• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Tipovací soutěž - 4. kolo - semifinále

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40

Guest
picture.php

MS v ledním hokeji 2011

Vážení hráči,

ve čtvrtém kole této soutěže máte za úkol tipovat jednotlivé vítěze semifinálových zápasů, za každý správný tip získáte 2 body. Upozorňuji, že tipujeme celkového vítěze utkání, tudíž remíza není možná.

Uzávěrka je 13.5.2011 v 16:15.

Pokud chcete tipovat, okopírujte si prosím tento text, vložte jej do svého příspěvku a tučně vyznačte vítěze:
HTML:
Česko - Švédsko
Fínsko - Rusko

Příklad správného tipovacího příspěvku:
Česko - Švédsko
Finsko - Rusko

Hodně štěstí Vám přejí Jonik a Rizael, organizátoři soutěže
 

DeletedUser

Guest
Česko - Švédsko
Fínsko - Rusko
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Česko - Švédsko
Fínsko - Rusko

[SPOIL]Abych vysvětlil ten post Juraj156. No, dnes jsem si místo mozzily spustil Internet Explorer. Jako obvykle jsem šel na Grepolis, postavil jsem budovy, začal trénovat vojsko a tak.. Podíval jsem se na hodiny, a zjistil, že mám spoustu času, tak jsem šel na fórum. Začal jsem si číst nové příspěvky a zjistil jsem, že je nové kolo tipovací soutěže. Tak jsem samozřejmě napsal svůj tip a s hrůzou jsem zjistil, že jsem se nějakým nevysvětlitelným způsobem dostal na účet Juraj156 :D Doufám, že vám v tom nedělám bordel.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Můj tip na postupující týmy...

Česko - Švédsko
Fínsko - Rusko
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru