• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Support na pranýři :)

DeletedUser

Guest
Bohuzel hrace "cápek" mi system nenasel, takze se k tomu nemohu vyjadrit.

To Dancan

Copak to ma byti?
 
Hráč Alone in The Dark z Omikronu a Pýthon se supportu mají nápadně stejný obrázek. Všimněte si malého černého dráčka
 

DeletedUser10612

Guest
Dobrý večer všem,
měla bych několik otázek na support a věřím, že lidé co pracují na supportu jsou upřímní a vždy napíší a odpoví jen pravdu i kdyby se někomu třeba nelíbila.
1) Měla jsem blokaci na 5 dní, poté co jsem se vrátila, tak jsem se chtěla podívat na reporty ze 2 kolonizací měst co jsem měla ještě než jsem dostala blokaci co jsem měla uložené.Jelikož já reporty nemažu, tak by mi velice zajímalo, kdo mi je smazal a jaký k tomu měl důvod?
2) Kdo vše může nahlížet hráčům do profilů, jestli jen support a nebo i moderátoři fora, kteří ovšem support nedělají a jestli mezi těmito dvěmi funkcemi je nějaký rozdíl, pokud ano, tak jaký?
3) Bylo by možné sem vypsat rozsah trestů za určité provinění co udělají hráči?
4) Chtěla bych poprosit o to, jestli by se na můj dotaz mohli vyjádřit všichni lidé co mají funkce zde na foru ať jsou to supportéři a nebo moderátoři fora.
Jelikož jsem ženská, tak je normální, že jsem zvědavá a věřím, že mi hodní supportéři odpoví, jelikož bych je ráda poznala všechny, na ticket mi odpovídal jen Albinus a Drachma, kteří jsou dle mého názoru upřímní a spravedlivý.:)
Předem děkuji za odpověď s pozdravem Angela83
 

Thasoss

Grepolis tým
Zdravím Dancana a Angelu,

snad Vám nebude vadit, když Vám odpovím já, ač projekt Cheathunterovo okénko má pod palcem hl. cheathunter hry Albinus, ale i tak bych Vám měl nabídnout uspokojivé odpovědi.
Vezmu to systematicky od Angely.
1. Hlášení se automaticky mažou po 5 dnech stáří, ať jsou publikována, nebo ne. Nikdo Ti je tedy nemaže, na to ani nemá žádný Supportér nástroje. :)
2. Hráčům na profil mohou přihlížet všichni, i hráči - přes hru. Cheathunteři (či Supportér) dbající na pravidla hry mohou upravit profil hráče, mají-li právo na správu onoho světa. Moderátor toto právo nemá, spravuje pouze fórum. Nezasahuje tedy do dění světa jako vyšší moc a jediné co může, tak to je pomáhat s hlášením (nikoli tedy i trestáním) závadných jmen polis či názvů účtů, to je vše. Zároveň jim nejsou poskytovány informace o trestaných hráčích. A to z jakého důvodu? Moderátoři fóra smí hrát na jakémkoli světě bez omezení - nespravují je.
3. Katalog trestů je asi to, co hledáš.
4. Vyjádření od všech členů Grepolis týmu na rovinu nečekej. :)

Dancane, Pýthón je moderátor, nikoli Supportér, může tedy také hrát bez omezení, na jakém světě se mu zachce... a jestli bude hrát pod jiným nickem či pod Pýthónem, to je jeho věc. Také hraji, také jsem členem Grepolis týmu, také jsem stejně jako Pýthón moderátor fóra.
Snad jsem Vám to tedy objasnil.

S pozdravem,
zástupce hl. móda Thasoss

P.S. Pro otevření přílohy musí mít dotyčný účet na fóru a musí být přihlášen, s tím my nic neuděláme.
 
Naposledy upraveno:
Thassosi, rádi bysme si tu přečetli, že neexistuje vazba mezi morerátorem a členem supportu. Můžeš nám tu tento fakt potvrdit?
Jak je možné, že moderátor disponuje informacemi, které může znát jen supportér? Jak je možné, že ví, že ten a ten hráč má BAN za to a to? Že ví o multiúčtech? Dokonce ví za jaké multiúčty hrají? Jak je možné, že ví kdo a kdy si dopisoval s jinou aliancí? Že za to vyhrožoval členům "své" aliance, že je za to bude vyhazovat? Jak je tohle možné? Neexistuje tu stále žádná vazba mezi moderátorem a členy supportu?

Pozor, nikdo tu nerozporuje, že moderátor může zasahovat do hry nějakými právy, to jistě nemůže, to už bysme nehráli Grepolis, ale nějakou blbinu z Banánový republiky.
 

DeletedUser10612

Guest
Děkuji Thasossi, za odpověd.
Jsem ráda, že mi odpověděl také někdo jiný a děkuji za odkaz na tresty pro provinilce. ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
Dancan: Máme jistý kodex, kterým se řídíme... i kdybychom se k něčemu sem tam dostali, stejně to nesmíme ve hře použít... jenže k žádným informacím se nedostáváme a když už, tak to jsou dotazy... protože nikdo neví všechno, takže je nutné složit hlavy dohromady. ;) Mám s tím své vlastní zkušenosti, že to, co tu vypisuješ, jsou spekulace, v tomto případě živené z Pýthónova draka. Věř, že jsem byl také nesčetněkrát obviněn, že vím, kdo je online atp. Holt jsem tak hloupý a hraji pod stejným nickem, který mám i na fóru.
 

DeletedUser

Guest
To Ritaben:

Proveril jsem toho hrace jak jste psala, jeden trest jsem ja udeloval a za sebe muzu rici, to ze obchazi sprosta slova vyteckovanim u me opravdu neuspeje. Druhy trest davala kolegyne a ted to s nim resi po ticketu, tudiz se k tomu nemohu vyjadrovat.

To Dancan:

Ja vam to muzu garantovat. Modi nemaji zadne informace od supportu. Pravda obcas na internim foru zverejnime zvlast povedeny ticket pro pobaveni, jsem take jen lide, ale vzdy jen kdyz to neovlivni hru, pripadne s delsim casovym odstupem.

Vite, zda ono to nebude tim ze cleni supportu obecne se stavaji jen hraci co opravdu umeji hrat Grepolis a znaji tuto hru. A ted nemluvim o zebriccich a vyhranych svetech..., ale o tom ze chapou hru a umi ji, znaji herni figle atd. A tak jsou schopni "delat veci" ktere normalni hrace nenapadnou. Ale to obecne plati o TOP hracich.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Thassos: Tady přece nejde o hloupost toho či onoho hráče, ale spíš si klaďme otázku, proč je tu tolik náhod najednou a proč člen širšího týmu správy Grepolisu používá ve hře jiný nick než na supportu? Aby předešel spekulacím? To asi sotva. Nebo se za svůj několikaletý nick snad stydí a není na něj hrdý? To je asi taky blbost,že? Nenahrává tohle vše právě těm spekulacím, proč zrovna on a jeho lidé vědí to, co by vědět rozhodně neměli a i kdyby byli tak dobří věštci, tak přece člen aliance, který má takto nápadné rysy a vazby na support a má čisté svědomí, těmto spekulacím jen nahrává.

Pánové, měli byste se zamyslet nad tím, zda je to vůbec etické být členem týmu a zároveň hrát, ať už dotyčný zastává jakoukoliv "funkci". Co tím získáte je nasnadě a hlavně. Kážete vodu a pijete víno. Trestáte i za hlouposti a sami máte máslo na hlavě.
 

DeletedUser10612

Guest
To Ritaben:

Proveril jsem toho hrace jak jste psala, jeden trest jsem ja udeloval a za sebe muzu rici, to ze obchazi sprosta slova vyteckovanim u me opravdu neuspeje. Druhy trest davala kolegyne a ted to s nim resi po ticketu, tudiz se k tomu nemohu vyjadrovat.

To Dancan:

Ja vam to muzu garantovat. Modi nemaji zadne informace od supportu. Pravda obcas na internim foru zverejnime zvlast povedeny ticket pro pobaveni, jsem take jen lide, ale vzdy jen kdyz to neovlivni hru, pripadne s delsim casovym odstupem.

Vite, zda ono to nebude tim ze cleni supportu obecne se stavaji jen hraci co opravdu umeji hrat Grepolis a znaji tuto hru. A ted nemluvim o zebriccich a vyhranych svetech..., ale o tom ze chapou hru a umi ji, znaji herni figle atd. A tak jsou schopni "delat veci" ktere normalni hrace nenapadnou. Ale to obecne plati o TOP hracich.


Milý Albinusi, to bych se mohla stát časem supportérem i třeba já?
 

DeletedUser

Guest
Samozdrejme, nikdo neni predem vyloucen. Tedy az na pripady uctu ktere v minulosti hrube porusily pravidla.
 

Thasoss

Grepolis tým
Dancan: Třeba má jiný nick pro svůj vlastní klid? Supportéři (a znovu opakuji, Pýthón je moderátor) musí mít jiný nick ve hře a v ticketu, to je dané. Moderátoři nemusí, je to na nich, jenže musí počítat s tím, že se na ně budou valit dotazy (jako např. na mě) i ve hře, což opravdu ne vždy je milé.
Pakliže se začneme řídit tím, co tu píšeš a přestaneme tedy hrát, víš, co se stane? Až se nás na něco zeptáš, nebudeme vědět... prostě nemáme odzkoušeno. Navíc když máme nárok hrát, tak proč bychom nemohli? To pro hru máme pouze dřít? To snad nemyslíš vážně...
 
Albinus: Pane kolego, to že jste členem ""Dream týmu support Grepolis" z vás nedělá kvalitního hráče a chápavého už vůbec ne. Dovolte mi abych se zasmál. Tohle je argument hodný děcka v mateřské školce, které si myslí, že když umí dělat bábovičky o něco líp, tak k němu ostatní děti budou vzhlížet. Blbost. Co je podle Vás TOP hráč? To by mě fakt zajímalo? Jsou schopni a teď Vás cituji: "delat veci" ktere normalni hrace nenapadnou. Takže člen supportu vlastně není normální? Gratuluju. Definice jak z nosu
 

DeletedUser

Guest
Snazil jsem se byti slusny a tak jsem napsal normalni hrace a ne hrace duchem slabe. Ale, abych odpovedel na vas dotaz.
Vy hrajete (ucet je zalozen) cca 2 roky, ja se pohybuji na Grepu jiz vice jak 3 a pul. Vyhral jsem 2 svety..........a ano, umim tuto hru natolik abych mohl pracovat jako herni podpora.
 

DeletedUser10612

Guest
Dancan: Třeba má jiný nick pro svůj vlastní klid? Supportéři (a znovu opakuji, Pýthón je moderátor) musí mít jiný nick ve hře a v ticketu, to je dané. Moderátoři nemusí, je to na nich, jenže musí počítat s tím, že se na ně budou valit dotazy (jako např. na mě) i ve hře, což opravdu ne vždy je milé.
Pakliže se začneme řídit tím, co tu píšeš a přestaneme tedy hrát, víš, co se stane? Až se nás na něco zeptáš, nebudeme vědět... prostě nemáme odzkoušeno. Navíc když máme nárok hrát, tak proč bychom nemohli? To pro hru máme pouze dřít? To snad nemyslíš vážně...

Chtěla bych se zeptat, jak mi potom můžete vysvětlit tohle. Jak se Markus666 dozvěděl s kým jsem měla sdílený profil, když to support tedy nezveřejnuje? Protože tohle Markus o mě psal do jiných aliancí a myslel si, že se to ke mě nedonese. Zde jsou důkazy. Jak mi na tohle odpovíte prosím?




Markus666 dnes v 02:04 hod.
tak je to CKAPN což je docela průser že je v radě ale ten člověk co měl ten účet dřív tak ho přenechal asi právě angele,bud jenom přez něj donáší a nebo s ním hraje
Markus666 dnes v 01:46 hod.
prostě to vím měla učet u nás jako Snow Wolf a přes něj všechno špehovala své ali a válka se moc dobře nedala vést, nahlásili jsme to a měla don a ted všechno ukazuje že je ještě u sars

Markus666 dnes v 01:41 hod.
a navíc vím že má multák ještě u Sars,takže jak s tím naložíž je tvoje věc
Markus666 dnes v 01:37 hod.
tahle angela hraje několik účtů byla u nás a já jsem z ní udělal hráčku pak k nám přišli barbaři a ona tady dokázala udělat takové rozepře že to si neviděl,pak si udělali ali Vycházejíci slunce a u nás měla multi účet a vlstně špehovala za který měla ban. ona opavdu není fér a to mi věř,můžeš si to klidně nechat pro sebe nebo jí to říct je mi to jedno ale vím že na to dojedete opravdu
 
Thassos: Jo pro svůj vlastní klid? A bude volit podobný obrázek, aby vlastně na sebe upozornil, ale nechtěl? Co to je za kravinu?? A klidně hrajte, zkoušejte, ale od toho jsou především beta verze, tak se mužete vyblbnout dosytosti, ale v ostré hře, podle mě nemáte co dělat. To že máte kodex, no a co? Na ten ti Bílej Tesák víš co? Máme v zemi zákony, a dodržují se striktně? Blbost. To, že to máte takto nastavené vy neovlivníte, pokud sami nebudete chtít, ale rozhodně to vrhá špatné světlo na nestrannost celého týmu ať už mu říkáte jakkoliv.
 

DeletedUser10612

Guest
Samozdrejme, nikdo neni predem vyloucen. Tedy az na pripady uctu ktere v minulosti hrube porusily pravidla.
ale já porušila pravidla jen jednou, tudíž i když budu sebe víc dobrou hráčkou, už nebudu mít nárok dostat se na pozici supportéra?
 
Nahoru