• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Tipovací soutěž - diskuze

DeletedUser40

Guest
picture.php

MS v ledním hokeji 2012

Vážení hráči,

zde můžete diskutovat jak o tipovací soutěži, tak i o samotném MS. Jak to tento rok vidíte? Získáme medaili, nebo budeme rádi za postup ze skupiny? Povídejte, přehánějte.)

DeletedUser6880

Guest
Jestli mohu poprosit bylo by dobré dát sem sestavy alespoň nejlepších tymu jelikoz vsichni mnohé hráče neznáme.....

nebo jednodušší by bylo dát sem alespoň odkaz kde to najdu...

DeletedUser

Guest
Nelze tipovat 3. bonusovou otázku - zřejmě špatný odkaz. Prosím o nápravu, díky

DeletedUser

Guest
Proč se nemůžu také zůčastnit soutěže je to jenom pro vybrané?

Guest
Ahoj, omlouvám se, zjistil jsem, že mi při přepisování některá jména vypadla. Chyba napravena. Kdyby tam někdo další nenašel své jméno, tak ať mi napíše SZ, pravděpodobně se bude jednat zase o překlep. :)

Guest
Khán, jsem rád, že to tak bereš.)

Jinak co říkáte na výkon našeho týmu proti Dánsku? Zasloužili jsme si vyhrát? Líbilo se Vám dnes více Slovensko proti Kanadě?

DeletedUser6162

Guest
Já tam taky nejsem, a přihlásil jsem do tipování pouze u skupin a vítěze. Najděte na prvním 3. příspěvku.

DeletedUser

Guest
Z jakého důvodu nepatřím mezi soutěžící?! Vše jsem poslal řádně do 11:15...

Naposledy upraveno moderátorem:

Guest
Zasloužily jsme si vyhrát, Slovensko bohužel dostalo na začátek moc silného soupeře

Guest
Uvidíš, že bude i Česko vs. Slovensko.

Ale s Kanadou 3:2 je dobrý výsledek pro Slovákům.

Guest
Slováci fakt makali, zasloužili by si vítězství.....ale švédsko norsko to byl mazec ale Lui Ericsson nedal gól z tolika střel....:-(

DeletedUser

Guest
Průběh zápasu Česko-Švédsko

Takže asi 3 minuta 1. třetiny utkání se Švédy a inkasujeme gól....čili zatím 1:0 pro Švédy :(

Tak konec první třetiny a stav je pořád stejný....1:0 pro Švédy :(

2. třetina a první minuta....inkasujeme další gól od Švédů.....stav je tedy 2:0 pro Švédy :(

Tak po druhé třetině je stav pořád stejný....2:0 pro Švédy :-/

Čtvrtá minuta třetí třetiny.....konečně dáváme GÓÓÓÓÓÓL.....stav je 2:1.....nyní ještě dva hoši :)

Desátá minuta třetí třetiny.....bohužel opět inkasujeme.....nyní je stav 3:1 pro Švédy :(

Osmnáctá minuta 3. třetiny....ve hře šest na pět inkasujeme přes půl hřiště gól do naší prázdné brány.....stav je tedy 4:1 pro Švédy :(

Tak bohužel zápas končí špatně pro nás, po naději na začátku třetí třetiny jsme byli zchlazeni studenou sprchou :( ...konečný stav 4:1 pro Švédy :(