• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Tipovací soutěž - diskuze

DeletedUser4783

Guest
Tak nás dnes čekají naši další sousedé. To Vyhrajem!!!
:grepolis​
 

DeletedUser

Guest
Hanlon je úplně k ničemu být vámi tak bych ho vihodil a šáhl bych po nějakém českém ne domácím trenérovy než nějakého kanaďana kterej neumí ani pořádně slovensky a když sem se díval na zápas slovensko : finsko tak to tam bylo pěkně vidět jak většina hráčů ho ignoruje on tam běhal s nějakým papírem a něco říkal ostaní setam bavily a potom jeli na led toje trenér na nic když ho hráči neposlouchají a neztrácejte hlavu jednou budete mít dobrou generaci hokejstů jakou máme mi třeba jen stačí brat z vaší ligy jak to udělal před rokem Růžička vzal nějaké neznámé hráče a kluby sije rozbraly. jinak se těším na Česko : USA čtvrtfinále nejtěžšší poro čechy to se vždy ukáže jak sme dobří ale já věřím že to vyhrajem. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sparkat, daj si pozor na jazyk, takýchto prckov čo len bezhlavo nadávajú na Slovákov nemám rád! Slováci majú tiež dosť dobrých trénerov, nie je dôvod brať trénera z Česka. Len pre info, v slovenskej extralige hrá dosť veľa Čechov, samozrejme aj v českej hrajú Slováci :)
 

DeletedUser5567

Guest
V slovenské extralize hrajou češi co se do české nedostanou. Naopak to myslím tak hezky nefunguje ;-)
ale je fakt, že s koučem jste to moc nevychytali
 

DeletedUser

Guest
Slováci neměli špatný tým,jen se mě zdá,že hráli moc defenzivně.Měli dobré útočníky,ale nějak je nevyužili.Budou to mít teď nějakou dobu těžké,potřebují,aby se 18 dostala zpět a 20 nespadla.
 

DeletedUser

Guest
Česká republika 4 : 0 USA​

Musím uznat že tohle byl výborný zápas. Jágr si to užíval, 3 góly ze čtyř :) A největší uznání má Pavelec, náš brankář. Češiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
x63.gif
 

DeletedUser4783

Guest
Já ti to "bratia" připomenu, až náš stát bude zadlužen či zkorumpován:D Jinak jsou vážně Češi super!
 

DeletedUser

Guest
Počkej a on snad ted není???

Kámo ty jsi mimo :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Bejt váma, tak se věnuju tématu. K účelům velmi volné diskuse slouží hospoda nebo SZ ...
 

DeletedUser5567

Guest
co takhle vyhlásit na finále a pár hodin potom na všech světech mír? řekněme tak aspoň do sedmi do rána, ať se dá pořádně slavit vítězství :)
 

DeletedUser

Guest
hehe to by se Ti líbilo:) nastav si dovolenou:)
Sultan bude v knajpě s wi-fi:) na nedělní program:)
 

DeletedUser

Guest
hm...
vlastne keď o tom hovoríš John-ka, tak sa ten deň naozaj dá využiť na útoky :D

kedy vlastne to finále je?? :?
 

DeletedUser

Guest
V nedelu večer. Češi budú snáď majstri, držím palce a budem fandiť ;)
 

DeletedUser5567

Guest
hehe to by se Ti líbilo:) nastav si dovolenou:)
Sultan bude v knajpě s wi-fi:) na nedělní program:)

Právě mě vloni fakt nas..štvalo, že zhruba koncem druhé třetiny finále mi jela do města kolonka :-D

Dovolená mě zbrzdí o tři dny, to jsou tři města. tůdle
ale slováci budou mít pré

(mimochodem víte proč Slovensko vypadlo tak brzo? Protože museli být na večeři doma)
 
Nahoru