• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Svět Chí

DeletedUser

Guest
Teda tady je mrtvo.

Tak sem dám jen jedno takový malý povzdechnutí.

Hráč LokharCZ si založí alianci Sám za sebe. To je chválihodný počin. Málokdo dokáže hrát sám. Tvrdit to o sobě je jednodušší. Ale proč to okamžitě porušuje tím, že tam sám nehraje? Že tam jsou dva. Sám sebe usvědčit ze lži je fakt výkon
 

DeletedUser

Guest
Byt v ally 1 2 nebo 3 hraci je uplne to same kdyz je vas v ally 50, jen s tim rozdilem ze ste lepe organizoani, je to prehlednejsi a netahate zasebou 47 ocasu, protoze pochybuju ze na CZ svete je ally ve ktere by hrali vic jak 3 lidi podle meho tak, aby se to dalo nazvat hranim.

Tech zbylych 47 je takychto: hraju to pro zabavu, jako odreagovani ze zivota, prace atd. To neni hrani, to je delani ocase a jeste ktomu shazujou ty 3 dobry lidi kteri je musi tahnout jako kotvu.
 

DeletedUser

Guest
Hele Alphíku ty jsi měl vždycky problémy s pochopením psaného textu. Je naprosto v pořádku hrát v malém počtu lidí. Tak hraji zde a již nikdy nechci hrát jinak. Kdo mě zná, ví, že jsem řadu světů odehrál úplně sám. Je těžké najít lepšího spoluhráče :).

Ale zde mi šlo o to, že pokud něco tvrdím v popisu aliance, tak tam přece nemůžu lhát. Pokud tam jsou dva, aliance se nemůže jmenovat "Sám za sebe", ale třeba něco jako "Sami za sebe"
 
no teoreticky může... můžou tam být dva, co si hrají nna vlastní triko a v ali jsou jenom proto, aby si měli s kým pokecat a komu se pochlubit s tím, co se jim povedlo:) to se nevylučuje...
 

DeletedUser

Guest
no teoreticky může... můžou tam být dva, co si hrají nna vlastní triko a v ali jsou jenom proto, aby si měli s kým pokecat a komu se pochlubit s tím, co se jim povedlo:) to se nevylučuje...

Takhle prece hraje 95% hracu, ci ne? Schovani v ally kde hraji sami za sebe
 

DeletedUser

Guest
Není to ani 48 hodin od spojení aliancí Independent a Legions. Už to ve mne vzbudilo určité rozpaky. Do divů daleko. Znáte to o těch kalhotech a brodu. Každopádně to stačilo k tomu, aby se události daly do pohybu a 2 do té doby nejsilnější aliance Dračí elita a Pekelníci už stojí u oltáře a vesele se registrují. Blahopřát nebudu.
Tito úžasní a neohrožení hráči nesnesli ani 2 dny myšlenku, že už nevedou o parník a rychle se schovávají jeden za druhého.
Pryč je to, že spolu takřka celou dobu bojovali. Pryč jsou nebetyčné rozdíly mezi aliancemi. Co jsem si jich vyslechl. Jedni hrají čestně a férově. Druzí k nim nasazují špehy. U jedněch jsou hráči vystaveny takovému teroru, že musí přecházet na druhou stranu.
Vše je velice rychle zapomenuto. Strach je silnější. Strach, že se ukáže jejich neschopnost. Že se ukáže, že vlastně nic neumějí. Jen se schovávat a pak rychle plivnout kouzlo a zase se schovat. Tak hurá na to.
Pekelníci začali ztrácet dech a Draci k nim jezdili pro města jak do supermarketu(to nejsou moje slova). Co udělají? Semknou se?
Ale kdeže. Narvou hlavu do první dračí jeskyně, kterou uvidí. A jsou šťastní. Představuji si je těch 10 km od brodu. Hlavu v jeskyni. Kalhoty u kotníků. S krásným výhledem na opruzeniny.
Tak ať vám to vyjde. Korunka bude slušet. Vítězství bude sladké
Přesto to budu já, kdo vyhraje. Budu stát tam, kde jsem začal. Bez korunky jako vždy. S jedním nebo se sto městy. Zašlapán do prachu nebo ne. Ale s hlavou nahoře. A s hrdostí na ty, co mi hlídají záda. Děkuju

Kdysi mi tu jeden skvělý člověk a hráč řekl, že nejdůležitější věc na grepu je ctít svého nepřítele. Měl pravdu. Ale proč to musí být tak těžké?
 

DeletedUser

Guest
Když se vrátím k LokharCz(ten co tvrdil, že hraje sám za sebe), tak už je součástí Elity. Člen stáda. Překvapení se nekoná.

Ještě se vrátím k předchozímu dění malým povzdechem. Kde jsou ty časy, kdy ve vedení aliancí byly osobnosti? Člověk je nemusel mít rád. Mohl je i nenávidět. Ale věděl, že budou bojovat
 
já bych řekla, že tady to spojování je vynuceno přímo světem... tahle rychlost prostě tenhle svět totálně pohřbila... není moc hráčů, co chce koukat, jak se jim jedna ohnivka staví dvě hodiny... prostě tu skoro nikdo nehraje a tak se spojují ty zbytky a doufají, že až nastanou divy, tak na celém světě dají dokupy alespon 70 hráčů, aby div zvládli postavit....
 
oproti čtyřce rozhodně a mám pocit, že je tam 1 v rychlosti...než dojedeš z jednoho konce ostrova na druhej:((((
 

DeletedUser

Guest
já bych řekla, že tady to spojování je vynuceno přímo světem... tahle rychlost prostě tenhle svět totálně pohřbila... není moc hráčů, co chce koukat, jak se jim jedna ohnivka staví dvě hodiny... prostě tu skoro nikdo nehraje a tak se spojují ty zbytky a doufají, že až nastanou divy, tak na celém světě dají dokupy alespon 70 hráčů, aby div zvládli postavit....

Víš, že si tě vážím. Ale tohle si nemyslím. Mně rychlost třeba vyhovuje. Právě to spojování je to, co dělá tenhle svět nezábavným a nezajímavým. Už na začátku se spojili pekloši a 2fast4U a slibně rozjetý svět šel do háje. Fascinuje mě, co nutí tyto hrdinné bojovníčky jako je gekon se vždy neomylně schovat do nejsilnějšího seskupení. Zbabělost. Nic víc.
A teď. Dračí, pekelná a klidná elita. Všichni dohromady. Kvůli divům? Možná. Ale hlavně protože mají strach, aby je někdo nepředběhl. Aby se ostatní nespojili proti nim. Aby jim nakonec nezůstal ten černý petr v ruce. Aby nemuseli začít opravdu něco dělat
To je u mne zbabělost. Nic víc.
Proto se pronudíme k divům a tam si pár sebemrskačů vyslouží zaslouženou korunku. Gratulace
A přitom to mohl být tak hezký svět
 

DeletedUser11950

Guest
Co se týče spojování uvedených aliancí, nemůžu jinak než souhlasit. Bohužel hráči dané aliance k tomu přijdou jako k hotové věci a pak jen můžou koulet očičkama, že jsou najednou prakticky 50/50 Pekelníci a spol. Jsem tam od spuštění Chí a takový závěr jsem si nepředstavovala, ale už to tam "dobojuji". Jsou tam fajn spolehliví hráči, ale je jich nedostatek. Naopak co se týče rychlosti, tak ta mi vyhovuje, přípravy na větší akci jsou sice zdlouhavější, ale o to je z nich větší prožitek. Kdybych měla vyzbrojeno za den, tak by mě to snad ani nebavilo.
smiley_emoticons_smilenew.gif

Nicméně pozdravuji Ritaben
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser12173

Guest
Jojo , toto spojování největších ali je opruz , provází to (nejen) tenhle svět už od začátku a bude to tak evidentně až do konce. Hraji v malé ali a naprosto jsem si hru užíl , ale ten poslední , podle mě dost předčasný , "tah" mi to znechutil.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru