• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Svět hrdinů - Diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Kdyby měl být jeden svět hrdinů, představoval bych si následující nastavení:

Rychlost světa: 3
Rychlost jednotek: 2
Noční bonus: 24 - 6 hod.
Počet členů v alianci: 100
Začátečnická ochrana: 7 dní
Morálka: Neaktivní
Verze hry: 2.xx
Nový dobývací systém
 

DeletedUser7507

Guest
Já jsem spíše pro několik světu hrdinu,protože někteří se tam dostanou třeba za měsíc a jiní o dva měsíce později,za tu dobu už zde budou hráči mající třeba pul milionu a přitom nebudou dosahovat takových kvalit jako nově příchozí kteří ovšem budou zabráni během prvních dnu.
Kdyby ovšem svět hrdinu měl být jen jeden preferoval bych toto----------------
RYCHLOST-----2
RYCHLOST JEDNOTEK--------2
NOČNÍ BONUS--------24 AŽ 6 HODIN
MORÁLKA-------NEVÍM ,SPÍŠE NE
SYSTÉM-------DOBÝVÁNÍ
Z. OHRANA-------12 DNÍ
POČET ČLENU V ALI------30 NEBO 50
 

DeletedUser7382

Guest
Jo, s tou začátečnickou ochranou máš pravdu, že je to pak nefér vůči nově příchozím, ale myslím si, že nikdo tak dlouhou začátečnickou ochranu nedá.

Rychlost světa: 2 - 3
Rychlost jednotek: 1 - 2
Noční bonus: 24 - 6 hodin
Začátečnická ochrana: co nejdelší, ale ne moc
Morálka: Neaktivní
Starý dobývací systém
Počet členů v alianci: 50 i méně (naprosto dostačující, ve stovkách hráčích jedné aliance se nikdo nevyzná a vedení nemá přehled; která aliance má víc členů, může být ve výhodě )
 

DeletedUser

Guest
mohlo by to být takhle:
Rychlost světa: 4
Rychlost jednotek: 2
Noční bonus: 22 - 7: 30 hodin
Začátečnická ochrana: 9 dní
Morálka: neaktivní
Nový dobývací sistém
Počet členů v alianci: 50
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4320

Guest
pls mohu mít dotaz kdy to bude známo?(ocenění stratég)

děkuji :cool:
 

DeletedUser

Guest
ziskej jedno z techto oceneni a nepotrebujes mit stratega :D

29vladce.jpg
 

DeletedUser

Guest
to bych řekl:)) být vládcem je cíl hry ne?:) resp. každý má ten svůj, ale tenhle není k zahození
 

DeletedUser

Guest
Existují hráči a menší aliance, kteřé už kvůli stylu, pojetí hry a výzvě samotné nejednali, nepřestupovali, ale pro vzdor samotný drželi svojí ali "proti" velkým megaaliancím. Ten hec založit se jako novoosadníci a vydržet vznikl v době, kdy o novém světě divů, natož o světě hrdinů nikdo ani netušil.

Dneska to vypadá, že vše nahrává velkým, na diplomatických dohodách založeným celkům. Je to hra na suroviny, kterou mají tyhle celky předem vyhranou.
A věta, že světy hrdinů byly stvořeny pro zkušené hráče Grepolis mi vyznívá hořce, protože za tou zkušeností se často skrývá prosté zběhnutí, když se dostala jejich aliance pod tlak.

Nechce se nám prohrát jen díky konci světa, ale surovinovou soutěž jsme nečekali.
A očekávané války mezi vedoucími aliancemi se nekonají. Z části jako dozvuky dohod a zčásti podle mě z rozpaků a z očekávání nejasných nových pravidel. A podle nálady nebude po vyhlášení vítězů konec světa za dlouho.

Přišlo by mi fér, kdyby třeba jen poměrná část kádru aliance mohla vstoupit do světa hrdinů bez zpoždění jako aliance už po dostavění jednoho divu.
Prostě mít tu šanci obhájit jméno aliance až do konce.
(Vím, že bysme mohli projít po jednom sami za sebe a tam alianci znova založit - jde mi o princip)
Jo - mohli jsme být už dávno vysmátý do růžova a nemrzí nás co hrajeme.
Jen tak uvažuju o tom, komu nahrávájí surovinový závody "zkušených válečníků" a nevím, kam se obrátit. Na návrh to asi není.
Dík za pozornost
Pall
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Mám takový dotaz. Co se vlastně stane, když obránce ve světě hrdinů bude chtít použít mořskou bouři, Diův hněv, touhu nebo moudrost na útok - ve skutečnosti kouzlo iluzi, která vypadá jako útok s rychlostí ohnivých lodí ?

Vyjede hláška, že to nelze ?
Nebo vyjede hláška, že to nelze použít na kouzlo (čímž by vyšlo najevo, že je to iluze) ?
Nebo se mi snad ztratí přízeň, i když se v podstatě nic nezmění, pořád se to bude chovat jako útok (dostanu hlášení o tom, že jsem něco zničil - skutečnost bude jiná) a bude to iluze, nicméně za to nedostanu KB (zkrátka se nedozvím, že to byla iluze, dokud to nedorazí do města) ?
Nebo se mi naopak ztratí přízeň ne za zničení části útoku, ale za to, že zjistím, že se jedná pouze o iluzi ?
 

DeletedUser

Guest
co jsem tak koukal tak do světa hrdinů se dostane každa lama ... takže bych to fakt vůbec nenazíval ani svět hrdinu ;)

jediný co mně láka je ten novej bůh co tam bude ale jinak to nějak velký spestření asi nebude :(
 

DeletedUser

Guest
Naprosto souhlasím s Pallem, nejspíš jsme ve stejné situaci - naši alianci lanařili téměř všichni z TOP10, ale my jsme vydrželi spolu proti nim a vyhovuje nám to - jenže ať už svět skončí nebo ne, velké aliance odejdou hrát Svět hrdinů a my budeme namydlení, protože rázem bude nuda - tak tam půjdeme taky, jenže tam se bude dít to samé, co na klasických světech - spojko uzavřené pěti největšími aliancemi je přeci jen trochu hardcore, ne? Abych nepřeháněl, je to pět z šesti, jen jedna aliance se proti nim postavila. A jak má malá aliance usilovat o něco jako vítězství, i když je to aliance schopná vzdorovat jim v bojové síle, když proti ní stojí desetkrát či dvacetkrát větší celky, kteří mají logicky nesčetněkrát více surovin na divy?
 

DeletedUser7379

Guest
Jednoznačně souhlasím s Pallem a Elegidem.

S verzí 2.0 přišla spíše nuda než větší zábava, protože silné aliance jedou na vítězství přes suroviny, než aby si jej vybojovali.
Dokázali jsme se bránit jen v několika lidech proti dost silným hráčům z aliancí, které byly několika násobně silnější než my. Ale surovinově nemáme na to, abychom mohli stavět Divy.
A svět hrdinů? Jednak se tam dostane prakticky každý a bude to o tom samém.. jak někdo napsal, tak s ním souhlasím, šel bych tam jen kvůli novému bohovi.
 

DeletedUser

Guest
Zdá se, že se tvůrcům daří z Grepolisu udělat parafrázi reality. Glorifikují se politické megacelky a žoldáctví. Leonidas se musí v hrobě obracet.
Rozhodně bych tomu za těhle podmínek neříkal svět hrdinů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Stanovil bych následující podmínky:

Počet měst 10
Stavební body 70 000
Bitevní body 25 000

To si myslím, že je lepší.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru