrát jinou hru.
 

DeletedUser10719

Guest
Každý máme hranici co je ještě v mezích normy a co už je za, nastavenou trochu jinak. Vliv výchova, prostředí,.... Vůbec nezávidím adminům toto rozhodovat. Třeba já, 40 let, IT, ženatý, dítě, spíše konzervativní, ale do hospody chodím, holky se mi líbí a rád říkám sprosté vtipy, tak jména jako Pochcanek (jsou tu i děti) či Vyléčená inkontinence (někdo může být opravdu nemocný) bych nedovolil. Kupodivu Prostatik by mi přišlo docela milé.

A nemám úplně jasné stanovisko k jedné alianci na Rho, která se jmenuje:
KSCM komunystická a strana s podtitulem Nabíráme soudruhy a soudrušky!!
Řídíme se :poručíme větru dešti
Soudruh Zakladatel : KSCM
Zastupujici Soudruh : KUBLO87

Na jednu stranu mi to přijde hodně vtipné, ale netahá se sem tím náhodou politika? Opět se to může někoho zbytečně dotknout a hodně mladí to třeba nepochopí vůbec a ještě si zafixují, že soudružka se píše se š :-(. Jinak do takovéto aliance bych měl docela problém vstoupit i kdyby byla všude kolem mě. :). Jak to tak popisuji, tak už jsem se rozhodl. Takovéhle jméno bych nedovolil.

Nekamenujte mě prosím, mám dost svého trápení, když s tímhle postojem musím žít :)
 

DeletedUser

Guest
Na žádost přenáším sem:

Tobě se nezdá benevolentní, když Support (pokud není dotyčný nahlášený v tomto směru recidivista) název města upraví, oznámí o tom hráče, že název byl nevhodný a tím to hasne, tzn. je to bez trestu, který přichází až při opakování toho samého počinu?
To slovo je chápáno ve hře jako nevhodné, aby bylo v názvu města (slovo nevhodné neplést s vulgární!)... tak to Support upraví... jak má dle tebe posuzovat, co je či není nevhodné, když jak jsem psal výše, jde i o kontext?
Chceš odpověď na něco, co je holý nesmysl. Kdybych to měl napsat hodně jednoduše, tak slovo menstruace je (na to aby byla v názvech měst atd.) nevhodné, protože je prostě nevhodné... polož si tu samou otázku u slov, která jsou i podle tebe nevhodná... proč jsou nevhodná? A možná zjistíš, jak zbytečně nad tím hloubáš.

Další diskusi na téma menstruování by bodlo přesunout sem. Nečekal jsem, že se to bude až takhle táhnout, takže jsem neotravoval se změnou témata. :) Díky.

Kdyby tohle support udělal, tj. změnil názvy měst, oznámil to hráči a VYSVĚTLIL mu proč je považuje za nevhodné, tak bych si sice pomyslel něco zaprděnosti dotyčného (omlouvám se za poněkud expresivní výraz), ale dokázal bych to akceptovat. Nikoli však již, pokud bez bližšího vysvětlení dostane hráč rovnou BAN. Za bližší vysvtělení nepovažuju suché konstatování, že názvy jeho měst jsou nevhodné.
 

DeletedUser

Guest
Takze, znovu pro mene chapave.
Napoprve nedavame ban, takze to, co pisete, je nesmysl.
Za dalsi, oduvodneni je, ze support vyhodnotil vyraz jako vyraz odporujici pravidlum. Tim to hasne. Proste je to na mem posouzeni a kdyz ja to posoudim, ze to je nevhodne, tak je.

Obecne plati, ze my proaktivne nevyhledavame nevhodne vyrazy. Pouze pokud behem bezne prace nas neco prasti do oci, tak to resime.
Jinak jen na "oznameni". Takze uz to je dostatecny duvod se tim zabyvat. Kdyz nekdo neco oznami, tak to proverim, pokud uznam, ze to je poruseni pravidel, tak jednam, pokud ne tak se to stezovateli snazim vysvetlit.

Takto to je, berte to jako holy fakt. Pokud se vam to nelibi tak mate moznost stezovat si do Nemecka.
Ale dalsi prispevek o tomto uz nepripustim k diskuzi, to varuji dopredu.
 

DeletedUser

Guest
Jako odpověď mi to stačí. Bohužel jste reputaci supportu v mých očích nenapravil, spíše naopak. Zkrátka diskuze se nepřipouští, cenzura vládne světem grepolisu, support si rozhoduje podle vlastní zvůle.
Bohužel jako řadový hráč s tím nic nenadělám.
Trochu mi to kazí dojem z jinak skvělé hry.
 

