• Vážení hráči, ve středu 19. ledna proběhne aktualizace hry na verzi 2.255. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, vyslyšte volání Nike, bohyně vítězství - hledá nejlepší atlety pro účast na zimní Grepolympiádě! Více informací najdete na herním fóru

Táborové mise

• Zakladatel vlákna DeletedUser9403
  • Vytvořeno

DeletedUser9403

Guest
V těch misích navázaných na tábor banditů, pořád nemám splněny ty tři, kde je dostavění dřevorubce, kameníka a stříbrodolu na 40. Dobyl jsem město, kde je tohle všechno vystavěno, mise se nesplnily. Zkusil jsem stříbro sundat na 39 a pak zas dostavět, ani to nepomohlo. To musím opravdu tohle splnit v tom prvním městě? U jiných úkolů tohle nebylo.

Thasoss

Grepolis tým
Hlavně že se pokrok tutoriálových misí započítává z jakéhokoli města. Samotnému se mi takto leckdy splnily některé mise, jakmile jsem dobyl vyspělejší městečko. :) A u těchto nově dodatečně přidaných úkolů (postav na max. úroveň tamto, tamto a tamto, měj 200 OL atp.) by to byl tuplem nesmysl. Všechny fungují na jedno brdo.

Úkoly s táborem banditů jsou úplně jiná liga - jsou samostatnou úkolovou řadou, která je na ostatních úkolech naprosto nezávislá. Navíc se do nich počítá počet vítězství. Tedy opět nehraje roli město. Resp. hraje, ale v tom smyslu, že tábor banditů je dostupný jen na výchozím ostrově... ale stále s jakýmkoli městem na něm.

DeletedUser9403

Guest
Thasoss: nerozumím ti ani trochu, ale to, co píše Drachma, není pravda. Druhou "velkou stavbu" nebo jak tomu v té misi říkají (věštírnu), jsem postavil v jiném městě, než bylo to první. Dokonce na jiném ostrově. A mise byla splněna.

Thasoss

Grepolis tým
V prvním odstavci píšu o tom, o čem nyní ty, a že to platí na všechny úkoly. To znamená, že u žádného úkolu se neposuzuje, zda byl splněn prvním městem. No a v tom druhém píšu o tom, že úkoly s táborem banditů jsou na těch ostatních nezávislé, proto vůbec nechápu, proč je do toho motáte. Z hlavy mám takový dojem, že se jedná všehovšudy o 5 úkolů (poraz je 1x, 10x, 25x, 50x a 100x), které jsou ve zvláštní úkolové řadě. Tahle úkolová řada je naprosto nezávislá na ostatních úkolech. Nemá s nimi vůbec žádné dočinění. A ani tyto úkoly nevyžadují plnění prvním městem. Požadují nepřímo plnění jakýmkoli městem z prvního ostrova (nikde jinde není tábor přístupný). Toť vše.

Zkrátka a jednoduše bude muset Tým trochu zapátrat. U úkolů naštěstí není moc co řešit, takže věřím tomu, že zádrhel se odhalí jako vždy snadno. ;)

DeletedUser9403

Guest
nechápu, proč je do toho motáte
No, to nechápu, kdo a proč je do toho motá, já jsem to nebyl.
Nicméně, jdu sem s něčím jiným. U těch úkolů dřevorubec 40, kameník 40 jsem si teď všiml, že mi jdou potvrdit jako splněné, byť pořád platí, že dostavěno jsem neměl a k dostavěným stavbám jsem přišel dobytím města na jiném ostrově. Myslím, že toto možné nebylo, ale teď už to prostě možné je a já mám tyhle mise splněné.

Naposledy upraveno moderátorem: