• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Tipovací soutěž - diskuze

DeletedUser40

Guest
picture.php

MS v ledním hokeji 2011

Vážení hráči,

zde můžete diskutovat jak o tipovací soutěži, tak i o samotném MS.

Příjemnou diskuzi přeje Jonik, organizátor soutěže
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4783

Guest
No, hmm... Tady to v té soutěži jde jen o náhodu:) Jsem zvědav kdo vyhraje:) A mě bylo hned jasné, kdo přišel s tím návrhem:)
 

DeletedUser

Guest
češi jsou nejlepší,přece nakonec vyhráli i ve Vacouveru ne?
 

DeletedUser

Guest
Podle mě to vyhrajou Češi/Švédi/Rusáci nebo Kanďané ... Ikdyž moc hokej nesleduji ..
 

DeletedUser4783

Guest
To je fakt, ale když na to tak trénovali celý rok, tak snad mohli stvořit lepší výsledky.
 

DeletedUser

Guest
Tento rok máme na to vyhrať(SVK), zostava približná tej s olympiády(škoda pár esových hráčoch ktorí chýbajú)
 

DeletedUser

Guest
presne teraz su dobry :Halak,Demitra,Bondra a teraz dojde aj Gaborik
 

DeletedUser

Guest
Do výběru se dostalo Slovinsko a Rakousku - Jak myslíte, že vytáhnou do boje:? Možná to bude totální trapas, ale snaha dělá divy, i když nedokáže vyhrát celý zápas :).
 

DeletedUser

Guest
Chci aby mistři byli z Česka, ale Slovensku (a hlavně Stehlíkovi z Komety) bych nějakou medaili taky přál.
 

DeletedUser

Guest
Veď predsa my sme tu doma!! :D :D
No uvidíme čo spravý Hanlon, doma opäť zlato po 9 rokoch :D to by bolo
 

DeletedUser

Guest
Slovensko musí vyhrať, dúfam že Vancover konečne rozdrtí Chickago a príde i Hossa.
 
Nahoru