• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Tipovací soutěž - 5. bonus. kolo - jak dopadne ČR?

Jak dopadne na tomto MS ČR?


  • Celkový počet hlasujících
    166
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40

Guest
picture.php

MS v ledním hokeji 2011

Vážení hráči,

zde můžete v anketě hlasovat, jak na tomto MS dopadne Česká republika. Za správný tip získáte pět bodů. Uzávěrka tohoto kola je 29.4.2011 v 16:15.

Hodně štěstí Vám přeje Jonik, organizátor soutěže
 

DeletedUser

Guest
Sakra,dal jsem místo zlata stříbro...co já jsem za vlastence?! :D

PS:Jak někdo může dát že skončíme ve čtvrtfinále ?
 

DeletedUser

Guest
já osobně sem to dal proto že moc nevěřím Hadamczikovi
 

DeletedUser6526

Guest
ja taky moc ne, ja dal stříbro, ružička se mi libil vic
 

DeletedUser

Guest
MS

No tak to chci vidět jak si povedeme viz. hvězdy z NHL ( moc jim nevěřím ) .
 

DeletedUser

Guest
Já dal stříbrnou protože tam bude Pavelec a ten toho moc nevychytá než jako Vokoun kterej se na nás vyprd a trišku nevěřim Hadamczikovi Růžička byl lepší ohodně x)
 

DeletedUser

Guest
Sice taky nemám rád Hadamczika, jsem pro to, aby nás trénoval Růžička, neobdivuju slavne hvezkdy z NHL , ale doufám v kluky, že se nezaleknou a budou tvrdě bojovat, proto jednoznačně ZLATO ! :)
 

DeletedUser

Guest
Stvrtfinale a Cesi pojdu domov
ved to nemaju daleko ..... a doma si v klude pozru v TV finale Slovensko - Svedsko
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru