• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Tipovací soutěž - diskuze

DeletedUser

Guest
je to len hra, chleba lacnejši nebude a nebude ani voľno
(sice prišol vysoký príliv turistov, krajne sa robi vinikajúca reklama, bol to dobrý ťah, a hlavne tu všetci nechávaju peniaze hehe :D)
 

DeletedUser

Guest
Škoda :(
Hrali sme dobre, jediné v čom boli Češi lepší ako my bola obrana a na to sme doplatili. Čo už, na týchto MS sa nám proste nedarí...
 

DeletedUser

Guest
Škoda že len Boston nevypadol, by sme mali hneď lepšiu obranu, ale Chárovi aspoň prajem Stenley cup a Norisonovu trofej
Ale z Philadelphie sa uvoľnil Mesároš, ten by mohol prísť, no uvidíme :D
 

DeletedUser

Guest
je fakt že naši měli bejt víc vizionáři a nechat Vás vyhrát abychom se molhi potkat ve finále:)
jenže i když třetí český gól neměl platit.. alespon dle mého laického názoru.. tak co si budem nalhávat.. češi do toho dali víc.. vypadalo to jako by vyhrát museli oni ne slováci
 

DeletedUser4783

Guest
Uff, jsem rád že jsme vyhráli:) Kdyby vyhráli Slováci, vsadil bych se, že by mi Vudcik zaspamoval profil tímto: Češi sú lamáci, vyhrajů Slováci:D
 

DeletedUser

Guest
jn promně byto byla také potupa když sem trošku hecoval slováky ale stejně sme vyhrály teť jen vyhrát zlato a mámeto zas doma :D
 

DeletedUser40

Guest
Tak Slovensko přišlo o šanci postupu z osmifinále. Co na to říkáte? Nemalá část tipujících věřila, že naši slovenští bratři postoupí dál než jen do osmifinále, všem nestalo se tak. Což je pro mě osobně docela škoda.
 

DeletedUser

Guest
My to môžme brať aj ako výhru, predstaviteľom SZLH zapne v hlavách, prestanú si napchávať vrecká a začnu vychovavať novú generáciu, teda dúfam...
 

DeletedUser

Guest
Čo dodať...mali by sme hlavne vymeniť trénera a otvoriť si oči...
 

DeletedUser

Guest
Tréner je dobrý, naučil nás striedať..... len tie presilovky nie čo už.
Len ma udivuje ako niekto kto hrdo povzbudzoval teraz na všetko nadáva a hundre, platí: po bitke je každý generál
Najviac ma ale mrzelo keď som videl tie tváre hokejistov, každý čakal viac ale http://www.youtube.com/watch?v=vMKZquwU1ag
 

DeletedUser

Guest
Len ma udivuje ako niekto kto hrdo povzbudzoval teraz na všetko nadáva a hundre, platí: po bitke je každý generál

To ako sa teraz máme tváriť, že je všetko ok a chlapci hrali dobre, či ako?
Pred MS sa všade v médiách písalo ako budeme mať zlato a neviem čo...mali by si všetci otvoriť oči, slovenský hokej strašne upadá, nemáme mladé talenty, znižuje sa počet hráčov v NHL...
 

DeletedUser

Guest
Tak super, vyhráli jsme nad Ruskem 3:2, to jsem ani nečekal. :) Tak se mi to líbí :D
 

DeletedUser

Guest
jo také sem mi ten zápas líbil:) ale tento výsledek sem v podstatě i očekával (ale i tak to byl velmi napínavý hokej) protože mi ani moc nepřišlo že by rusové měli nějakou extra formu ale vážně smutná byla 2.třetina :( kdy nám Arthuyskin zlikvidoval dva naše hráče a vážně me hodně naštvalo když zranil Rachůnka a oni mu nedali ani dvě minuty
 

DeletedUser

Guest
To ako sa teraz máme tváriť, že je všetko ok a chlapci hrali dobre, či ako?
Pred MS sa všade v médiách písalo ako budeme mať zlato a neviem čo...mali by si všetci otvoriť oči, slovenský hokej strašne upadá, nemáme mladé talenty, znižuje sa počet hráčov v NHL...

objektívny človek vedel už pred majstrostvami že hokej je stratený, chýbaju mladý, kde bol Tatár, Pánik...
ak to pôjde takto dalej budeme hrávať ligu s Maďarmi, treba novú generáciu a to trvá dlho, nemáme tu zázemie, výstroj stojí tisíce a dovolia si ju iba boháči a to na začiatok nekúpia deťom drevené hokejky aby získali cit ale rovno polokompozity....
A to one stým fandením, koľko si videl na domoch vlajky? pomaly aj na každom aute, prebehne deň a "hrdý" Slováci zmyzli...
 

DeletedUser40

Guest
Právě jsem dokončil sčítání Vašeho tipování základních skupin a jak to tak vidím, někteří by se tím mohli živit. :)

Jinak dnes jsme předvedli velmi pěkný hokej. Míříme hodně vysoko.
 

DeletedUser

Guest
Ano, připadalo mi to, jako by vždy Bykov ukázal tomu ruskému tanku - Koho má "sejmout" na led. Tvrdil jsem to již před MS, že Artyukhin nepatří na led, ale na koridu do role býka(Viz. České hokejové hry Rusko:Finsko. Každopádně na ruské střídačce byla vidět radost pokaždé, když se nějakému našemu hráči něco stalo - Zkrátka ošklivá škodolibost :-/ .
Jinak nezdálo by se mi že to na Slovensku s hokejovou "horečkou" vře - Alespoň dle záběrů - Tramvaje, zastávky, různé potraviny a nápoje s motivem hokeje a mnoho dalšího... Ovšem jak to na SK vypadalo před MS musí nejlépe posoudit jeho obyvatelé :) .
Neskládejte hokejky, třeba máte budoucí generaci v takových koutech jako Švédská či Finská liga - Od nás se tam také našlo pár neznámých (Teď již známějších) hráčů. Každopádně Hanlon na mně působí stejně jako na našeho komentátora R.Zárubu - Jak peroxid vodíku, vhozený do kotle :p ... Každopádně třeba to příští MS vyjde :)
 

DeletedUser

Guest
To sa veľmi mýliš, celé Slovensko žilo hokejom a to doslova! A keď som bol v Blave na hokeji, tak tam tá atmosféra v celom meste bola úplne úžasná, v Orange Arene už ani nehovorím.
 
Nahoru