DeletedUser8791

Guest
Zdravím,
na světech kde jsem hrál, jsem se suportem nepřišel do styku a nebo musím hodnotit kladně počínání těchto lidí. Krom nynějšího světa hrdinů k čemuž mám právě dotaz. Poslal jsem ticket se stížností na chování hráče, myslím že v ten den ticket poslalo asi více lidí se stejným "problémem". Čekal jsem na odpověď (jakoukoliv třeba i takovou že má stížnost je prostě hloupost) bohužel marně. Až za několik dní mi přišla odpověď kterou jsem tedy neočekával, přišla mi výsměšná zpráva od hráče na kterého jsem si stěžoval. A můj dotaz: proč jsem nedostal žádnou odpověď od support týmu, a místo toho jen výsměch od hráče?? Na ostatních světech, tedy na těch kde jsem ticket psal, vždy odpověď přišla, tak proč ne zde - podotýkám, že jsem očekával odpověď jakoukoliv, třeba ať se jdu zahrabat s takovými malichernostmi. Díky
 

DeletedUser

Guest
Musim vas zklamat, od tohoto nicku je v systemu pouze jeden ticket a to 844 dnu stary. Tudiz jste zadny ticket neodeslal a tudiz nikdo nebyl proveren a nikdo vam nemohl odpovedet.
 

DeletedUser8791

Guest
Máte pravdu, moje chyba - nebyl to ticket ale nahlášená zpráva, předpokládal jsem že se to chová jako ticket, ale překontroloval jsem si na stránce supportu tickety, a pravda je na Vaší straně, mám tam jen starý ticket co píšete. Každopádně to tedy znamená že k nahlášené "nevhodné" zprávě se nikdo nijak ze suportu nevyjádří? Nebo jsem tedy ani nenahlásil zprávu?
 

DeletedUser6361

Guest
Mám prosím jendoduchý dotaz:
Jak dlouho ještě budu čekat na vyřízení dotazu z před půl roku? Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mate pravdu, pri nahlasene zprave neni zpetna vazba. Takto je system nastaven, s tim nic nenadelame. Nicmene jsem to ted proveril a supporteka Seneria, ktera ma zpravy v kompetenci to vyridila.

Jecasher. Uprimne, nevim co se stalo. Dohledal jsem ten ticket a v systemu je jako ukonceni, nicmene, neni u nej videt kdo, ani kdy ho ukoncil. Nicmene, to o cem pisete, ted po tak dlouhe dobe je uz stejne pase, cely system premia byl od te doby jiz nekolikrat upravovan. Za chybu se omlouvam, ale fakt nevim co se stalo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12205

Guest
Support na pranýři :) to je vcelku výstižné téma :cool:
Rád bych upozornil všechny hráče na praktiky "Hlavního cheathuntera". Absolutní ignorace jakékoliv mojí odpovědi na trest, který mi byl udělen. Tiket zůstává i přes moje neustálé doplňování stále nezodpovězen. Nikdo nemá zájem se mnou ze supportu komunikovat. Za dva dny přišly dvě strohé, řekl bych až arogantní odpovědi na moje odvolání. I když jsem byl schopný vše vysvětlit a několikrát jsem to do tiketu psal, stále bez odezvy - na to že je to na novém světě, je to skvělá vizitka Vás všech co se o to máte starat. V podstatě jste mi zničily začátek světa. 8000 zlatek je tímto Vaším jednáním v trapu a utraceno zcela zbytečně.
Kde se tedy dá dovolat nějaké satisfakce??? Ptám se Vás všech, kteří s těmito praktikami mají stejné zkušenosti jako já nyní.
 

DeletedUser

Guest
Ted jsem nejak zmaten.
Je pravda ze tento post je jiz starsiho data, nicmene kdyz jsem si nasel vas ticket tak koncite slovy "super, dekuji".

Takze, opravdu nechapu co jste chtel rici, nac si stezujete.

A pokud na to ze tu nesedim 24/7 a necekam na vase odpovedi abych je ihned mohl resit, to opravdu ne. Mam svou praci, rodinu, support vsichni delame ve svem volnem case. Takze odpoved muze dele trvat, ale odpovidame vzdy.
 

DeletedUser12582

Guest
Tak to tady trochu oživím xD
Rád bych se zeptal "cheathuntera" a supportu obecně jak se vypořádavají s boty/scripty. Na Heraklionu Mamlasové používaji minimálně AutoAttack Planner (http://autofarm.me/autoattack) přesně po třech sekundách vyslané útoky přesně jak se píše na jejich stránkach . Když se to pošle na support tak nic prej že to je normální a tak bych se rád zeptal: Máte vůbec možnost zjistit jestli někdo ty boty/scripty používá?Protože to vypadá že ne.
 

Thasoss

Grepolis tým
Systém průběžně vyhodnocuje logy hráčů a v případě podezření je prochází individuálně. Tento souborů testů můžeme rovněž u dotyčného hráče spouštět manuálně + ho manuálně sami zkontrolovat. Hranice mezi tím, co jsou „rychlé prsty“ a co užívání BOT systému, je mnohdy velmi tenká, proto bohužel ne všichni trest obdrží. Chceme co nejméně riskovat, že by někdo byl zablokován, aniž by něco porušil.
 

DeletedUser9364

Guest
A jsi si jistý, že je používáme? Ono stačí jenom mít trochu "skillu". Lepší je hledat chybu u sebe a ne brečet, že když mě někdo porazí, tak podvádí.
 

DeletedUser12582

Guest
Tím "skillem" myslíš schopnost stáhnout si ze stránek BOTa? xD lol
 
Nahoru