• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

svět ypsilon můj pohled

DeletedUser

Guest
zdravím jmenuji se lioke, ráda bych řekla něco o ypsilonu, omluvte, že jména nebo aliance budou slangové , kdo zná ví, kdo ne stačí příběh.
Na začátku byla wiki, dělala jsem úkoly začátečnické a hru jsem hrála, jak chtěl tutoriál, měla jsem v plánu dodělat tutoriál a odejít, přijala jsem úkol najít si alianci, říkám velká ali mi dá ochranu a já budu mít klid na tutoriál a tak jsem skončila u soudruha v jeho ali. Říkám si jsem tu na čas, nebudu moc číst fórum, nedalo mi to a čtu, obrana samé nadpisy, pomoc,pls,help, informace žádné téměř, no hrůza, pak čtu, že zakladatel soudruh žádá všechny ali okolo o to, aby ho přijali co hráči v jeho ali jemu jedno, nakonec na fóru téma, že ali je špatná a on odchází, práva předal dvou lidem, jak jsem zjistila, jeden s banem a druhý odešel, to byla ali N.A.T.O , já chtěla hráčům pomoct ať si mohou zahrát. Odešla jsem, založila Královská Garda, přetáhla hráče a vedla ali, časem téma wiki bylo pasé , tak když jsem poznala hráče rozhodla jsem se zůstat.
Hráči s jedním městem max tři, pod útoky, více než půlka ali nováčci grepu, nebo hráči co hrají po letech či ti co znají jen vzpouru. Útoky, rerum ali, rebelujících berušek, hráči se někteří obávali, že nevydrží útoky ať zařídím DON někde, rebelující berušky nechtěli, že zůstaneme u neutrality, rerum hráčka a vedení kaja.pat mi don dala hned, ale hráči rerum ho denně porušovali, já pořád psala káje, ona nadávala hráčům, až jsem díky potuskovy poslala oběžník rerum, že porušují don, tím říkají, že si neváží a nerespektují své vedení, že cílů na útok je v okolí i tak dost.
Závěr, hráči zuřili, kája smazala účet, hráči půlka z nich odešla z ali a vznikla věrnost a čest, moc jsme si nepomohli, útoky rebelek, věrnosti a conq... se přibližoval, mnozí pod palbou resetovali hru, utekli do jiné ali i tak nábor rozpadlé rerum, přežili jsme.
Později vám řeknu něco o spojencích Královské Gardy .....
 

DeletedUser11544

Guest
hmm. snažil jsem se to přelouskat až do úplnýho konce a zapotil jsem se u toho... nudný příběh... žádný humor...možná příště doporučuju okopírovat ...
Kečup je druh husté zeleninové omáčky. Jeho základ vznikl ve východní Asii, kde se používal jako omáčka na ryby. Je vyroben z rajčatového protlaku, koření a dalších přísad, díky tomu má červené zabarvení. Obvykle je používán k ochucení jídla. Kečup bývá obvykle konzumován s klobásami, hamburgery, hranolky, párky v rohlíku, s těstovinami i se sýrem, rýži často se také jí s fish and chips.

O původu kečupu existuje více teorií a počátek zasazují do Číny, Indie, Malajsie, Vietnamu, Japonska nebo Francie. V angličtině se kečup (pod různými jmény: catsup, catchup, ketsup, kitchup či ketchup) poprvé vyskytuje ve slovníku z roku 1690 ve významu husté východoindické omáčky nebo později jakékoli omáčky obsahující ocet.

Název „kečup“ vznikl v Asii, kde byla výslovnost „ketjap“. Amerika se zasloužila o jeho popularizaci a název téměř zachovala, tak jak ho známe nyní.[zdroj?]

toto je asi stejně záživné...sorry...
 

DeletedUser

Guest
možná později budu vtipnější, já psala myšlenky ne humorný článek
 

DeletedUser11544

Guest
omlouvám se, ale jsem ve virtuálním světě a ještě na hře ... od toho očekávám, že se budu bavit... a to nepobavilo... tak držím palečky a snad příště... ikdyž, jak tvrdím já, co nebaví mě může bavit jiného a tak klidně piš pro ty druhé..

asi bys nechtěla abych sem napsal své myšlenky... to by byl masakr... vlastně netuším ani jak se jmenuju prostě jsem fakt psycho a tak mě omluvte...snad se dám dohromady... :-D
 

DeletedUser

Guest
to je jak knihovna co se libí jednomu druhý zavrhne, ale i tak to oživím, omlouvá mě to, že píši bez přípravy z hlavy
 

DeletedUser11544

Guest
Ty pořád odpovídáš tak strojeně... přijde mi, že píšeš v křeči jako by jsi se bála abys nenapsala něco co by Ti tu cenzurovali... tak se uvolni a zhluboka dýchej...a pak něco napiš... mělo by to být lepší ...
 

DeletedUser

Guest
já se nebojím, klidně se odvážu, ale píši po tmě, vidět není, tma je černá, noc se blíží, thass určitě kouká, odvážu se ráno -))
 

DeletedUser

Guest
díl druhý, něco o spojkách, co vím i díky mé úchylce na červené hráče vím, že ali věrnost a čest měla spojko s rebelujícími beruškami,
ti válčili s bnw a problémem, tedy usoudili, že nejlepší bude o dost menší spojence věrnost a čest přimět k válce s ali bez problém. Hráčům se moc nechtělo, cítili, že to bude nerovný boj, ale obavy, že přijdou o silné spojence rebelující berušky nechtěli, raději by jen válčili s královskou gardou, což dělali i tak, aby na městech gardy zesílili a mohli mít dost měst na TRPO, kde jim útočil problém.
Jinak díky donu s rerum mě královskou gardu věrnost dlouho nesnášela, prý jsem o don, žádala ze strachu, zbaběle, no nevím, v poště už to nemám, ale jedna věta zda rerum dá don, blesku rychle ano, přesto kája.pet nikdo nic nevykl, nešlo to smazala účet.
To už tu máme věrnost a čest co měli spojko s rebelkami a válku s problémem a královskou gardou.
Královská Garda já jsem se snažila hučet do hráčů ať neutíkají do jiných ali, moc přestupu jim zavře dveře do dobrých ali, ať komunikují, spolupracují a rostou, nebudeme brát první spojence, musíme zesílit a pak bude dobré spojko.
Nevím, jak to udělat vtipné, spíše smolné mi přijde , že postupně tři spojenci gardy se rozpadli, první thorovo kladivo, druzí wikingové a třetí o těch řeknu později.
S wikingy jsem se poznala tak, že mi píše diplomat, zda to má brát, jako vyhlášení války, jeden můj hráč mu hrozil snad strýčkem v alibabě :)
Pokecali jsme a místo války bylo spojko. Časem i funkční wikingové ztráceli jedno město za druhým a tak jsem je s verbovala a bylo po spojko.
Do třetice všeho dobrého jsem oslovila rebelující berušky, spojko mi nedali, ale tentokrát don, aspoň něco hráči nadšení. Teď jen co s
problémem ? A conq... ? No a díky tomu, že jsme vlezli na 33m i útoky ali berušky. U těch mě zaujal název, berušky a jiná ali rebelující berušky, ti druzí tvrdí, že jde o náhodu, nemají spolu nic společnýho.
Opět chci ulevit hráčům , rostem, několik jich propadlo sítem a nevydrželi, žádám o don problém, píši dzan, no první odpověď projednám v ali a dám vědět, dala don nebude, mnohem později žádám, když má ali byla třikrát větší znovu o don a dzan mi odpověděla NE, chci napsat i tak dík, blokuje mě.
Zkouším conq o don, v té době jsme válčili se severem i jihem, se vším a bez spojka, no aspoň že dizet mou žádost projednala, dala jsem si záležet i tak mě odmítli. Tak jsem zkusila obyč. berušky o spojenectví a co jsem díky výřečnosti zjistila jen jeden byl pro při hlasování, kdo nevím.
Bylo mi jasný, že cokoli s problémem nepůjde, conq... jsou slušní, ale taky z to ho nic nebude, mám nápad, tedy měla jsem.
Spojko s věrností, opět rada a hlasování, mimochodem proč ali mluví o radě, když hlasují všichni, to je jako by poslanec byl každý občan.
Zavřete oči, představte si pár dní, týden, dva a díky mým zdrojům, ukecanosti už vím, že rebelky věrnosti moc nepomáhají, nechávají je ve štychu a problém věrnost ničí, do toho i berušky po nich jdou.
Díky tomu ze slavné útočné ali věrnosti se stala zadefovaná ali a po mých hráčích moc nešli.
Příležitost pro druhou žádost navrhnout jim spojko, pomůžeme je defnout před problémem, nechtěli, opět hlasování a většina proti, prý nejsme moc aktivní. Odvolávám se na graf, že rostem. že přežíváme rozpady alianci okolo a žijem, že u nás nejsou hádky, ne jak jinde kde co hlasování hádky a hrozby odchodem viz. wikingové chtěli spojko s věrností a ta se u hlasování málem rozpadla. Máme i pevné velení - garda, mě já pevná jsem.
Na pomoc jsem si vymyslela interní vlákno poslala ho věrnosti, že tam spojko probereme a výsledek, takový flame co dělal kozlík s věrnosti, no zde by měl trs banánu na doživotí :) druhý den vlákno zrušili a bylo po debatě, to jsi ani nestihli přečíst mé intriky a hrozby, tlačení ke zdi, aby mi spojko dali.
O tom zase zítra .....
vaše lioke
 

DeletedUser

Guest
O spojko s věrností jsem opravdu stála za Královskou Gardu, jednak jsme byly na ostrovech propletení, jednak jsem se s přátelila s jedním hráčem s věrnosti, mít spojence co je blízko, je lepší než sebelepší na hony daleko. Navíc jsem umanutá a vím, že jediný důvod proč věrnost spojko nechtěla byl vztek, že nám kája.pet dala don, oni kvůli tomu, aby nás zničili založili věrnost a já chcu spojko.
Pořád říkám copak mohu za to, že vaše vedení se vás nezeptalo a dalo mi don, já si řekla, ona dala, nemůžete vinit mě, já vedu alianci, že se hráčů neptám jim to nevadí, občas mi něco navrhnou v poště, já zvážím, funguje to bez hádek, nemohu za to, že kája.pet rozhodla bez hráčů a jim to vadilo, zatracený don snad mi nebude předhazován celý svět a díky němu nemohu jednat.
Hráč s věrnosti stál o spojko s gardou a tak mi radil, jak na své hráče, že ať je začnu vydírat, jsou pod tlakem bez problému, jinde berušek, ztrácí města, rebelující berušky jejich spojenci je nechali ve štychu a nepomáhají jim.
Ač chci hrát čestně, zkusila jsem i nátlak a blafování , jako v pokeru, začala jsem tvrdit, že jednám s conq.. o spojku a giggsy je svolný mi ho dát, jednání už začalo, stejně tak, že jsem oslovila nepřítele věrnosti bez problém i s nimi jednám o spojku, s tím, že společně zničíme věrnost, tak mají dvě možnosti buď mi dat spojko, nebo já uzavřu spojko s jejich nepřáteli a pomohu věrnost zničit.
Uvnitř věrnosti začali hádky, možná i pochyby, nebo obavy zda se opravdu nespojím s nepřítelem.
Ovšem averze vůči gardě díky tomu donu byla silnější než rozum.
Někteří s věrnosti už začínali být pro spojko, věděli, že potřebují aktivní spojence což rebelky nejsou, že je problém ničí a boj s námi by je ještě více oslabil, ovšem kozlík díky tomu, že naplánoval pár HÚ akcí na nepřítele s úspěchem, nahlas na fóru očerňoval mě i mou ali , jak bylo jeho zvykem hrozil i odchodem s ali pokud bude spojko.
Joanam zakladatel ali je takový nemastný neslaný, žádný vůdce, vidí hádky v ali a neuklidní je.
Místo toho o pár dní později se ke mě doneslo, že joanam chce i s pokud možno celou ali na zahraniční server grepolisu nově spuštěný, holt když to nezvládnu tady jinde budu king, hráčům se asi moc nechtělo, tak přestup do jiné aliance.
K conq... nepřátelům se jim nechtělo, k problému taky ne, tak někteří šli ke spojencům rebelkám, jiní zkusili berušky - bez úspěchu, ale o tom jindy.
Spojko s věrností nebude, ukázalo se, že v ali i když k demokracii mám výhrady musí být vedení a když rokují o čemkoli, musí vůdce zklidnit horké hlavy, nemyslím, že by se věrnost rozpadla pod útoky nepřátel, ale díky hádkám, které byly kdykoli se něco řešilo.
Začla jsem verbovat, samozřejmě kozlíka nebrat, joanam a jolana k, jsem též nechtěla, ti však založili novou alianci ARGONIE, verbuji hráče ondreje, zuřivce ... a oni chcou do argonie, že v gardě, když na ni útočili je hráči nepřijmou , málo koho tam znají a v argonii je čtvrtka asi věrnosti.
Říkám argonie se rozpadne a zas budete hledat ali, moc přestupů a dobrá ali vás nevezme a v gardě vás přijmou s otevřenou náručí, hráči mi jsou věrní, hádky u nás nejsou.
Dala jsem si dovolenou, určila nástupce telvise, poučila ho ať nabere hráče s věrnosti a koho ne, mám chřipku teploty 40, věřím, že v ali nebude moc změn a povede ji dobře.
Naběhla dovolená a chvála fóru zde a díky grepostast, koukám denně na ali, ne že bych telvise kontrolovala, byla jsem zvědavá, kdo z věrnosti už je u mě.
Koukám čičina , super později se ukázala, jako rozumná, dobrá, aktivní, hráčka jen mi jednou napsala dva dny tu nebudu a už se neukázala, zčervenala a nevím co s ní je, ale to předbíhám.
Koukám zurivec u mě, dobrý útočník, jen ondrej bez ali, u mě není, bože ten je ne rozhodnej, nerad mění ali, rád je v jedné funkční na pořád, po pár dnech i on u mě super ty hlavní co jsem chtěla mám.
Příště vám povím proč jsem měla v ali joanam a jolanu k, ač jsem je nechtěla z neznámého důvodu mi neseděli.
na shledanou lioke
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10655

Guest
Lioke .. uvedom si čo tu píšeš .. :) Si iba na vysmiatie .. :) Skoro všetko čo tu vravíš je lež .. :) Zvyčajne si ty iba vyjednávala Dony a spojka pričom si iba viac provokovala .. :) Hráči reštartovali ? Ktorý uveď mi to ? Báli sme sa ? Nikdy nepadlo o tom slovo ..
Nechcela si Jolanu a Joanama v alianci ? Predca tam boli .. Potom som odišiel ja lebo si po podrazila a poslala proti mne Gardu .. Navravela si tam *nevhodný výraz* o mne .. Tvoji aktivny hráči sa mi pokušali posadiť koldu ale akosi sa im to nedarilo .. Potom som prišiel ku con. a aj tak ste prichadzali o mesto za druhy .. Potom sa objavili Berušky .. Likvidovali vás ako nič .. Ale všetkých okrem teba ? Prečo asi ? Zaujímavé .. Videli sa príležitosť a rýchlo si prebehla s pár hráčmi A TO TY SI OPUSTILA SVOJU ALIANCIU ... TY TY KRÁLOVNO JEDNA .. Nechápem ako možeš mať korunku keď robíš čo robíš ...
16.12.2014
jsem založila Královskou Gardu,
abych se postarala o hráče, které soudruh opustil,
postarala jsem se o ně nejlíp, jak jsem uměla i později .
17.3.2015 byla zrušená
Teď je ze mě beruška, v nové ali budu stejně loajální, jako té královské


