• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Top 12 aliancí - Sink or Swim

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11704
  • Vytvořeno
Nebyl to ten člověk, co zapl militii a nechal tam 60 konů a 60 prakařů? Jasně, že letěl hned
pokud to byl nováček, tak to je fakt hezkej uvod do hry... misto toho, aby se mu to vysvětlilo polopatě a případně názorně předvedlo... v této fázi hry povětšinou nováčci hýbou světem. staří pardáli jsou už unavení a ti noví jsou ještě plní elánu a nadšení do hry a pokud se jim v začátku věnuje trochu času, tak se pak někdy člověk nestačí divit... na rho jsem byla docela překvapena, že největší bijci co nám otravovali život ´tuhle hru hráli poprvé a i na ný jsem měla v ali hráče - dlouhodobou jedničku, který naskočil do hry a jel a ničil vše okolo... ono pokud na ně spustíte ten váš slang, kterému nerozumí ani dlouhodobí hráči, navíc tam můžete mít i lidi co k anglině nečichli, tak se pak nedivte, že se radši nikdo nezeptá aby nebyl za vola...
 

DeletedUser11713

Guest
pokud to byl nováček, tak to je fakt hezkej uvod do hry... misto toho, aby se mu to vysvětlilo polopatě a případně názorně předvedlo... v této fázi hry povětšinou nováčci hýbou světem. staří pardáli jsou už unavení a ti noví jsou ještě plní elánu a nadšení do hry a pokud se jim v začátku věnuje trochu času, tak se pak někdy člověk nestačí divit... na rho jsem byla docela překvapena, že největší bijci co nám otravovali život ´tuhle hru hráli poprvé a i na ný jsem měla v ali hráče - dlouhodobou jedničku, který naskočil do hry a jel a ničil vše okolo... ono pokud na ně spustíte ten váš slang, kterému nerozumí ani dlouhodobí hráči, navíc tam můžete mít i lidi co k anglině nečichli, tak se pak nedivte, že se radši nikdo nezeptá aby nebyl za vola...

Nečetl jsem to všechno, protože mě to fakt nezajímá, ale my v ali nováčky nechcem. Ať si je aliance typu alibaba klidně nechají, ale já tu nejsem od toho, abych někomu vysvětloval, že má uhnout offkou, což je navíc uplně logická věc, která by měla napadnout každýho
 

DeletedUser11707

Guest
Tak to vesele čekej dál.
Ohledně čecháčkovství bych snad jen přidala poznámku, že jsem Češka a jsem na to hrdá.
Jestli jsem i čecháček nechám na posouzení jiných, ale každopádně tvoje nechuť vyslechnout i jiný názor,
než ten co se ti líbí, zavání patologickým narcismem.
Sám do debaty nepřispíváš ničím jiným než stěžováním si na nespravedlivou kritiku tak možná,
že by bylo lepší si založit nějaké plačtivé vlákno a pobrekávat tam.
Tady ti nikdo usmrkaný ňufáček neotře, ba ani slzičku neosuší.

Takže buď tak hodný a světový a s přezíravostí velkých vůdců nás lamky nech vypovídat.
Můžeš přece svoji světovou úroveň dokázat ve hře.
Nebo že by jsme se vraceli k jádru "čecháčkovství" ? Spousta bla bla bla a skutek ...

Vaše Iriska

fajne, nebaví mě to číst. Nebudu se tady montovat to už " zaběhlých " debat, ale v jednom se určitě lidí z ali zastanu a to v té věci, že absolutně nechápu, proč není o dění na serveru založené samostatné téma, je to otázka vteřiny... Tohle vlákno bylo založený za úplně jiným účelem, který většině není ani vůbec znám, tudíž si dokážu tvrdit že by se po čase zrušilo. Naopak je fajn vidět někoho NESTRANNÉHO který sleduje dění a hází to do textového pole a pak to zveřejňuje, hráč který se v té situaci nepohybuje to určitě ocení, ale né motat jablka s hruškama ! Mier
 
ne každýho všechno napadne hned... rozdíly mezi off a deff jsem taky krvavě zjištovala až když mi popadalo vojsko a já nevěděla proč tomu tak je... a třeba milice nenapadnou hráče co tuhle hru už docela ovládají, takže to je docela plus... a jistě můůžete být fakt v hře dobří, ale hra se vyvíjí a jsou věci, které ne vždy každému dojdou... a v ali mi píšou dlouhodobí a dobří hráči, kteří se nechtějí ptát na foru, že je jim to blbý a považují to za blbost a tak se raději ptají mě a občas to bývají věci, kdy si říkám, tohle je přeci samozřejmost... ale fakt to nemusí dojít každému a proto tu je ali, aby pomohla i v tomhletom...

já osobně koukala jako puk nedávno, když na mě lamy posílaly kolku a já totálně v klidu, říkám si mám tam hafo deffu, přes to neprojdou, v záloze ohnivky, ty ani nemusím posílat, přes mé demoličky neprojdou... a oni potvory málem prošli:) nebýt toho, že jsem tam s spoluhráči načasovala pozemku před kolku, tak jsem o město přišla... no přeháním, ty ohnivky pro jistotu jely, ale ta věc s demoličkama, který najednou z neprostupné obrany mojí se mohli stát obranou utočníka... tak ta mě dostala... a schválně, kdo ví, jak tohleto obejít???
dáme si malej testíček? lamy ví, lamy psát nemusí:)
 

Thasoss

Grepolis tým
Už dříve jsem uvažoval nad tím, že bych koncepci tohoto vlákna převzal i na CZ forum... ale teď moc dobře vidím, proč jsem od toho raději odpustil... český národ není schopen věcně komentovat, byť by se mělo jednat i hrubost toaletního papíru.
Jsem rád za hráčskou iniciativu, pokud sám hráč založí debatu o top 12 aliancích, ale pokud to má být jen prostor pro to, aby tu jistý jedinec používal invektiva proti hráči, jenž nijak provokativně hodnotí ony aliance v top... dlouhého přežití toto vlákno mít nebude.
A propos, Lyve, zda druhá osoba napsala spam, to bych s dovolením nechal posoudit členy moderátorského týmu.
 

