• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Tipovací soutěž - diskuze

DeletedUser

Guest
a čo...
aspoň sme si nemuseli baliť kufre, lebo MY SME TU DOMA!!! :D (trocha neskoro :D)

jo...
a ďakujem Vudcaa za info :)
 

DeletedUser

Guest
tak oficiálně sme prohráli:(:( no je to škoda jediná dobrá zrpáva je že ještě můžeme vyhrát bronz
 

DeletedUser

Guest
Máme stejný názor - Kápla už i slza... Snad dáme bronz... A příští rok to vrátíme Švédům na domácí půdě.
 

DeletedUser

Guest
Je to škoda, fandil som Vám...

Švédi zlato a Češi bronz, takto nejak to snáď skončí :)
 

DeletedUser4783

Guest
Nech ho Mauri, nevidíš, že to dopadlo naopak, co když to zase dopadne naopak:D

Jsem z Vudcou!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Fulmar umíš číst??? Jaké naopak proboha?

Vždyť nám předpovídá bronz...
Achjo.
 

DeletedUser

Guest
Maurku, neříkej, že jsi čechům nefandil. Já jsem si byl taky 100% jist že to dneska dáme v pohodě, ale skutek utek.

Ps. Jak vidím, tak tu zachvíli se zaplení extrémistický obsah :D
 

DeletedUser5567

Guest
hurááá, jsem jedinej kdo správně uhádl, že prohrajem...Kur...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser231

Guest
Obrovská škoda :( :( :( :( přál jsem jim to a tím i čechům!!! Byli jsme tak blízko!!! Ach jo :(
 

DeletedUser

Guest
Ale nooo táák... Nebudeme vyvolávat rozpory, maure.
Stalo se stalo, co se dá dělat... Přeji Finále a zlato Finům.
Ps: Viděli jste ten gol? :D
 

DeletedUser

Guest
podobný jsme viděl už dávno.. z juniorky NHL... ale je fajn vidět to i na vrcholné akci:)
kluky z Finska jsme počátkem tohoto století klepli dvakrát po sobě.. ve finále. jednou tuším přímo ve Finsku.. takže Suomi dotoho!!!!
(a to jsem ted poslouchal parádní švédskej metal.. no ve Finsku mají lepší:D :cool: )
 

DeletedUser40

Guest
Jeden zápas se nám sice nevyvedl, ale i tak si naši hokejisté zaslouží velkou pochvalu! Dnešní zápas proti Rusku byl pastvou pro oči...
 

DeletedUser

Guest
Děkujeme - Třeba se jednou potkáme v tom finále :).
Také jste nehráli špatně, neříkám to ve zlém, ale opravdu musím uznat, že se Vašši nechali oslnit tlakem diváků, které ovlivnili média.
Teď je tu zápas o zlato
Finsko: Švédsko... Kolik lidí si vsadilo na Švédsko v naší soutěži? Hokej se hraje sice 60 minut, ale jestli Finové nepovolí, mají to jejich severští bratři asi ztracené...
 

DeletedUser

Guest
6:1 pre Fínsko... prúser :)
a ja som tipoval že vyhrá Švédsko...aspoň že som neprišiel o dáke tie peňáze :)
 

DeletedUser

Guest
Hihi, já si vsadil na Finsko :D - Tohle mistrovství mi vydělalo hodně financí :D
 

DeletedUser

Guest
Odměny

Chtěl jsem se zeptat, kdy budou rozdány odměny - alespoň příbližně ;-)
 
Nahoru