• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Support na pranýři :)

DeletedUser

Guest
Nejednou se setkávám, že na aliančním fóru si stěžujete na multiúčet, nevhodný název města, vulgární zprávy, co dostáváte, stále Vám píši, abyste se obrátili na support.
Vy mi odpovídáte, že support dle Vás nepracuje, že něco trestá a něco přehlíží.
Máte možnost se supportu ( cheathunterů ) zeptat na to, co Vás zajímá, jak pracují, jak dlouho jim trvá vyřízení ticketu, proč jsou ve hře názvy polis, co Vám vadí a jiné jsou hned smazány.
Nebojte se říct, co si o supportu myslíte.

Upozornění: Toto téma neslouží ke kritice Grepolis týmu, nýbrž na to, abyste se zeptali, proč Support postupuje tak, jak postupuje a na další obecné dotazy okolo jejich práce.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Som support a nachádzam sa na stránke grepolis.cz. Zadám svoj nick a heslo, čo sa potom stane alebo čo som mal urobiť predtým ? Zobrazia sa mi svety kde hrajem a kde robím support ?
 

DeletedUser

Guest
Pro zacatek, vsichni celenove supportu tuto cinnost vykonavaji ve svem volnem case a bez naroku na odmenu. Takze chodime do skoly, do prace a tim padem jaksi nelze cekat ze na vse odpovime behem par minut. Nicmene, snazime se aby se vse vyridilo nejpozdeji vecer.

A co se nazvu tyka, support proaktivne neprochazi vsechny jmena ve hre, je to jen na oznameni. Takze co oznami hraci tak se resi. Vetsinou to padne na ma bedra a ja "rozhoduji" co je v poradku a co ne a ja se snazim merit vsem stejne.

Deštruktor: Trosku dotaz nechapu, ale budu se snazit odpovedet.
Pro praci supportu mame od Inno takzvany Admin tool, coz je webova aplikace jenz se samotnou hrou nema nic spolecneho. Pres nej vyrizujeme tickety i prochazime svety. Snad toto staci, pokud ne, prosim rozvedte svuuj dotaz.
 

DeletedUser9039

Guest
Velice zajimave tema. Jelikoz jsem mela nejednou dostavenicko se supportem a ne vzdy vse probihlao zcela hladce, tak by me hlavne zajimaly nejake statistiky. Pocet ticketu na danem svete a jak rychle jsou vyrizeny? A jeste bych se chtela zeptat, kdyz je supportu nahlasen hrac, ktereho support zna shodou okolnosti ze hry, jak si zachovate objektivitu? A v te admin tool verzi vidite jen tikety urcene konkretnimu supportu nebo vsechny?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Presne to som myslel. Ja sa v tom veľmi nevyznám a ani som si to nevedel predstaviť, ale už som múdrejší :)
 

DeletedUser

Guest
Zacnu od konce)0
Bezni cheathunteri vidi jen tickety a podrobnosti pouze o konkretnim svete ktery spravuji. Takze pokud ma nekdo rekneme Xi, tak vidi jen Xi.

Vzhledem k tomu ze hunteri nesmi hrat na svete ktery spravuji tak je nepravdepodobne ze by nastal pripad kdy resi nekoho znameho. Ale pokud nastane, verim a jsem o tom presvedcen ze to nehraje roli a resi pripad jako kazdy jiny. Naopak, jsou to clenove support tymu kteri nejcasteji nechavaji proverit sve aliance kde hraji na porusovani pravidel.

A stemi statistikami, to je trochu slozitejsi. neexistuji statistiky pro jednotlive svety, pouze hromadne. Pokusim se je sem nejak vlozit.

Data za cervenec
Time period: 31 days

Supporter Response time Tickets in sample
pantelis 1.58 hours 1
drachma 3.59 53
albinus 7.7064
mnemosyne 9.45 9
proteas 15.35 2
charon 65.11 3

Data od zacatku roku:


Time period: 231 days

Supporter Response time Tickets in sample

Jmeno Prumerna doba odpovedi Pocet prvnich reakci
sargeras 2.68 hours 46
drachma 3.29 385
celleste 4.61 7
albinus 6.22 953
pantelis 12.35 45
mnemosyne 12.47 234
proteas 13.86 4
jonik 13.94 7
kerberos 64.13 136
charon 64.63 47
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Čítal som, že na to aby sa stal niekto support musí mať čistej rějstrík. Čo ak sa daný človek stane supportom a poruší pravidlá na svete, ktorý nesupportuje. Bude to mať nejaké dôsledky na jeho kariéru ? :) Viem, niečo také sa nedeje / nemyslím, to so srandy / , ale keby náhodou.
 

DeletedUser

Guest
V obecne rovine, pokud uz by se to stalo tak to znamena okamzity vyhazov. Nicmene se nic takoveho za dobu supportu co ja vim nestalo.
 

DeletedUser

Guest
Čo z toho máte ?
Pocit šťastia za dobre vykonanú prácu, vnútorný mier, alebo ste skúšky na bachára nezvládli a tak to skúšate tu ? :)
 

DeletedUser

Guest
Nemuzu mluvit za ostatni, ale ja sam to delam proto ze me tato hra oslovila, kdyz jsem aktivne hral tak mi prinesla spoustu "peknych zazitku" a ted se ji to snazim vratit. A take kvuli tymu, jsme tu navzajem pratele a komunita.
 

DeletedUser

Guest
Dobre :)
Momentálne ma už nič nenapadá, ale neskôr sa určite ešte na niečo optám.
 

DeletedUser

Guest
Zajimavé, že se nikdo na nic neptá. Pořád si hráči na support stěžují a když je možnost se zeptat tak toho nevyužijí. Tak jen do toho. Proto je to pranýř. Nebojte se ozvat a na cokoliv se ptát. Využijte možnosti .
 

DeletedUser6172

Guest
....to může svědčit jen o jednom....o kvalitní a bezchybné....zkrátka...a nebudu přehánět...profesionální činnosti grepolis teamu...
ps: ale mně to můžete napsat....to máte na odmazávání příspěvku nějaký nový software, že jo? ))

tak lidi!!!...ven s tou kritikou...chlapi!!!...kdo si uleví?!!...no!!!...nebojte se, nikoho nebudeme trestat....co?...nikdo?...nic?!...třeba veškrna... zkus to, chlapče!.....

aha...já věděl, že v tom je nějaký fígl....)))....ach jo, to je roztomilé...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zadny figle nepouzivame, nemame toho zapotrebi.
Jen jsem ve vasem prispevku jaksi nenasel zadny dotaz a tak nemam nac odpovedet.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6172

Guest
omlouvám se za žoviálnost v mém předchozím příspěvku...na nic jsem se neptal, jen jsem vyjádřil pochvalu...akorát mně zaskočilo, že můj příspěvěk prošel schvalovacím řízením ))....ale, když se bavíme na téma support na pranýři, zajímalo by mne, kolik procent hráčů podalo stížnost na support, z celkového počtu hráčů grepolisu od spuštění této hry...pokud neodstanu odpověď, nic se neděje...přesto děkuji...
 

DeletedUser

Guest
Na toto opravdu odpovedet neumim, nebot zadne podobne statistiky se nevedou.
Ja osobne za dobu u supportu vyridil neco kolem 3000 zalezitosti, tak co vim, do Nemecka ci Charonovi bylo hlaseno radove do 10ti pripadu. U ostatnich hunteru je to jeste mene, radove jednotky pripadu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9349

Guest
resim problem s pripsanim zlataku, a vic jak tyden se mnou nikdo nekomunikuje kde je problem
tak uz jsem se se stiznosti musel obratit vejs
co kdyz kvuli nepripsani zlataku budu znevhodnen (jedna se o 4000 zlatek) ve hre a budu na to doplacet?
 

DeletedUser

Guest
Se zlatkami je to slozitejsi. Jednak se skoro nikdy nepripisou behem par minut.
Za druhe ja jakozto support muzu pouze zkontrolovat zda byli pripsany. Coz je 80% problemu ze hrac zaplati a kdyz je hned nema tak pise ticket a ja pri overeni zjistim ze je vse v poradku.
Pokud ne, deleguji vec administratorovi hry. Ten jediny ma nastroje jak proverit platbu a vetsinou to musi delat ve spolupraci s Inno.
Takze asi takto to je s premiem.

A co se tyka nahrady skod, musim vas zklamat, dle VOP nemate na nic podobneho narok.
 

DeletedUser9349

Guest
sry, ale ja nemluvim o minutach ani hodinach
za zlataky jsem zaplatil 16.8. 2013
uz jsem je kupoval vickrat a vzdy do tydne pripsano
pokud budu skodnej, tak to budu muset resit jeste jinou cestou - Inno uz jsem o tom tez informoval
delam v obchode, ale kdybych mel takovyto pristup k zakaznikum, tak uz jsem davno na pracaku
 
Nahoru