• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Svět hrdinů - Diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ja bych to soudil podle bojových bodů pouze je to svět hrdinů a ne svět domečkářů ne ? klidně bych tu hranici nasadil na 200 k bojovejch bodů :eek:):cool:
 

DeletedUser7382

Guest
Jo a dostal by se tam málokdo. Ani by útočníci neměli zábavu a nemohli by moc rabovat cizí města. Byly by to pořádně ostré boje mezi samými válečníky !

Podmínky bych dal takto:
1) měst: 5 (Ať si ten svět hrdinů alespoň někdo zahraje, menší hráči stejně moc do hraní zapálení nejsou)
2) stavební body: 40000 (tolik minimálně by mohli mít hráči s 5 městy, o nic víc nejde)
3) bitevní body: 5400 (Proč jen tolik ? Na páté město je potřeba 18 KB. A za tolik bitevních bodů můžeme uspořádat 18 pochodů. Kdyby byla podmínka na víc bitevních bodů, tak by do světa hrdinů šli i hráči, kteří mají hodně bitevních bodů, ale města by tomu vůbec neodpovídala. Což si myslím, že je nesmysl, je důležité využít ty BB na KB a/nebo KB na města, která si dobudou)
4) založit město: 1 - mělo to být přeškrtnuté (Na co ? Vždyť někdo hned druhé město dobývá a pak už dobývá pořád. Tím by se i zrušila podmínka na počet dobytých měst. Zkrátka by byla celkem potřeba 5 měst)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7507

Guest
Pochopil jsem to správně, když si myslím že ocenění přidané updatem 2.16 je stratég potřebný k světum hrdinu?:hmm:grepolis
 

DeletedUser7539

Guest
Plne souhlasim s Pallem a Elegidem. Od zacatku jsem tvrdil ze tahat 2.0 na zajete svety jako je Epsilon a starsi, kde ali neovladaji ostrovy, ale cela more, je pro vystavbu divu nesmysl a ztraci to puvodni vyznam. Udalosti ma slova potvrzuji, silne ali stavi a stavi, ohrozit je nejde a boje na svetech temer utichly. 2.0 v techto svetech podle me ztratil grepolis svuj puvodni vyznam jako hra a svet hrdinu, ktery byl tak "velkym lakadlem" s nakonec ukazal jako novy zacatek kam bude moci prakticky kazdy. navic tusim ze bez premia si tam malokdo zahraje zrovna jako na verzi 2.0. Za nasi ali muzu tvrdit ze nez na svet hrdinu se spis presuneme na nejaky zacinajici svet a zacneme znovu, pokud se na to nevykaslem uplne. Kazdopadne nechapu kde se kdyz se hlasovalo vzali vysledky, protoze na epsilonu 2.0 skoro nikdo nechtel
 

DeletedUser7382

Guest
Chjo... Ten dotaz sem dám znovu, aby byl vůbec zodpovězen:


Mám takový dotaz. Co se vlastně stane, když obránce ve světě hrdinů bude chtít použít mořskou bouři, Diův hněv, touhu nebo moudrost na útok - ve skutečnosti kouzlo iluzi, která vypadá jako útok s rychlostí ohnivých lodí ?

Vyjede hláška, že to nelze ?
Nebo vyjede hláška, že to nelze použít na kouzlo (čímž by vyšlo najevo, že je to iluze) ?
Nebo se mi snad ztratí přízeň, i když se v podstatě nic nezmění, pořád se to bude chovat jako útok (dostanu hlášení o tom, že jsem něco zničil - skutečnost bude jiná) a bude to iluze, nicméně za to nedostanu KB (zkrátka se nedozvím, že to byla iluze, dokud to nedorazí do města) ?
Nebo se mi naopak ztratí přízeň ne za zničení části útoku, ale za to, že zjistím, že se jedná pouze o iluzi ?
 

DeletedUser

Guest
Svet hrdinov este nikto nehral, takze zohnat odpoved na tvoju otazku je dost tazke.
 

DeletedUser

Guest
Dane my Tvůj dotaz viděli, ale jak píše Wolfy.. jsou věci na které neznáme odpověd, až ji zjistíme tak ji dáme..
 

DeletedUser7507

Guest
No,já soudím že ti to hodí-Na tento utok už byla božská síla použita.-Otázka co se stane když na to hodíš očištění-pak podle mě ten utok zmizí.
 

DeletedUser

Guest
zdravím, tak by mne zajímalo, zda až se otevře svět hrdinu a my použijem klíč - cenu strateg, vejdem dovnitř, patrně budem volit světovou stranu a tak se lognem s přáteli blízko sebe, ale co starý svět odkudpůjdem, hra nám tam skonči a města se šednou, nebo budem moci hrát starý do konce a hrdinů zároven ?
 

DeletedUser

Guest
Na starom svete zostanes. Bolo to tu uz X krat pisane.

Do sveta hrdinov sa prihlasujes rovnako ako do kazdeho ineho sveta.
 

DeletedUser

Guest
když už to ocenění mám, jak se tam dostanu? Omlouvám se za tento dotaz, ale nikde jsem to nenašla.
 

DeletedUser

Guest
Díky moc za info, myslela jsem totiž, že už spuštěn byl. :D
 

DeletedUser6162

Guest
Bude spuštěn xx.xx.2012.

Toto je odpověď. Datum spuštění není známé.
 

DeletedUser7379

Guest
Bude ve světě hrdinů možnost pozvat přátelé na ostrov? Samozřejmě by musela platit podmínka pro vstup do SH. Díky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru