• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

surovinky z taboru banditu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12645
  • Vytvořeno

DeletedUser12645

Guest
Zdravím, je při probíjení se táborem banditů pevně stanoven počet vydrancovatelných surovin? Nebo je to čistě o štěstí a počtu kterej jednotky unesou?
 

DeletedUser7082

Guest
Zdravím tě,

listoval jsem aktuálně reporty ze světa Knóssos a všimnul jsem si, že každou úrovní, kterou zdoláš, tak se ti navýší maximum zisku surovin, které lze získat, takže systém zde bude, tak aby nebylo možné zisku 20k surovin jedním útokem. Ale bude to asi jen hrubě, protože na úrovni 46. jsem získal 3565 a na úrovni 47. je zisk 3408. Takže systém bych zde moc nehledal.
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser12645

Guest
Děkuji, taky jsem to zkoušel testovat a armada s maximalni nosnosti 1600 prinesla 1546... poté s nosnosti 5tisic donesla 1620 z další urovně... šlo o 25. a 26.
 
Nahoru