• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Svět Psí

DeletedUser

Guest
Všechny jednotky co jsou na cestách fuč !!! . To stejné z mise . Fronta na výstavbu se sekla ...
 

DeletedUser11658

Guest
mě se sekla fronta na vystavbu u jednoho města. u druhyho se mi stavi dal. nevím co si o tom myslet.
 

DeletedUser10159

Guest
mě se to teda neseklo :-O asi to je tím že až dnes jsem začal hrat na Psí :-/
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,koukám že na tomto světě jsou chudáci co si neumí vymyslet svůj název aliance.Jde o názvy Meeth the Spartans(vítězná ally na alfě) a Chaloupka(vítězná ally na xí).Ti co založili chaloupku dokonce ukradli znak i s popiskem. Za takovou sprostotu by se mělo věšet howg.:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Máme tam starou sestavu Alibaby , ale název je jinej protože Alibaba 3 .. prostě není ono :-D
 

DeletedUser

Guest
Tak koukám, že se na světě Psí vytvořila aliance Růžové Žabičky. A zdá se, že jim to docela dobře šlape a myslím si, že když jim to půjde takto pěkně do konce světa, svět vyhrají. :p
 

DeletedUser9683

Guest
já byl na alfě jeden z spoluzakladatelů Meet the Spartans... Takže jsme nic neukradli.
A označení chudáci je trošku nepodložené, když nevíš fakta.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Alianci Růžové Žabičky tvoří z 50% školáci ..... v září vám nastanou krušné časy :p . Od 8:00 - 13:00 bude free bufet :grepolis

já byl na alfě jeden z spoluzakladatelů Meet the Spartans... Takže jsme nic neukradli.
A označení chudáci je trošku nepodložené, když nevíš fakta.

Hyperióne zase trpíš bludama ? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9683

Guest
Alianci Růžové Žabičky tvoří z 50% školáci ..... v září vám nastanou krušné časy :p . Od 8:00 - 13:00 bude free bufet :grepolis



Hyperióne zase trpíš bludama ? :D
Hlavně jsou to lháři.....hlavně tenhle, jehož nick zvěřejním dole, slibotechna, jak nebude utočit na bývalé spoluhráče, dneska jsme mu utopili kolo.

Achilleus-LvE

Hyperión dnes v 07:24 hod.
Ukáž reporty.

Achilleus-LvE dnes v 07:24 hod.
:-* o víkendu 6 útoků..to si nenechám líbit...se nediv

Hyperión dnes v 07:13 hod.
Pokud si vzpomínám v obezniku jsi psal ze na bývalé spoluhráče útočit nebudeš.
Jsi jen další ulhanej prebehlicek :)

Reporty neukázal, těžko mohl ukázat, nechal jsem si u něj schválně zvonky....nepadl ani jeden.
Však by zakladatel Fénixu Tiburron mohl povídat, co tam provedli. Udělejte si obrázek sami.

zde obeslaný oběžník, když odcházel...
Odchod
Achilleus-LvE
Achilleus-LvE dne 13.08.15 v 07:22
Vážení dámy a pánové,
rád bych Vám oznámil, že končím v alianci.
Nevyhovuje mě směr a styl aliance a hlavně styl vedení a oznamování.
Nemám to ale nikomu za zlé, hold každý má jiné představy a jinak hraje.
Neloučím se ve zlém, velice rád i v budoucnu pomůžu aktivním a slušným hráčům, vždyt přeci nejde jen o vysačku aliance. ;-)
Jelikož jsme na ostrově společně, rád bych podotkl, že nebudu utočit na vás své bývalé spoluhráče, ale chtěl bych se zaměřit natullamore psí.

Ať se vám daří a s některými mě těšilo ;-)

Bludy rozhodně netrpím. :grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11549

Guest
Grepolis už nieje to čo býval, hráči sa stále snažia hľadať spôsby ako si nahrnúť body vyhrať virtuálnu hru. Neviem či im to nejak pomôže, ale budiš. Niektorí hráči túto hru začali brať až príliš vážne a grepolis sa stal ich reálnym svetom. Sú na stráži do noci, alebo naopak útočia vtedy, keď ostaní hráči spia. Takto by to byť naozaj nemalo, ale tak to je.

Je to škoda, ale každý si na začiatku mohol vyhrať, či bude hrať čestne, alebo nečestne. Preto veľa četných hráčov s touto hrou skončilo, ale je to ich vec.

Vážim si hráčov, ktorí aj tak zostali v hre a bojujú proti nečestnosti

KONEC :D
 

DeletedUser

Guest
v každéj takéjto hre je to rovnaké :) tak ako tu píšeš ..
 

DeletedUser

Guest
jako fajn, asassini dobrý, ale když už jste nabídli docela za levno manty, nemohli jste nabídnout taky něco jako obranu proti nim?? defka jako taková postrádá smysl.. aspon luky nebo kentaury?? Tohle je pak na palici.
 
Nahoru