• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Support na pranýři :)

DeletedUser

Guest
Angela:

Opravdu netusim jak to vedel. Ale tusim ze jsme to resili v ticketu a nakonec jsme se nejak dohodli, nebo to mam hledat? Ale uprimne, fakt nevim, netusim, hrace neznam ani dle jmena.

Je to vzdy na posouzeni administratora a me koho prijmem. Maly "prusvih" nevadi. Ale x trestu za multi to ano.

Dancan: K tomu co jste napsal netreba slov. Maximalne jen...... Podle sebe soudim tebe.
 
Snazil jsem se byti slusny a tak jsem napsal normalni hrace a ne hrace duchem slabe. Ale, abych odpovedel na vas dotaz.
Vy hrajete (ucet je zalozen) cca 2 roky, ja se pohybuji na Grepu jiz vice jak 3 a pul. Vyhral jsem 2 svety..........a ano, umim tuto hru natolik abych mohl pracovat jako herni podpora.

Albinusi, já vyhrál za ty dva roky jeden, hrál jsem jeden svět téměř od začátku až do konce. Až na pár týdnů, jen jeden svět a vyhrál jsem ho, tu alianci jsem vedl. Ale o tom to tu není. Já si tu ego honit nemusím. Tuhle hru umím hrát taky dobře. Jsem tu skoro doma. Mě zajímalo něco jiného a ne to, jak je tu kdo dlouho a zda díky tomu může dělat podporu.
Víte co se říká? S jídlem roste chuť. Přeberte si to jak chcete a třeba vyhrajete ještě další svět, ale položte si otázku, jestli vám to za to stojí....
 

DeletedUser

Guest
Albinusi, já vyhrál za ty dva roky jeden, hrál jsem jeden svět téměř od začátku až do konce. Až na pár týdnů, jen jeden svět a vyhrál jsem ho, tu alianci jsem vedl. Ale o tom to tu není. Já si tu ego honit nemusím. Tuhle hru umím hrát taky dobře. Jsem tu skoro doma. Mě zajímalo něco jiného a ne to, jak je tu kdo dlouho a zda díky tomu může dělat podporu.
Víte co se říká? S jídlem roste chuť. Přeberte si to jak chcete a třeba vyhrajete ještě další svět, ale položte si otázku, jestli vám to za to stojí....


Hele, uprimne, nam stejne neuverite, takze toto fakt nema smysl. Ale jen pro upresneni, v soucasne dobe z celeho Suppot teamu aktivne hraji 1-2 lide+-. Zbytek jsou byvali hraci co to delaji uz jen proto ze jim tato hra dala spoustu hezkych chvil a zabavy a snazi se ji to vratit. Delame to ve volnem case, bez naroku na odmenu. Preberte si to jak umite.
 

DeletedUser10612

Guest
Angela:

Opravdu netusim jak to vedel. Ale tusim ze jsme to resili v ticketu a nakonec jsme se nejak dohodli, nebo to mam hledat? Ale uprimne, fakt nevim, netusim, hrace neznam ani dle jmena.

Je to vzdy na posouzeni administratora a me koho prijmem. Maly "prusvih" nevadi. Ale x trestu za multi to ano.

Dancan: K tomu co jste napsal netreba slov. Maximalne jen...... Podle sebe soudim tebe.

No on to by jste byl hodný, kdyby jste se tam podíval.
 

DeletedUser7382

Guest
Promiňte, že do této diskuze vstupuju... S mnohými příspěvky souhlasím, ale mně už tato diskuze přijde jako fraška, protože mi připadá, že se už pomalu zachází příliš daleko. :?
 

DeletedUser

Guest
sesadit support napomaha hracum ve hra

Thassos: Jo pro svůj vlastní klid? A bude volit podobný obrázek, aby vlastně na sebe upozornil, ale nechtěl? Co to je za kravinu?? A klidně hrajte, zkoušejte, ale od toho jsou především beta verze, tak se mužete vyblbnout dosytosti, ale v ostré hře, podle mě nemáte co dělat. To že máte kodex, no a co? Na ten ti Bílej Tesák víš co? Máme v zemi zákony, a dodržují se striktně? Blbost. To, že to máte takto nastavené vy neovlivníte, pokud sami nebudete chtít, ale rozhodně to vrhá špatné světlo na nestrannost celého týmu ať už mu říkáte jakkoliv.


No panecku počtenicko je to pekne. Nic ve zlem proti tem co si hrajou na support. A jeste hrajou hru, a jsou v kontaktu s hraci kterym mohou napomahat ve hre. Nebo pro zjednoduseni hry pro ne. Tak toto je neeticke s hrou. Vy po nas chcete aby jsme hrali fer. A sami hrajete a napomahate jinym. Stim se bež te bodnout. I kdyz jste jen podpora grepa Tak by jste nemeli hrat. uz z techto duvodu. A vytahovat se vyhral sem dva svety, a uz to hraju pres tri roky... Porad ses LAMA. Jsou tu hraci co to hrajou jeste dyl a maji zkusenosti s hrou lepsi jak ty.

P.s. Uz ani nevim kde to bylo na kerym svete. Ale hral snami nejakem moderator nebo podpora a meli jsme to o trosku lehci nez oni. oni dostavali Bany a mi jim zabirali mesta, protoze to dostavali bez ochrany. Takle se to aplikuje abys vedel. Co myslis ma smysl aby podpora hrala aby napomahala.
 

DeletedUser10612

Guest
Promiňte, že do této diskuze vstupuju... S mnohými příspěvky souhlasím, ale mně už tato diskuze přijde jako fraška, protože mi připadá, že se už pomalu zachází příliš daleko. :?
Dane nechápu proč myslíš, že to zachází příliš daleko. Support si sem dal toto vlákno aby mohli hráči psát co jim vadí, tak proto mi nepřijde, že by to zacházelo daleko, když máme jen otázky na support.
 

Thasoss

Grepolis tým
Jarda molik: Nejdřív napíšeš, že je to nefér, aby support hrál, a pak abys účinek pohanění Týmu ještě více zesílil, tak si vymyslíš, že jsi toho také využil spolu s dalšími svými spoluhráči. :))) Hrozně si protiřečíš. A vůbec, kde že jsi to hrál? :)

Nečekáme vděk za to, že tomu tady necháváme x hodin týdně, ale prosím když už obviňuješ někoho z něčeho, tak používej konkrétní důkazy a ne jen papouškované výkřiky do tmy od ostatních, kteří je zase mají od dalších hráčů a ti je zase "zdědili" od nějakých podvodníků, jimž se nelíbilo, že byli načapáni na švestkách.
 

DeletedUser10612

Guest
Jarda molik: Nejdřív napíšeš, že je to nefér, aby support hrál, a pak abys účinek pohanění Týmu ještě více zesílil, tak si vymyslíš, že jsi toho také využil spolu s dalšími svými spoluhráči. :))) Hrozně si protiřečíš. A vůbec, kde že jsi to hrál? :)

Nečekáme vděk za to, že tomu tady necháváme x hodin týdně, ale prosím když už obviňuješ někoho z něčeho, tak používej konkrétní důkazy a ne jen papouškované výkřiky do tmy od ostatních, kteří je zase mají od dalších hráčů a ti je zase "zdědili" od nějakých podvodníků, jimž se nelíbilo, že byli načapáni na švestkách.

Mám jeden důkaz, věřím že vedení má navzájem na sebe kontakty. Ještě když jsem byla s alone in the dark v jedné alianci, tak jsem ho měla i na skypu a psali jsme si. Nějak jsem nechápala proč má nick na skype python8507. Takže v době mé blokace jsem si všimnula, že si mi alone in the dark vymazal z přátel a já nevěděla proč. Když jsem se do hry vrátila, tak alone měl stejný symbol draka jako má Pýthon, tím mám na mysli ten malý černý symbom na obrázku s různými draky a tady se můžete klidně podívat i na důkaz. Díky bohu za aplikace, které umí dělat obrázky z čehokoliv co je na internetu. Takže by mi zajímalo jak vysvětlíte tohle? Jelikož jste si sem sami dali support na pranýři, tak se jen dotazujeme. http://vvcap.net/db/Ofz8ZrwfEB9mUUjax2tR.htp
 

Thasoss

Grepolis tým
Já myslel, že Pýthona jsme už dořešili, spíš by mě (a nejen mě) zajímaly důkazy ohledně toho, že někdo z Supp týmu pomáhá jiné alianci. ;)
Pýthón je mód, klidně si může hrát, zakazovat mu to nikdo nemůže a ani není důvod proč tak činit. Cheathunter se nenechá ovlivnit, aby sejmul někoho, kdo pravidla hry neporušuje, nebo mu napařil trest vyšší, než jaký dovoluje katalog trestů... ale tím se dostáváme opět na začátek a zbytečně.

A ano, tohle okénko je tu proto, abyste se tu dotazovali na zvlášť ožehavé věci a aby se to řešilo... věcně, konkrétně, v klidu, bez spekulací.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser10612

Guest
Já myslel, že Pýthona jsme už dořešili, spíš by mě (a nejen mě) zajímaly důkazy ohledně toho, že někdo z Supp týmu pomáhá jiné alianci. ;)
Pýthón je mód, klidně si může hrát, zakazovat mu to nikdo nemůže a ani není důvod proč tak činit. Cheathunter se nenechá ovlivnit, aby sejmul někoho, kdo pravidla hry neporušuje, nebo mu napařil trest vyšší, než jaký dovoluje katalog trestů... ale tím se dostáváme opět na začátek a zbytečně.

A ano, tohle okénko je tu proto, abyste se tu dotazovali na zvlášť ožehavé věci a aby se to řešilo... věcně, konkrétně, v klidu, bez spekulací.

No jak jste mohl číst, tak Markus, který byl s alone in the dark v jedné ali psal jeho hráčům, že ví jak si zjistit kdo si s kým píše, tudíž když tam hraje někdo kdo dělá moderátora fora, tak mi to nedá a opravdu mě zajímá jak se tedy Markus dostal k informacím, s kým jsem měla sdílený profil, když to má vědět jen support. Proto jsme zpět na začátku a mě zajímá od koho lítali informace, když ne od supportu, protože jak jsem napsala, věřím, že supporti tohle nedělají. :) Nezajímají mě jaké tresty dostal Markus či nedostal, jen mě zajímá, jak se dostal k těm informacím. Jinak pokud hrajete někdo ze supportu viz Albinus nějaký svět, tak si velice ráda zahraji proti vám a alespon mi svými zkušenostmi v boji můžete ještě více naučit. Jinak mi nevadí, že support a nebo moderátor fora hraje grepolis.
 

DeletedUser

Guest
No dokazat to nemohu, protoze nepouzivam aplikace abych neco dokazoval. Kdybych byl vševědouci ale nejsem a věděl že na sebe uvalite bic. Stim to tady. Tak bych si vsechno uchoval v aplikacich. A dokazal bych vam to bez problemu. Vy asi neznate znamej zna znameho..A nekolikaletou hru tady si navaze nejaky ten vztah k lidem na grepu. A stotozni se s danou situaci a vypomuze...Nechci psat ze se to deje ted ale bylo a veze se to.

P.s. Proč neudelate nejakej ten sraz. Možna by jste se dozvedeli zajimave veci:).
 

DeletedUser10612

Guest
Já myslel, že Pýthona jsme už dořešili, spíš by mě (a nejen mě) zajímaly důkazy ohledně toho, že někdo z Supp týmu pomáhá jiné alianci. ;)
Pýthón je mód, klidně si může hrát, zakazovat mu to nikdo nemůže a ani není důvod proč tak činit. Cheathunter se nenechá ovlivnit, aby sejmul někoho, kdo pravidla hry neporušuje, nebo mu napařil trest vyšší, než jaký dovoluje katalog trestů... ale tím se dostáváme opět na začátek a zbytečně.

A ano, tohle okénko je tu proto, abyste se tu dotazovali na zvlášť ožehavé věci a aby se to řešilo... věcně, konkrétně, v klidu, bez spekulací.
Tak ted nevím jestli se ta moje odpověd odeslala, proto odepíši znovu. Tudíž jak jsem uvedla v předchozím příspěvku, pokud tedy support nesděluje nikomu informace, kdo má s kým sdílení, tak od koho lítali pravdivé informace k Markusovi? Když s ním alone in the dark hrál v jedné alianci. Už se tudíž nemusí tajit, že Pýthon je Alone in the dark a ráda bych znala jeho názor. Nechci ho ovinovat, ale ráda bych do mého dotazu zanesla světlo, když je tak moc zastřen temnotou.

To Albinus: pokud hrajete na nějakém světě, tak napište na kterém a já si proti vám ráda zaválčím. Pokud máte ještě nějaké zkušenosti co by jste mi v boji mohl naučit, tak budu jedině ráda :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Známej zná známého... takhle se přesně šíří spekulace, že mí kolegové dávají echa jedné straně. :))) A pokud máte člena Grepolis týmu v alianci, je to spíše handicap než výhoda... já osobně jakmile čtu, že někdo má multi, okamžitě hlásím a kolegové na tom nebudou jinak.
Angela: Opravdu netuším, nebude onen únik spíše z aliance? Opravdu, člověk to může napsat pouze na fórum a už to jede... nebo někomu do PM... prostě znáte to - cokoli řeknete může být použito proti Vám. :)
 

DeletedUser10612

Guest
Známej zná známého... takhle se přesně šíří spekulace, že mí kolegové dávají echa jedné straně. :))) A pokud máte člena Grepolis týmu v alianci, je to spíše handicap než výhoda... já osobně jakmile čtu, že někdo má multi, okamžitě hlásím a kolegové na tom nebudou jinak.
Angela: Opravdu netuším, nebude onen únik spíše z aliance? Opravdu, člověk to může napsat pouze na fórum a už to jede... nebo někomu do PM... prostě znáte to - cokoli řeknete může být použito proti Vám. :)
No o tom pochybuji, že by to šlo od nás z aliance, když na Markusovo alianci mají všichni silnou averzi :D a já se upřímě ani nedivím. Já hru beru jako zábavu a srandu, ale aby se někdo choval jako paranoik a vyhrožoval vlastním členům tak to je už trochu mimo hranice hry a připomíná mi to 2 světovou válku, kdy jistý člověk rozkazoval, bud budete dělat co chci a nebo vás popravím. :D
 

DeletedUser10612

Guest
I tento typ hráče má za sebou mnohdy velmi velký zástup věrných, aby ses nedivila. ;)
Ale to já vím :D milý Thasossi já se opravdu nemám v životě čeho bát. Musím říci a uznáte to sám, že boje na grepolisu jsou opravdu hodně prkotné oproti bojím co se vedou v reálném životě, tím mám na mysli boj o vlastní zdraví a život. Tak když jste začal tykání, tak já si dovolím taky tykat. Já už se u Markuse a Aloneho ( Pýthona) nedivím ničemu :) a jak jsem jednou Markusovi napsala andělé nikdy nespí a i když on bude mít informace ohledně toho kam pojedu kolonizovat a nebo na koho budu útočit, tak jeho schopnosti jsou opravdu nulové oproti tomu, když já slyším jeho myšlenky a moje intuice je daleko silnější než on si myslí. Kdo myslel, tak to bylo vždy špatně. jelikož moudří lidé si vždy sedli, zamysleli se, dlouho přemýšleli, a pak něco dobrého vymysleli, ale opravdu nikdy nemysleli, na to jsou třeba experti naši politici, ti opravdu jen myslí. :D Aneb pokud nejde o život jde o .... raději budu slušná, jelikož u ženských není moc hezké když píši sprostě :) Takže tento dotaz by jsme mohli uzavřít a mám ještě jeden, kdy je nějaká slezina z grepolisu, kdy budeme mi hráči míti možnost se s naším ctěným veděním potkat osobně?
 

Thasoss

Grepolis tým
Datum oficiálního hráčského srazu zatím neznáme... ani měsíc. Ale já bych si odvážil tipovat, že to bude březen... ale jak píši, je to pouze můj tip, nic závazného. A účast členů Grepolis týmu také není závazná, samozřejmě kdo může, jede, ale to, že se tu ve volném čase věnujeme správě hry, nám v reálu žádné úlevy nepřináší.
 

DeletedUser10612

Guest
Datum oficiálního hráčského srazu zatím neznáme... ani měsíc. Ale já bych si odvážil tipovat, že to bude březen... ale jak píši, je to pouze můj tip, nic závazného. A účast členů Grepolis týmu také není závazná, samozřejmě kdo může, jede, ale to, že se tu ve volném čase věnujeme správě hry, nám v reálu žádné úlevy nepřináší.
Takhle hra a je jedno jestli je to pozice supportu a nebo jen hráče je jako manželství :D A pak, že se supporty nemůže být sranda.;)
 

DeletedUser

Guest
Znamej zna znameho, v realu se to aplikuje bezne, a proc ne tady. Kdyz neco potrebuji tak si zajdu za znamim abych to mel jednodusi. A proc by to neslo tady...Delo se to a dit bude. Neco jako korupce.
 
Nahoru