• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

svět ypsilon můj pohled

DeletedUser

Guest
zkrátka z pravdy se stane pohádka a té všichni uvěří a je problém, teď nenarážím na ali :)
 

DeletedUser351

Guest
*Bez problému* někdy problémuje:), ale to na mapě, tady si rada přečtu pokráčováni Tvé , Vaši cesty, u nějakých jednání jsme byli u jednoho stolu:)
 

DeletedUser10655

Guest
Lioke .. Toho hráči si moc nepametam .. Nevadí .. Napísala si hráči .. Nie hráč .. To ma celkom prekvapilo ..
Áno s Yliou si to pametám .. Lebo ta kolda bola moja .. ;) :) A ona mi sama písala že tam možem sadnúť lebo mi potom nechala ešte jedno mestečko .. :)
Kasinka .. Ja ťa stále berem ako kamaratku :) Boli sme v dvoch potom rozlišných alianciach .. Takže som musel utočit .. :)
Michal áno lioke je dobrá hračka . Ty si odišiel ku Dračiciam a hned si si pomenoval mestečko "No pojed Giggsy" Hned si začal provokovat :) A aj si na to doplatil .. :)
 

DeletedUser

Guest
chřipka mi skončila, byla jsem ráda, jak to telvis za mé nepřítomnosti zvládl, hráči spokojení, já též. Já se pustila do verbování ex hráčů věrnosti, těch v argonii, stála jsem o pazura, petra křyšťála, po pravdě z důvodu, že ji mám na ostrově jsem ještě než vlezla do věrnost zkusila jolanu k, verbovat, řekla ne.
Hráč s věrnosti je to dobrák mě ukecával ať naverbuji jolanu k, že dobře útočí, říkám nechce, ať naverbuji joanam, no říkám je takovej váhavej, bez názoru pořád mě odkazoval na hráče ač vedení sám nic nerozhodl, mě bylo jasné, že petrsona, pazura křyšťála a zbytek získám jen pokud pozvu joanam, pak příjde i jolana k u, které - kterého, no měla jsem pocit na hráči mi něco nesedí, ale chtěla jsem zbytek věrnosti, rozhodovat v gardě, nebudou tak co.
V té době, dle mě argonie zjistila , že jsou malý a nezvládnou to, patrně si jolana j, po druhé řekla o pozvánku k beruškám a nepozvali ji.
tak najednou tuším už mi paměť neslouží si o pozvánku řekl joanam, obratem když joanam i jolana a přešel i zbytek.
Měli jsme na foru seznamku, představování, no a tohle vím na beton, jolana k se představil, jako muž s mužským jménem, ještě jsem to komentovala ženský nick a chlap, že tu se v pohlaví nevyznám, později už psal, jako ona že je ženská, to patrně bylo to mé tušení něco mi nesedí, další věc, já si některých věcí nevšimnu, jsem důvěřivá a nehledám za něčím něco.
Až hráči od nepřátel mě upozornili, že kdykoli je jolana pod útoky dává dovolenou, vrátí se a opakuje se to totéž joanam, u to ho jsem se zlobila, že chce TRPO do města bagr, očekává útoky, mi defnem a on hodí dovolenou, člověk zapomene, že má obranu na dovolené a chybí to jinde i to opakoval.
A úsměvná historka ylia dobývá šedivku, dost army tak pomáháme, já sebevrah, říkám duch, přístav čistý, pošlu killku bez sirek, najednou na fóru, že ve městě přibila obrana, kdo to tam cpe ?
Kouknu i když to dělám málokdy na ostrov, miluji záhady a dívám se kdo je u ducha, ricky.... s rebelek, ex hráč věrnosti i jiní tam jsou, já však si říkám to bude ricky, navíc mi píše, že to město chce a bušíme mu do def.
Ukecávám ho ať ztáhne brka utopí mi armu prosím, překecávám i, že město chce ylia, že půl dne ho čistíme a on, že ji ho nechá, svou obranou uhne a zbytek původní army vyčistí, že nutně město nepotřebuje.
Domluvila jsem se s ním, že mu řeknu, které ty šedivky v okolí nechceme, ať si nejdeme do měst, stejně máme s rebelkami don, města co bude ricky brát rezervuji já , aby naši nešli do jeho kolky.
Pak na fóru píši, co dáte, když řeknu kdo defuje to ho ducha ? Ondra řekni jsem zvědavej, dám surky :)
Říkám ricky .... ondra mi dal surky. Ylia město získala.
Později žádám rebelky o spojko, glad, že už nevede ali, prý ať si to zkusí jiný mě odkazuje na homera, v té době ukecávám ricky ať jde do gardy, říká, že to zváží, že u rebelek je nuda, na fóru moc nekecají, možná se mu stýskalo i po kolegách s věrnosti ....
 

DeletedUser10228

Guest
giggsy jestli jde o to tak jsem se ti snažil pokazit akademku aby jsi musel vracet ale jo ber to klidně jako to že neumím v akademii dělat já se nikdy o to nezajímal dělám falangu keramiku beranidlo dobývání kolku rychlé transportky ohně nebo birky záleží na co se v tom městě chci zaměřit dále jednotky podle toho jak je ten ostrov vybavený a nebo podle toho jestli to město musím jet na obranu nebo útok kořist městskou hlídku branou povinnost cvičitel na pozemku loďař matika na lodě a katy jestli je to útočné pozemní a pak už jen jak chci demoliční lodě nikdy nedávám jen když chci tomu danému hráči znepříjemnit hru jinak architektura se někdy hodí a jeřáb taky na to abych stíhal stavět hradby když jsi je shazoval a stejně vám tam padlo dost jednotek dostal jsem přes 4 500 obraných bodů a to tam byla defka jen z jednoho města :D a skoro žádné hradby tak mi řekni co podle tebe dělám špatně rád se přiučím
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10228

Guest
jo jinak já se toho města chtěl zbavit ale giggsy ne a ne jet trvalo to asi 14 dnů než konečně vyjel a to jsem mu to město nechal :D takže jsem na nic nedoplatil já ho dokonce prosil mohu doložit i zprávy :D
 

DeletedUser10228

Guest
no protože jsem chtěl aby to město vzal chtěl jsem se ho zbavit ale on mi do zprávy psal že má jiné cíle tak jsem ho musel nějak naštvat aby to město vzal sice to trvalo ale nakonec ho vzal :D jinak v té době už se jmenovalo vyčisti si mě 2 a taky jsem v té době předal ještě jedno město ale nenechal jsem je zadarmo dostal jsem za to pár tisíc bodíků tak to bylo zamýšleno a jinak bych ho neprovokoval jen jsem byl zoufalí protože to město nikdo nechtěl a mě nebavilo se o něj starat a neměl jsem už volné lidi tak jsem čekal a čekal a čekal než se konečně giggsy uráčil to město sebrat :D
 

DeletedUser10655

Guest
Aby sme ti prebrali mesto netreba provokovať kámo .. :) Takto sa ti to potiahne do dalších svetov .. :) Btw pár tisíc ? :)
Keď ma obsadzovali Berušky tak mi to hodilo cez 50 000 ;) A keď si to mesto nechcel mal si aj iné veci na výber : dať to spoluhráčovi ktorý by chcel body,zabetonovať a mal by si z toho body ty .. Alebo proste to mesto prenechať hoci komu .. :) Takže je to iba trapna vyhovorka že si to mesto chcel prenechať iba Giggsymu :)
 

DeletedUser10228

Guest
hej divil by ses ale nikdo to město nechtěl psal jsem i aby to nabídly v alianci třeba alianci Tajemný hrad Plivajz jsem je taky nabízel po cca týdenním přemlouváním sem je dokázal přemluvit aby mi vzali aspoň jedno město a včera konečně lioke mi vzala jedno město a to jsem ji psal mezi prvníma jestli to město nechce tak mi neříkej že by ty města někdo chtěl trvalo mi to dlouho než jsem se jich konečně zbavil :D
 
Nahoru