• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Svět hrdinů - Diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zajímáme se o vaše názory a chtěli bychom slyšet, co si myslíte, že je dobré a co špatné na Světu hrdinů.
 

DeletedUser

Guest
a do světa hrdinů se může vstoupit jen s ocenením hrdinsý stratég? nebo musíte být v té alli co postaví 4 divi světa?
 

DeletedUser

Guest
Pročti si souhrné informace tady:
http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?t=3695

výňatek:
Jaké jsou podmínky pro vstup do Světa hrdinů?
Světy hrdinů byly stvořeny pro zkušené hráče Grepolis. Všichni hráči patřící do aliance, která postavila čtyři divy světa, mohou vstoupit. Hráči aliance, která postavila všech 7 divů světa, mohou vstoupit také (pokud nejsou tyto aliance totožné). Ostatní hráči samozřejmě také mohou získat právo postavit si své město ve Světě hrdinů. I když zatím nemůžeme potřebné podmínky plně ozřejmit, můžeme říci následující: Jedná konkrétní hráčská cena umožní vstup do Světa hrdinů.

Dneska již můžeme říci, že s oceněním "Hrdinský stratég" postoupí také.
 

DeletedUser

Guest
Jo děkuju... To je super! Konečně kouzlo na kamení!

a vynález silné víno funguje tak že na slavnosti všichni chitnou dřív kocovinu a přestanou?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
určitě fixion :D
a od kdy se začne udělovat to ocenění "hrdinský stratég"? jenom přijde mi jestli to není moc mírné, protože tyhle podmínky splňuje na starších světech většina..
 

DeletedUser

Guest
je to pracovní verze, může se to změnit a podmínky pro vstup se, čistě podle mého soukromého názoru, určitě zmení
 

DeletedUser

Guest
Jsem zvědav na novou grafiku, a to bude vypadat jako upravená verze 2?
 

DeletedUser

Guest
Verzia 2 s novym bohom a niektore budovy budu mat o trosku viac urovni. Zacinat budes s 3 mestami. Takto to zatial vyzera.


Mne osobne sa nepaci to kuzlo co zvysuje utok strelnym jednotkam. Je to take "negrepolisacke" kuzlo a podla neviem z akeho dovodu by som mal zvysovat utok prave prakarom. Ostatne veci mi nevadia.

Myticke jednotky som este numericky neporovnaval.
 

DeletedUser4587

Guest
Můžu se zeptat, kdy bude zpřístupněno to ocenění na alfě?
 

DeletedUser

Guest
Na všech světech bude ocenění zpřístupněno zaráz, budete o tom informováni s dostatečným předstihem.
 

DeletedUser7507

Guest
Musím ty podmínky splnit až po spřístupnění hrdineho stratega,nebo stačí když byly splněny před jeho spřístupněním?:grepolis
 

DeletedUser

Guest
myslím si, že hrdinský strateg ma priveľmi mierne podmienky takto sa do sveta hrdinov dostane skoro každý. aj keď to asi aj je zámer innogames ale myslím, že top hráči sa tým môžu právom cítít ukrivdení.
 

DeletedUser

Guest
jsou to pracovní materiály, mohou se změnit a očekávám že se změní:)
 

DeletedUser

Guest
Ja mam otazku. Bude mat tato debata nejaky vplyv - posle sa nieco z toho Nemcom? Alebo si tu mozu ludia kecat len pre seba. Podla mna jedine forum ktore ma vyznam je anglicke.

Svet hrdinov! - diskusia
 

DeletedUser

Guest
zajímá mě z čeho tak usuzuješ..., spousta návrhů z fóra putuje do německa a nedá se říct který se zalíbí...
 

DeletedUser

Guest
No lebo pochybujem ze ich to bude az tak velmi zaujimat co si myslia v CZ alebo SK, inde zarabaju viac penazi. :)
 

DeletedUser

Guest
mám otázku bude možné hrdinského stratéga získať aj pred dokončením 4 divov jedným zo spojenectiev? resp. bude možné hrdinského stratéga získať aj na svete kde ešte nezačal vek divov?
 

DeletedUser

Guest
předpokládám že ano, není důvod aby to nešlo.. resp. pokud budou splněny podmínky tak ho buď získáš, nebo jej získáš hned po nástupu věku divů..
 

DeletedUser3960

Guest
ach jo, tyhle informace jsou jako předpověd počasí:) Asi a podmínky se můžou měnit:) Nikde není napsané, jestli bude existovat jeden svět hrdinů do kterého se dostanou hráči z různých světů nebo bude pro každý svět bude existovat samostatný svět hrdinů
 

DeletedUser

Guest
no ja jsem pro jeden svět hrdinu, kde se potká elita grepolis s některymi by jsem si rada zabojovala, třeba se sultanem :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru