• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Svět Chí

DeletedUser

Guest
Ale fuj. Nazývat božskou ikonu podrazákem. Že se nestydíš. Ale banu bych se nebál. Ten se tu dává až na objednávku
 

DeletedUser9683

Guest
Chci si koupit surky za zlatky, mohu vědět proč mi to nejde?
Mám plno zlatek, a napíše mi to, že nemám dostatek zlata. Kde to jsme? Člověk je dotuje, a ani si neumí naprogramovat hru, aby chvilku fungovala na 100% Pořád nějaké chyby.
 

DeletedUser9683

Guest
Člověk do hry vloží peníze, a místo toho aby tedy mohl té vložené investice využít, tak musí 60 dní čekat úplně kvůli ničemu. Němci byli vždycky méně inteligentní národ, a zde se to opět potvrzuje. Vymýšlejí nesmyslná pravidla a omezení.
 
není to nesmyslný... jsi nucen si koupit další zlatky přes mobil, kde to funguje okamžitě... no a němci počítaj, že když už jich budeš mít tolik, tak je prostě utratíš a koupíš si zase další do foroty... zřejmě jim radí nějakej dobrej odborník na lidský chování:))) jak z lidí vytřískat co nejvíc...
 

DeletedUser11541

Guest
není to nesmyslný... jsi nucen si koupit další zlatky přes mobil, kde to funguje okamžitě... no a němci počítaj, že když už jich budeš mít tolik, tak je prostě utratíš a koupíš si zase další do foroty... zřejmě jim radí nějakej dobrej odborník na lidský chování:))) jak z lidí vytřískat co nejvíc...

Ještě by mohly zavest urychlovani utoku za zlatky to by bylo potom něco,na jednu stranu zajimave tím že by odešlo hromada neaktivcu
 

DeletedUser11955

Guest
kupuj si přes paysafecard můžeš je používat hned :) jinak zdravím všechny známé ze světa kappa
 
přišla mi zpráva do hry o tom, že zítra budu dostávat dvojnásobné množství vojáčků v římanovi... takže jsem si to přečetla a zavřela... a na to se mi tam objevila oznámení, že odměna byla úspěšně zahozena... to je co????
 

DeletedUser5553

Guest
na jinem světě sem si vždycky našla kdo jak je aktivní , tabulku kde se dala najít aktivita jak které ali tak hráče ale dlouho sem nehrála a ted to nemohu najít , prosím mužete mi poradit ? Díky.
 

DeletedUser5553

Guest
jéé děkuji , já sem uplně trubka, dyt už vím stačí jen nakopnout hihi
 
ještě tady mám dotaz - a předem se omlouvám že vás otravuju, ale prostě mě to zajímá.

hráč si sám vymyslel zajímavý profil (protože asi hodně čte fantazy a nebo něco podobně ...)
profil měl takovejhle: jsem žoldák, samostatný hráč, rád herně vyřeším tvůj problém (asi tím myslel vysekám ti město z problému a nebo podpořím tě) sám pak vytvoří cenu služby na trhu "nabídka 100 kamene na 200zlatých" ty zobchoduješ a smlouva je uzavřená.

za to dostal 5ti denní BAN a musel svůj profil změnit

argumentoval, že zloději a pod. chátra dřív opravdu existovali (prostě viděl Pirátský film a asi ho to napadlo)

otázka - co je nelegálního na obchodu se zlatem? když je to braný jako komodita každá jiná??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
§5) Nákupy a obchody
Není dovoleno nakupovat, prodávat, měnit nebo darovat účty nebo jejich části mimo herní prvky.
Příklady:

je povoleno:
Měnit suroviny za zlato za pomocí vnitřního herního tržiště.
Měnit suroviny za suroviny pomocí vnitřního herního tržiště.
Je zakázáno:
Obchodovat s ostatními hráči části účtu za zlato nebo suroviny jako jsou například vojska, města a další.
Nabízet nebo využívat služby (ochrana, útoky a podobné) nebo benefity výměnou za zlato.
 
vrátila jsem se po dlouhé dovolené a koukám, že s spuštěním Psí to tu hodně hráčů zabalilo... ono se ani není čemu moc divit, rychlost světa a představa, že hra je ještě minimálně na rok, to hodně lidí odradí... navíc hodně vlčáků hraje prioritně psí a zde se zas tak moc neděje.... ale 1900 hráčů to je hodně malé číslo... to na jiných světech bývá těsně před divy....
 
Nahoru