• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Support ? NoSupport

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím,

Chtěl bych se zeptat- jakým způsobem kontaktovat podporu,když neodpovídá poměrně už dlouho ?
Člověk do hry vrazí stovku a odvděčí tím,že mu ani nepomohou,když je potřeba.Zajímalo by mě jak Support funguje.. Většinou bývá,při odeslání něčeho na support,přijde automatický email,s tím,že zpráva dorazila na support a ať vyčkám nějakou dobu,než bude zodpovězena.Zde ? nepřijde nic a člověk si tak připadá,jako by ho schválně ignorovali,abych začal znovu a znova si koupil pár zlatek do začátku..

Chápu,že jsou tam taky jenom lidi a nesedí u toho celej den,ale týden + už mi přijde docela dlouho,ještě u hry,která je na principu času a každá hodina něco stojí. (měli by si aspoň najít náhradu,nebo mít to na starosti víc lidí )

S pozdravem Suryio
 

DeletedUser

Guest
Zdravím Suryio,

nám, tedy herní podpoře, jste psal dva tikety. V obou případech má poslední odpověď náš člověk. Pokud někdo zdržuje řešení problému, jste to tak bohužel Vy.

Poté, co Vám na Váš tiket odpovíme, automaticky přichází hlášení do hry (přesně tam, kam chodívají i hlášení o bojích, kouzlech atp.) a do e-mailové schránky, která je u daného účtu evidována.

S pozdravem
Theron
 

DeletedUser12305

Guest
Myslim, ze support tady funguje velmi dobre a hlavne rychle. Navic, kdyz slibi, ze napisi az neco zjisti, tak se tak i stane a clovek se nemusi pripominat...
za mne teda super (a ze mam moznost srovnani, to mi muzete verit).
To, ze nekdy nemaji veskery info, co by meli mit, to uz bohuzel neni jejich chyba.. ale odpovi vzdy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru