• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Tapety

DeletedUser5504

Guest
Udělal jsem vám pár tapet. Samozřejmě budu přidávat další a další. Prosím o okomentování. I kritika se cení.[SPOIL]
xe398z.jpg

1z5kheg.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
1. se mi mnohem víc líbí a to 2. je taky pěkné, ale já bych si to jako tapetu nedal. :)
 

DeletedUser

Guest
to první jsem si schválně skusila dát na plochu a vypadá to hustě ;)
 

DeletedUser

Guest
mě se líbý to oko vypadá abstrakně, jak pohled do duše a je uklidnující oproti té tmavé tapetě, ta by se spíše hodila, jako přehoz na gauč :)
 

DeletedUser5504

Guest
Úl:-O Já vám řeknu co jsem měl namysli. Mělo to být jako že padáš do hlubin a díváš se na mozaikovou oblohu kde je polární záře:)
 

DeletedUser7382

Guest
Jako úl to opravdu nevypadá. :) Teď se mi nejvíc líbí ta poslední tapeta. ;-)
 

DeletedUser

Guest
je to abstraktní ukažte to více lidem a uvidíte, že každy uvidí něco jiného a o tom, to je vzbuzuje to pocity a probouzí fantazii
 

DeletedUser5504

Guest
jojo. Ale jen jsem byl překvapenej že ti to přišlo jako úl. No nic každý ať si v tom vidí co chce. Za chvilku sem dám další tapetu
 

DeletedUser

Guest
ul ? mělo to mřížky :)
jo a to modrý je, jak cesta letadlem v kosmu :)
taky dobrý modrá uklidnuje
 

DeletedUser7382

Guest
Poslední mi připadá jako znetvořený strom s červenou oblohou nebo plíseň na červené stěně nebo rozprsklá špína na čemsi červeném (talíř...). Ten před ním byl ale mnohem hezčí a vypadá to být těsně pod hladinou moře a koukat na slunce, sluneční paprsky a jeho odrazy. Ten předposlední byl dle mého nejlepší a klidně bych si ho dal jako tapetu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru