• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Otázka Tmavý režim

Nemáte prosím v pláne pridať nejaký tmavý režim alebo možnosť výberu medzi dennou a nočnou grafikou?
 
Hmm pokud myslíš v PC verzi, tak tam mi to natolik podstatné nepřijde. Co se však mobilní aplikace týká, tak by to teoreticky nemuselo být zlé, avšak pokud se nemýlím, tak již pracují na nějaké nové (?). Tak možná to tam bude již začleněné.
 
Áno, myslím na pc verzii. Častokrát, keď už je tma, a Grep stále svieti, ako žiarovka, mi to trochu už vadí. :) Páči sa mi, ako to má napríklad SFgame. Tí majú "tmu" už od 18tej. Preto sa pýtam, či nemajú v pláne pridať aspoň nejakú možnosť si napríklad vybrať medzi dennou a nočnou grafikou kedykoľvek. Chápem, že tu nám to značí NB, ale to by sa potom nemuselo uvádzať v nastaveniach sveta od kedy je..proste počkaj na tmu.. :DD

/Edit: Druhý príklad, aj keď to možno budem sám alebo by som nás napočítal na prstoch dvoch rúk. Keď pozerám na jednom monitore film/seriál a na druhom si pomaly klikám Grepolis, tak to nie je tiež nič "príjemné".
 

Thasoss

Grepolis tým
Dle aktuálních informací to není v plánu. Je nutné pamatovat na to, že na rozdíl od vizuálně jednoduchých aplikací typu Messenger se naše hra skládá ze spousty grafických prvků, které by se musely upravit spolu s tím. Pokud tě ale bolí oči, otevři si nastavení Windows -> Systém -> Obrazovka -> Noční osvětlení. Zde si můžeš nastavit režim, který bude pro tvé oči příjemnější. Případně doporučuji pogooglit nějaký eye care program, který ti bude vyhovovat. Je dobré takové věci využívat i ve dne, oči pak tolik netrpí. Chce si to ale chvilku zvyknout, že je obraz najednou žlutější. Po pár minutách se zrak srovná a barvy uvidíš opět normálně.
 
Thasoss:

Oči ma z toho nebolia, ale dík. Len mi to vadí. Vonku už je tma, ale v grepe stále deň. Teda denné osvetlenie? Určite chápeš. A keď si večer pustím na pc film/seriál a na druhom monitore mám hodený grep a pomaly si klikám vesničky, či rekrut, tak mi vadí, ako to svieti na mňa.

Koudet:
Na chobotničke to nebude. Skúsim pozrieť krtka, dík.

//Edit: Na krtkovi je len winter režim.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru