• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Support officer - novyjan007

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11151

Guest
pozn.: Začnu od probuzení, ne od půlnoci :)

7:00 - budík zvoní - Jojo, už vstávám....
7:15 - Dobře, teď už fakt vstávám.
7:16 - Zapínám počítač.
7:20 - Jaj, zase ta wifina, hloupý děti....
7:25 - Tak co, napsal někdo něco?
8:00 - Tak to už je poslední. Nešlo by nějak zařídit, aby se všechny opakovaný otázky automaticky zařadily do jedný složky a odpověď hromadná? Musím se večer zeptat.
8:10 - odchod do práce
...
...
...
17:00 - I´m back! Tak co tam máme teď?
17:01 - Proč jsem to bral? nebo proč aspoň není nějakej robot, co by odpověděl na otázky nebo by aspoň odkazoval na stránky wiki?
18:30 - Tak, to je všechno. Konečně si můžu jít zahrát za sebe...
18:32 - Takže mi zase ukradli město. Skvělý. Fakt.
18:40 - Ale aspoň ho zejtra budu mít zpátky :D
19:00 - Stop, musím uložit děti.
20:00 - Tak to bysme měli....
20:01 - Cože, nějakej film?... Ale já tady mám nějakou práci.... OK, za půl hoďky tam budu.
20:40 - Už jsem tu. Co´s vybrala? No, ale já jsem na to jaksi nemyslel, byl to tvůj nápad, tak si vyber.
21:00 - Dobře, to jsem ještě neviděl.
21:15 - Já sleduju děj, ale zatím se tam nic neděje, tak jsem se kouknul na :grepolis . Je na tom něco špatně?
21:16 - OK, už nebudu rušit a budu se s tebou koukat.
22:20 - Jak se ti mohl líbit, vždyť neměl děj! Hele, víš co, nech mě bejt, já si zalezu a ty si jdi spát!
22:25 - Už dost s těma otázkama!!! Všechno je na Wiki, tři čtvrtiny maj na fóru hry a polovinu na fóru aliance!!! Když si to neumí najít, tak je to jejich problém a měli by se naučit hledat!
23:30 - Už jsem za půlkou?
24:00 - Tak polovina je za mnou, a teď ten zbytek.
02:30 - Kašlu na to, dodělám to zejtra.
Jdu spát
 

DeletedUser

Guest
Ty jsi teda dobrý :D To já mám tak nudnou ale neměl jsem to kopírovat sem se podíval teprve až jsem to napsal :D
Ale dobře ty ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru