• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Svět Chí

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

první svět s okamžitým nákupem a obchodováním se zlatými otevřel své brány! Přijmete výzvu světa Chí?

Těšíme se na vaše postřehy z tohoto světa!

Váš Grepolis tým
 

DeletedUser11874

Guest
Nazdar RITABEN - kočeno jsi to ty? Svět KAPPA cca 2 roky zpět Piráti jestli si dobře pamatuji. Jsme opět s POWEREM21 ve hře na CHÍ. Pozdravujeme :)
 

DeletedUser9683

Guest
Všem přeji příjemnou hru, hodně pohody a zábavy na tomto světě. Doufám, že zde nebudou k vidění podrazy, a urážky. Jsme lidé, a hra má být především zábavou. :)
Good luck. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
hynekzalesak: Opraveno, díky za upozornění, psal jsem ten odkaz ručně, nechtěl jsem to kopírovat... a přehlédl to velké O.
RITABEN: Ano, akce běží na všech světech, včetně toho nového. Stačí splnit několik málo prvních úkolů a zaktivuje se.
 

DeletedUser

Guest
už jste narazili na trhu, že někdo chce surky a nabízí zlato ?
zatím všichni chtějí zlato a ne naopak
 

DeletedUser9683

Guest
Co to jako je že mi chodí pořád zprávy ohledně umístění ve slepici.
Tak za tu hru chtějí němci platit, tak do háje zeleného proč mi spamuje účet neustále zprávy? Kde to jsme jako?
 

DeletedUser9938

Guest
Mě osobně se tahle novinka se zlatkama nelíbí.Klasický obchod surky za surky už pomalu není vidět.Respektive se nachází až na posledních stránkách.První stránky jsou zahlceny obchody za zlatky.A nejlepší jsou takový ty lichářský nabídky viz. 3500 kamene(dostaneš) za 200 zlatech(zaplatíš) :-D. Ten kdo se omylem uklikne, tak si musí drbat hlavu po takovým obchodě :-D.
 

DeletedUser10358

Guest
Mně osobně to nevadí,je to taky oběživo,takhle aspoň dostane i přímo do hry a pokud je někdo ochoten zaplatit,tak proč ne:))
 
Mě osobně se tahle novinka se zlatkama nelíbí.Klasický obchod surky za surky už pomalu není vidět.Respektive se nachází až na posledních stránkách.První stránky jsou zahlceny obchody za zlatky.A nejlepší jsou takový ty lichářský nabídky viz. 3500 kamene(dostaneš) za 200 zlatech(zaplatíš) :-D. Ten kdo se omylem uklikne, tak si musí drbat hlavu po takovým obchodě :-D.

ještě mnohem horší je kurs jedna k jedné... najedeš na ty poslední stránky a jak sám říkáš, pokud klikáš popaměti, tak si nemusíš všimnout, že neodklikneš jednu ku jedné na surky ale na zlaté:(
 

DeletedUser

Guest
Tak ve hře už je asi všechno ted už jen svět s hrdinou který bude brát místo přízně zlatky :)
to bude maso
 
Nahoru