• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Top 12 aliancí - Sink or Swim

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11704
  • Vytvořeno

DeletedUser11704

Guest
tak šup názory :)
sink or swim = hodíte nekoho do vody, bud se potopí(sink)anebo poplave(swim), když jen tak obplouvá ledva ledva tak je to float
mra=mass recruiting alliance = berou koho vidí


1. ALIBABA - Ze začátku sem je mel za dobrou ali, ted klasické MRA - float nejakou dobu
2. EBOLA - další MRA ale bez kouska čehokoli - sink
3. Chaloupka - vypadají dobre, nenabiraji randomi aspon co sem si všiml - swim
4. M.A.T.R.I.X - mra - sink
5. Elita - sink
6. Stracená legie - sink
7. Lama Team - sink
8. Leonidas - sink
9. Afterlife - moje alli
10. Vlčí legie - nabiraji fakt každého, i toho kdo už má alli, píšou o Pakt každé allianci - SINK
11. ODPADLÍCI - vypadají taky dobre - float - uvidíme co dál
12. Kamelot - sink
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Je sice pěkné sem přetahovat typy témat, která jsou zaběhlá na cizích fórech, nicméně nebylo by od věci vysvětlit ostatním koncept tohoto témata... ono slova jako sink/float neobeznámeným opravdu nic neřeknou. :)
 

DeletedUser10685

Guest
No ono už to pořadí za chvíli nebude aktuální, některý ty ali v top 12 se potopí rychleji než Titanic.
 

DeletedUser11452

Guest
No, ALIBABA podle mě zase taková špatná aliance není, je tam pár známých jmen (kizi72 atd...). S tvým názorem o Ebole souhlasím. Toť vše ode mě..
 

DeletedUser11706

Guest
no a kam řadíš svou ali 9. Afterlife - moje ali?
 

DeletedUser11549

Guest
tak šup názory :)
sink or swim = hodíte nekoho do vody, bud se potopí(sink)anebo poplave(swim), když jen tak obplouvá ledva ledva tak je to float
mra=mass recruiting alliance = berou koho vidí


1. ALIBABA - Ze začátku sem je mel za dobrou ali, ted klasické MRA - float nejakou dobu
2. EBOLA - další MRA ale bez kouska čehokoli - sink
3. Chaloupka - vypadají dobre, nenabiraji randomi aspon co sem si všiml - swim
4. M.A.T.R.I.X - mra - sink
5. Elita - sink
6. Stracená legie - sink
7. Lama Team - sink
8. Leonidas - sink
9. Afterlife - moje alli
10. Vlčí legie - nabiraji fakt každého, i toho kdo už má alli, píšou o Pakt každé allianci - SINK
11. ODPADLÍCI - vypadají taky dobre - float - uvidíme co dál
12. Kamelot - sink

ALIBABA - zlatkári aspon väčšina (nehovorim že je to zle každý máme šancu si prisposobit hru SWIM
EBOLA - moja ally na Ypsilon - fajn ally, určite sa nejakú dobu udrží


PS: je to len moj názor

A nazor na Afterlife - podla mna sa bude držať, ale nesom si isty bez grepostats viem akurat body, počet členov...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11704

Guest
No to by znamenalo asi 40 zlatkařů a to by pro ně byla těžká pohoda. 40 jich bude tak na celým Fí. V Alibabě to bude asi jen tak deset lidí...
Afterlife, Alibaba a chaloupky maji cca po 5 clenech v top 20. Z toho chaloupky a afterlife maji po 2 v top 5. co se tyce kdo zlatkuje a kdo ne, top 30-40 lidi na serveru 100% a rekl bych ze minimalne tak 50-100 lidi zlatky koupilo, jen je nevi "prodat"
 

Thasoss

Grepolis tým
V dnešní době zlatí snad každý hráč... divili byste se, jak je časté, že hráč na dvou sté pozici vám zvedne za hodinu hradby o deset úrovní, je i několik hráčů (a taktéž jich není poskrovnu), kteří tohle zvládnou i za 15 minut. Hra se posunula na tu fázi, že se už neřeší, kdo zlatí a kdo ne, spíš kdo v jakém množství, poněvadž minimálně bez velitele a kapitána se nedá moc existovat, aniž by dotyčný nebyl dárce na body.
 

DeletedUser10685

Guest
No tak zlacením jsem nemyslel to, že si někdo platí správce, kapitána a spol... to je tak laciné že to může dělat každý klučík jednou týdně za peníze, co dostává na svačinu.
Myslel jsem tím lidi, kteří prozlatí výstavbu, nižší surky i zkrácení výstavby, rekrutace a výzkumu. To jsou tisíce zlatých a to není tak běžné.
Pokud by se pojmem zlatkař myslel každý, kdo používá premium, pak bych asi nechtěl být v alianci, kde je méně než 80% "zlatkařů", protože opírat se a spoléhat na lidi, kteří nemají základní bonusy je jistou cestou do hrobu.
 

DeletedUser

Guest
To je nesmysl. Nikdy jsem do toho nedal ani korunu(zatím) a skoro vždy byl v TOP 10(dle začátku). Chce to jen myslet
 

DeletedUser

Guest
Můžeš myslet jak chceš ale těm procentům navíc za premijka konkurovat nemůžeš.Čím déle se hraje,je rozdíl propastnější.Mám za sebou komplet dva světy a přesvědčil jsem se o opaku toho co píšeš.
 

DeletedUser

Guest
Jistěže to hru usnadňuje. Ale neznamená to, že nejde hrát dobře bez toho. Jak tvrdí Thassos. To rozporuji. Každý , kdo má mozek v hlavě, si dokáže spočítat proč to říká. Je to cílené na děti a jednodušší hráče. Snaha vyvolat iluzi toho, že každý zlatí a je to normální a v podstatě nutné pro hraní této hry. To mi přijde ubohé.

Proto píši, že je to nesmysl. Jde to hrát i bez zlacení. A stejně tak je nesmysl, že zlatí každý. Znám spoustu hráčů, kteří nezlatí a nemají problém hrát v TOP50 a zlatkaře si vychutnávat(samozřejmě ty co to tolik neumí)
 

DeletedUser

Guest
To souhlas.Znám lidi co do toho nevrazili ani kačku a hrají skvěle.Bohužel ty zlatky rozhodují.Ani ne tak na urychlení staveb,nýbrž na zkrácený rekrut.Nu zlatý svět alfa kde se muselo poctivě čekat na ty pajďuláky.Bylo by zajímavé kdyby spustili jeden svět bez možnosti zlacení.Osobně bych tam šel hned :)
 

DeletedUser11704

Guest
pořadí, název aliance, bodový prumer

1. Chaloupka 2133 - pár dobrých tahú, ale zatim je neni nejak extra videt
2. Lama Team 1912 - taky nejsou zatím nejak moc videt, uvidíme
3. EBOLA 1880 - detská aliance, prumerný vek 13 let, víc nebudu ani psát
4. -ELITA- 1614 - MRA, co neustále posílá pozvánky hráčúm kterí sou už v alianci a posílá pakty o spojenectvý na denní bázi
5. Róninové 1554 - nemel sem zatim tu čest ale bodový prumer jim moc do karet nehraje (MRA)
6. M.A.T.R.I.X 1686 - to samé jako roninové
7. Afterlife 2320 - moje alli
8. ALIBABA 1902 - myslím že ted mají hodne težké časy, ne-li konečné
9. Leonidas 1690 - z mého pohledu další nevýrazná aliance která se sem dostala díky xx členúm
10. Kamelot 1643 - žádná akce, spíš jen prežívají a čekají co bude
11. ALIBABA2 1503 - myslím že když zanedlouho padne materská ali, toto tu dlouho taky nebude
12. ODPADLÍCI 1999 - tím já fandím, sympatická aliance
 
Nahoru