• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Táborové mise

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9403
  • Vytvořeno

DeletedUser9403

Guest
V těch misích navázaných na tábor banditů, pořád nemám splněny ty tři, kde je dostavění dřevorubce, kameníka a stříbrodolu na 40. Dobyl jsem město, kde je tohle všechno vystavěno, mise se nesplnily. Zkusil jsem stříbro sundat na 39 a pak zas dostavět, ani to nepomohlo. To musím opravdu tohle splnit v tom prvním městě? U jiných úkolů tohle nebylo.
 

Thasoss

Grepolis tým
Hlavně že se pokrok tutoriálových misí započítává z jakéhokoli města. Samotnému se mi takto leckdy splnily některé mise, jakmile jsem dobyl vyspělejší městečko. :) A u těchto nově dodatečně přidaných úkolů (postav na max. úroveň tamto, tamto a tamto, měj 200 OL atp.) by to byl tuplem nesmysl. Všechny fungují na jedno brdo.

Úkoly s táborem banditů jsou úplně jiná liga - jsou samostatnou úkolovou řadou, která je na ostatních úkolech naprosto nezávislá. Navíc se do nich počítá počet vítězství. Tedy opět nehraje roli město. Resp. hraje, ale v tom smyslu, že tábor banditů je dostupný jen na výchozím ostrově... ale stále s jakýmkoli městem na něm.
 

DeletedUser9403

Guest
Thasoss: nerozumím ti ani trochu, ale to, co píše Drachma, není pravda. Druhou "velkou stavbu" nebo jak tomu v té misi říkají (věštírnu), jsem postavil v jiném městě, než bylo to první. Dokonce na jiném ostrově. A mise byla splněna.
 

Thasoss

Grepolis tým
V prvním odstavci píšu o tom, o čem nyní ty, a že to platí na všechny úkoly. To znamená, že u žádného úkolu se neposuzuje, zda byl splněn prvním městem. No a v tom druhém píšu o tom, že úkoly s táborem banditů jsou na těch ostatních nezávislé, proto vůbec nechápu, proč je do toho motáte. Z hlavy mám takový dojem, že se jedná všehovšudy o 5 úkolů (poraz je 1x, 10x, 25x, 50x a 100x), které jsou ve zvláštní úkolové řadě. Tahle úkolová řada je naprosto nezávislá na ostatních úkolech. Nemá s nimi vůbec žádné dočinění. A ani tyto úkoly nevyžadují plnění prvním městem. Požadují nepřímo plnění jakýmkoli městem z prvního ostrova (nikde jinde není tábor přístupný). Toť vše.

Zkrátka a jednoduše bude muset Tým trochu zapátrat. U úkolů naštěstí není moc co řešit, takže věřím tomu, že zádrhel se odhalí jako vždy snadno. ;)
 

DeletedUser9403

Guest
nechápu, proč je do toho motáte
No, to nechápu, kdo a proč je do toho motá, já jsem to nebyl.
Nicméně, jdu sem s něčím jiným. U těch úkolů dřevorubec 40, kameník 40 jsem si teď všiml, že mi jdou potvrdit jako splněné, byť pořád platí, že dostavěno jsem neměl a k dostavěným stavbám jsem přišel dobytím města na jiném ostrově. Myslím, že toto možné nebylo, ale teď už to prostě možné je a já mám tyhle mise splněné.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru