• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Svět Chí

DeletedUser9938

Guest
ještě mnohem horší je kurs jedna k jedné... najedeš na ty poslední stránky a jak sám říkáš, pokud klikáš popaměti, tak si nemusíš všimnout, že neodklikneš jednu ku jedné na surky ale na zlaté:(

Toho kursu 1:1 za zlatky jsem si všiml až po mém příspěvku zde na fóru. Například sto dřeva za sto zlatek je opravdu sprosťárna nejvyššího kalibru a jestli na to někdo může kliknout, tak jedině snad opravdu omylem.Divím se že není supportem při obchodování se zlatkami dán nějaký kurzový limit, aby se těmto sprosťárnám předcházelo. Jak už tady někdo psal výše, tak plno lidí tento svět hraje jen kvůli možnosti vydělat si lehce zlatky a pokud to support do budoucna nějak neomezí.Tak tam zachvíli jiné než tyto lichvářské nabídky nebudou.
 

Thasoss

Grepolis tým
Support s tímto nemá nic společného, nýbrž vývojářský tým ano. Co se týče lichvářských nabídek... je na každém, zda takovou nabídku přijme/vloží na trh.
 

DeletedUser9938

Guest
Support s tím nemá sice nic společného, ale v moci supportu bezesporu je kontaktovat vývojářský tým a podat návrh k nápravě. Druhá varianta je ta, že je vlastně cílem takové obchodování povolit a tím pádem vývojáři InnoGames podporují lichvu vzájmu vlastního zisku. Protože jak říkám neznám člověka,který by tuto nabídku vědomě přijal a ani v tržnici není vidět nabídka opačná, že by někdo nabízel 100 zl a požadoval 100 dřeva apod. :). Přestože tyto nabídky nejsou proti pravidlům, tak mě osobně by hamba fackovala, tam podobnou nabídku dát a vývojaře by ta hamba měla fackovat taky, že tam umožní takovou nabídku umístit.
 
mám pocit, že z začátku tam nějaká hranice byla... jedna ku deseti, možná i víc, nemám staré zlatky, tak jsem nemohla nakupovat, ale pak to záhadně zmizlo... kdepak asi soudruzi z NDR udělali chybu:)
 

DeletedUser10358

Guest
Blíží se čas dovolených,i germáni chtějí za sluncem pro trošku bronzovější kůže,když jsou od přírody bělásci:))))))
 

Thasoss

Grepolis tým
Přestože tyto nabídky nejsou proti pravidlům, tak mě osobně by hamba fackovala, tam podobnou nabídku dát a vývojaře by ta hamba měla fackovat taky, že tam umožní takovou nabídku umístit.
Ve hře je tolik věcí, které nejsou proti pravidlům a hanba z nich ale fackuje... vývojáři nechali volné pole v tom, aby si hráči téměř sami určili, na kolik si reálnými financemi cení virtuální materiál. Jediný limit, který momentálně funguje, je maximálně 200 zlatých na jeden obchod.
 

DeletedUser

Guest
zdravím, já dávám rozumné nabídky, žádné šílenosti
PS: mám tu příspěvek, já jen pro ty co na fb založili skupinu grepolis podrobnosti neřeknu v niž mě vulgárně urazili jenom proto, že tu teď moc nepíši ....
 

DeletedUser

Guest
Mam tu otazecky nebot odpovedi pres postu jsou asik slozitejsi pro moderatory.)

Budova veštírna,chtel bych se zeptat zda splnuje to co se o ní píše ci nikoliv,nekdy pred rokem a neco bylo receno ze se zrejme bude rusit.Takze jak je to na tomhle svete s vestirnou?_

a 2 krasna otazka mizejici jednotky.
Udelal jsem pokus: pri uspesnem dobivani mi to nedalo a pokusil jsme se tam nahazet jeste jednotky pomoci kouzel,ale pak tyto jednotky najednou zmizi pri uplynuti casu,bude se to nejak resit?_
 

DeletedUser9905

Guest
Moderátor sice nejsem, ale... je evidentní, že ke zrušení věštírny nedošlo
smiley_emoticons_smilenew.gif
K 2. otázce... nevidím důvod, proč by se to mělo řešit, jednotky z dobytého města vždycky zmizí, to je zajetý stereotyp.
 

DeletedUser

Guest
Zajetý stereotyp to sice je a chápu to když jednotky které nejsou v dobytém městě zmizí
ale s těmi nakouzlenými to je to je přeci jen složité
když vezmu to že během dobývání nemohou být ve městě domácí jednotky protože aby kolo sedlo musí být poražen přístav i pěchota a vše co se vrací domu jede jako utok takže ve městě není žádný starousedlík.
ale když se do města jednotky nakouzlí tak se kouzlí vlastně majiteli města a prakticky jeho vojska brání dobyvatele(to jsou Ti co střílí do vzduchu) když kolo nepadne tyto jednotky zmizí když kolo padne jednotky zůstanou majiteli města (pak to byl domácí odboj v ilegalitě).
je to trochu legrace a chápu že vyřešit to ke spokojenosti všech je nemožné ale mohli by ty jednotky prostě zmizet pokaždé ať kolo padne čí né a nebo by tam měli zůstat at už kolo padne nebo né.

K 2. otázce... nevidím důvod, proč by se to mělo řešit, jednotky z dobytého města vždycky zmizí, to je zajetý stereotyp.

proč se to odesílá stereo
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11541

Guest
Ve hře je tolik věcí, které nejsou proti pravidlům a hanba z nich ale fackuje... vývojáři nechali volné pole v tom, aby si hráči téměř sami určili, na kolik si reálnými financemi cení virtuální materiál. Jediný limit, který momentálně funguje, je maximálně 200 zlatých na jeden obchod.
Nic proti na jednu stranu nas zde fackujete za nazvy mest že zde hraji i děti a pak se zde podporuje toto.Tak byste měli začit trochu přemyšlet kde že je chyba.Jasně že hraje je o penezích chudak rodina kde hraje ditě to se potom divi kolik že plati za telefon.
 

Thasoss

Grepolis tým
Porovnáváš neporovnatelné. Nevhodné obsahy názvů měst, přezdívek, profilů atp. jsou proti pravidlům... kdežto kolik kdo hodlá utratit za hru, je čistě jeho věc. InnoGames razí politiku nabídnout co nejvíce možností, kde své peníze hráč může uplatnit, to je fakt, ale taktéž nemůže nikoho nutit tyto funkce využívat. A pokud dítě utrácí skrze telefon stovky korun, není to problém nikoho jiného, než rodičů, to se na mne nikdo nezlobte... problém ve výchově, co se zodpovědnosti potomka týče. A tzv. premium SMS lze u operátora zablokovat, je-li mi známo. Pokud někdo chce za 3000 surovin 200 zlatých a zdá se mi to moc, není nic jednoduššího, než takovou nabídku ignorovat a hledat jinou v lepším kurzu.

Tím ovšem neříkám, že bych jako hráč něco jako obchod se zlatem či okamžitý nákup schvaloval... potíž je v tom, že když dojde na lámání chleba, drtivá většina hráčů mlčí. A ozve-li se jich 10 z několika tisíc odmítavě, těžko z toho něco vyvodit. Diskuse k daným funkcím se opravdu neotevírají jen tak pro naše potěšení.
 

DeletedUser

Guest
Thasoss si stěžuje, že se zde nediskutuje. To je ale fór:). Radši nekomentovat

Jsem se rozhodl, že taky zkusím tentu super nový bomba svět. Změn není mnoho, ale skvěle se jim daří člověka naštvat a maximálně znepříjemnit hru.
Vždy jsem byl zvyklý, když nutně potřebuji určité surky, dát nabídku(fér 1:1) na tržiště a vždy do max 2 hodin jsem měl požadované surky na cestě. Tady jsem to také tak udělal. Čekám. Čekám. Čekám. Čekám...............Pořád čekám................ Do týdne dám vědět jak to dopadlo
 

DeletedUser

Guest
lidicky kdo mi tu poradi jak funguje vestirna_?teda jestli funguje,)vubec se mi neukazuje nic ohledne toho co se tam pise tak jak je to tedy_?
 
věštírna ti funguje jenom na to město, kde je vykoumaná... takže stručně řečeno k h..u... to už je lepší tam mít z začátku obchodní kancelář či věž na obranu... anebo ušetřit šedesát panáců a vrazit je raději do armády... tam budou určitě užitečnější...
 

DeletedUser

Guest
to mi řeknětě jak vubec mužou takovýto nick pustit do hry o nazvy měst to už ani nelze komentovat

*Odstraněno zkopírování vulgárního nicku cizího hráče a jeho měst*
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Odpověď je jednoduchá - nelze aplikovat filtr, který by ani neumožnil registraci takovýchto herních přezdívek. Nelze vytvořit inteligentní systém, který by sám dokázal rozpoznávat, zda se jedná o cosi nevhodného, protože jakékoli slovo, tedy i to vulgární, lze proložit různými čísly, interpunkčními znaménky...

Nicméně celá tato záležitost předána supportu. Příště se tyto nesrovnalosti proti pravidlům neostýchej sama nahlásit, co se týče nevhodných, až vulgárních přezdívek, profilů, názvů měst... není v lidské moci členů support týmu tyto věci aktivně vyhledávat a z většiny se tedy řeší jen věci nahlášené ostatními hráči.
 

DeletedUser6936

Guest
dovolím si vstoupit do diskuze. ono at si dá každý nabídku jakou chce, je jen na vlastní zodpovědnosti toho kdo to přijme, jak draze bude.
někdo se tu ohání učtem dětí za mobil, jako otec dvou dětí, jednoho s mobilem se tomu směju, snad vím co mu blokuju ne? pokud rodiče nehlídají v mém případě mplatbu, jsou hloupí a mužou za to oni :)
a jinak tahle varianta se dá použít i ve prospěch ali, stačí malinko přemýšlet, ne hledat problémy :)

PS: jsem zapřísáhlým odpurce moderátorů, thassos je pro mě podrazák(promin thassi, snad chápeš proč to říkám a nebereš to jako ted nevhodnou urážku), ale v tomhle se musím zastat zřizovatele hry :)
snad mě hned nezabanujete že jsem si dovolil :)
 
Nahoru