Ylia dne 17.03.15 v 23:07
Dlouhou dobu jsem si neuvědomovala, že to tak vážně je. Když jsem jí oznámila, že končím, tak první věc, o kterou se starala bylo to, jak dál s mými městy. Ty si samozřejmě začala zamlouvat atd. Prostě jsem si o ní už nějaký obrázek udělala a znova bych s ní do ali asi už nešla.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ylia mi sama město nabídla, nic zlýho mi neřekla, k beruškám všichni jít nemohli, pro ostatní jsem ali hledala, někteří nechtěli, město ylia mi vyfoukli conq a to jednu sednutou kolku stáhli, pak sedli později ...

berušky mi vzali jedno město a často špehovali imunitu jsem od nich neměla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
skotíku hráč
jirka8204 to je hráč s gardy, byl v gardě na začátku se mnou na ostrově, měl několik měst, ráno mu šli útoky snad všude, vyplašil se, napsal v podpoře žádost, i v alianci, během pár minut se vztekal, že nikdo nepomohl, ale nikdo není u hry nonstop, na ostrově jsem def měla, on restartoval hru, města šedá a tak se mi tam dostala věrnost a rebelky zbytečně, jiní když jsme u toho restartovali hru narozdil od jirky účelově, aby byly blíž alianci.
Berušky nám brali města, ale i po mě šli, špehovali, nakonec mi janda vzal město, byl to boj oba jsme časovali a mě ulítli časem sirky co mi měli sestřelit jeho kolku.
Ylia skončila s časových důvodů, do jiné ali jít nechtěla, nabídla mi města, chtěla jsem jen jedno u mého města, šli tam i conq..
defla jsem ji před kolkou conq. i tak sedli, vyrazila jsem útoky stáhli ji, má kolka jela a sedla, ale šli útoky conq a já ne stihala def, kolku jsem stáhla, další pokus jsem vzdala o město byl velký zájem.
Na zbytek odpovím v jiných kapitolách .
 

DeletedUser11847

Guest
Dobrý večer,takhle to tady čtu,a přemyšlím,co z toho je pravda?A podle mne něco je výmysl,a něco je pravda,a taky hodně je blbých kecu uražených kluku,ze Skotiku?Jak by to nebylo v Garde,ale bylo to fajn,začátek byl dobrý,ale byli jsme malinka ali,pak už se to horšilo,protože bylo nás víc,a každý byl naučeny hrát jinak.Je to jak v životě,musíš prostě se snažit a zkoušet vycházet s lidmi i když je nemáš v oblibě,ale u nás v Garde ani to kolik krát nefungovalo,prostě hodně lidi si mysli že když hraje hru tak prostě bude protiklad sebe v reálu,takže některé se chovali jako male děti.Ale každá ali má svoje problémy,a vůbec se mi nelibí že se tady očerňuje naše Garda,začínala jsem tam,to znamená že nemůžu,nesmím na ni házet blato,byli tam i fajn hráče,kamarádi.A podle mně,nech se každý koukne na sebe,a zeptá se,co jsem udělal špatně já,a pak už muže házet vinu na Lioke,a nebo třeba i na mne...že Skotiku-bývalý kamaráde :)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10228

Guest
ježiš nechte lioke na pokoji je to dobrá hráčka snažila se dělat první poslední tak ji nechte na pokoji sice ji moc dlouho neznám měl jsem s ní i nějaké problémy ale byla jedna z těch lepších hráčů a lepších vedení co si ali může přát jo píšu to sem sice né moc střízlivý ale aspoň nepíši nějaké bláboly jako někteří co ji kritizují prostě kdo chce lioke nějak poškodit tak ať ale aspoň s nějakou úctou k ní jakou měla trpělivost s hráči snažila se jim pomoct já na ni tlačil aby byly don protože malá ali s tak moc nepřáteli nemůže nikdy přežít musí si najít nějakého dobrého spojence jen my jsme dostaly vždy takové spojence co se rozpadly a třeba přešly k nepříteli tak prostě začala špatně ale snažila se aspoň s tím něco dělat i když to bylo beznadějné a když už se to fakt rozpadlo a byly aktivní jen 4-6 hráčů z nějakých 40 tak se rozhodla ali rozpustit tak prosím vás vy ... nejdřív než budete někoho kritizovat tak se zamyslete nad tím co se s tím dalo dělat a za jakých to bylo okolností tak jestli se to někomu nelíbí tak ať si to se mnou vyřídí jmenuji se michaelz10 ve hře dřívější opiopi2 jsem zkušený hlavně z ety tak vám říkám nejdřív než sem něco napíšete tak se fakt zamyslete nad tím co by jste dělaly na jejím místě s takřka rozpadající ali a na konci když oznámila že rozpustí ali tak se nás snažila ještě umístit do různých aliancí tak mi přijde zajímavé kdo by tolik věcí pro vás udělal a vy se jí tak odvděčíte to mi přijde fakt ubohé jako od nějakého malého parchanta v pohodě můžete cenzurovat mám to na háku tak ... je na každém jak to vezmou ale mě mohou vlézt na záda ... dík za pozornost michaelz10 (opiopi2)
 

DeletedUser9905

Guest
jmenuji se michaelz10 ve hře dřívější opiopi2 jsem zkušený hlavně z ety
Jo, ta zkušenost je evidentně vidět už v akademii, kterou jsem po tobě zdědil :D

75H7S1Q.png
 

DeletedUser351

Guest
Kažou pravdu u PC hry máme každý svou, každý ji vidíme z jiného uhlu, jináč to ani nejde, to by musel být prorokem každý z nás.
To lioke - ano blokla jsem si tě a to právě pro tvou velkou horlivost dosáhnout spojko, nebo DoN proti conqerum:) jináč chápu, že jsi chtěla ali zachránit, teda spoluhráče, myslím si, že vyjednávát na všech frontách Vám ubližilo nejvíc a to právě kvůli hráčům co neví, ale pomluví i nehrající hráče grepu:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
byly jsme malý, víc než půlka ali hrála grepolis prvně, další po dlouhé době, zbytek jen vzpoura a zlomek ten to systém, chtěla jsem jim dát možnost hrát, přežít, hru se naučit, ono hráč s dvěma městy a na něj jiný s deseti zkušený, tak mí hráči byly bez šance.
Ano píši blok ze svého pohledu co jsem viděla, slyšela, neptám se jiných ali, píší co se kolem mě dělo, samozřejmě, že co vidím já u jiné ali oni vidí jinak.
Vyjednávám, vyjednávala, hráči mi psali, že mají obavy, že nás conq, berušky, rebelky, rerum, věrnost, bez problém zničí, jsou silnější, tak jsem jednala pro ně, byť i dočasné dony by mi pomohli, hráči by měli možnost vyrůst a kdo tu hru nezvládne tomu ani sto měst nepomůže, kdo se jitrochu naučí měl by šanci.
Pomluví i nehrající hráče grepu nechápu, já si zakládala na slušnosti v ali i mimo ni vůči jiným
 

DeletedUser

Guest
to vím nejsem chytlavá, jen nechápu co tím myslíš pomluvy hráčů ?
prosím příklad beze jmen.
jezus až bude pokračování blogu, nebudu vědět, kde jsem skončila :)
 

DeletedUser351

Guest
Napsala jse všeobecně, tzn všeobecně. Jeden hráč pomluví druhého a třetí pomluví ty dva a všichní něco k tomu doloží a pak už nikdo nikdy nezjistí podstatu všeho , kdo jaký hráč je nebo neni:) a nezlob se, sem na fórum nebudu zanášet právě tohle. Jen jsem chtěla poukázat na to, že i při nejlepší vůli pomoct, ne vždy se povede čeho chceme dosáhnout a to právě z důvodu pomluv, intrik a pod. ...
 
Nahoru