DeletedUser10685

Guest
Co furt řešíte? Je tady forum, tak se tady bojuje slovama. Na Fí se zase bojuje loděma a vojákama.
Obojí je v pořádku, pro někoho je důležité vyhrát tady, pro jiného zase tam.

Vlákno prosím nemazat a zanechat, o cenzuru nikdo nestojí. Trochu přilévání oleje do ohně podle mne přispívá k rozhoření debaty.
 

DeletedUser11713

Guest
Já nejsem ten typ, co by byl forum warrior. Ale když někomu napíšu, jestli nemůže svoje názory mimo téma psát do svého tématu, tak radši začně argumentovat 3 dny o tom, jak neumim přijmout kritiku(I KDYŽ JSEM TU OHLEDNĚ JEJÍ KRITIKY NIKDY NIC NENAPSAL) a psát další nesmysly.
 

DeletedUser

Guest
Také bych chtěl poprosit.
Přečtěte si první příspěvek tohoto vlákna.
Autor tam sám vybízí k názorům.
Vždyť o to tu kluci ušatí z Afterlife běží.
Tak se nevztekejte.
S úsměvem jde vše lépe :D
 

DeletedUser11707

Guest
Také bych chtěl poprosit.
Přečtěte si první příspěvek tohoto vlákna.
Autor tam sám vybízí k názorům.
Vždyť o to tu kluci ušatí z Afterlife běží.
Tak se nevztekejte.
S úsměvem jde vše lépe :D

Vybízí, ale názory na top 12 aliancí, a né sem vypisovat denně dění na serveru, to není absolutně k tématu, tady má každý napsat za sebe jaký má názor na top 12 aliancí sám za sebe a hotovo ! Fakt si začínám myslet že jste tady všichni retardovaný když tohle nedokáže nikdo pochopit... Jak kdyby ve hře do vlákna ohledně útoků ti tam někdo začal házet že chce surky tam a tam, od toho má být jiné vlákno...
 

Thasoss

Grepolis tým
AxxxA: Jistě, v tom se ztotožňuji, nicméně nelze ponechat bez povšimnutí věci za hranicí slušnosti a spam... nějaké meze se musí dodržet, aby panoval pořádek. Mírné popichování však lze ponechat v diskusi světa.
Lyve: Spam jsem promazal... vraťte se k tomu, kvůli čemuž byl tento thread založen, tzn. hodnocení aliancí v top 12. A i kdyby sem někdo dával své názory na dané aliance v top 12 denně, je to jeho věc a jeho právo.

Samozřejmě pokud se někdo z vás bude chtít vrhnout na samostatný blog o tomto světě a pojmout do škály informací nejen aliance v top 12, ale celkové dění, budu jen rád.
 

DeletedUser

Guest
Chaloupka - nic než lamky
Lama Team - nic něž lamky
Afterlife - Úplně nejvíc nejlepčejší parta hustých borců z US serverů
-ELITA- - nic než lamky
***ODPADLÍCI*** - nic než lamky
M.A.T.R.I.X - nic než lamky
Róninové - nic než lamky
Bratrstvo Neohrožených - nic než lamky
BOHEMIA - nic než lamky
survivors - nic než lamky
Seekers and Taurus - nic než lamky
Roman Bulls - nic než lamky

Doufám, že takhle je to dobře a nejsem off topic Lyve
 

DeletedUser11713

Guest
V pořádku, offtopic to neni. Každý může napsat svůj názor na aliance a od toho tu je tohle téma. ;) To jak to každý pojme už je jeho věc. Jen pro upřesnění, na US jsem hrál jen já a Alpha.
 

DeletedUser

Guest
Zaujímavý názor na ali s ktorou spolupracujete. Ale budiž, keď to im nevadí.

hej spamere založ si vlastní vlákno, nebo ti ho Lyve založí.
Pochval Afterlife jinak nespamuj.

PS: nehraju na Fi tak těžko spolupracuji trochu informovanosti by neškodilo - zlatá Iriska.
Jen chválím borce z Jůů Es Ej
 

DeletedUser11117

Guest
Tak sorry, ešte som bol stále mimo z žiarivosti AfterliVe. ;)
 

DeletedUser11713

Guest
hej spamere založ si vlastní vlákno, nebo ti ho Lyve založí.
Pochval Afterlife jinak nespamuj.

PS: nehraju na Fi tak těžko spolupracuji trochu informovanosti by neškodilo - zlatá Iriska.
Jen chválím borce z Jůů Es Ej

Díky noname hráči, který tu ani nehraje, kamarád irisky?
 

DeletedUser11713

Guest
Ukaž mi kdy sem někoho nazval lamou? Noname jsem napsal poprvé. Co dalšího tam máš?
 
Nahoru