• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Otázka Tržiště - možnost nastavení množství surovin a uložení pod názvem

Měli by jste zájem o nastavení Oblíbených hodnot u posílání surovin v Tržišti?


  • Celkový počet hlasujících
    2
  • Tato anketa bude uzavřena : .
Dobjéééj,

dlouho jsem tu nepsal. Měl bych návrh aby v Tržišti šlo uložit nastavení surovin k posílání. Stačilo by jedno Oblíbené nastavení (např. název jednotky) s možností přepsání názvu a přepsání na na jiné hodnoty.
Určitě by to ocenili lidi, co posílají z více měst suroviny a pak to chytají po celých skladech a zadávají kompletně celé město jednotek v krátkém čase. Aby to v každém městě nemuseli pořád zadávat, ale stačilo by kliknout na nastavení (např. název jednotky) a kolonky se surovinami by se vyplnili jedním kliknutím. Nejspíš by fungovalo jen v internetové verzi.
 
mam taky napad .... rozsirime trziste o Bitcoiny. kdyz uz bereme penize tak v tom nevidim problem. a nastavil bych směnu tak jak suroviny za zlato,, tak suroviny za Bitcoiny. ono kdyby se to šikovně podalo tak se sklouzneme na vlně popularismu.
 
rozumime si Bitcoin za suroviny,, ale i suroviny za Bitcoin. to by mě zajímalo, co by to udělalo s tímhle produktem.
(a ty Bitcoiny by Innogames vracel do hry jako buyback - samozřejmě medializovaný buyback)

hale ono to má opravdu potenciál (já to napsal jako myšlnku - kravinu) .... vezmi si že máš "skoro mrtvý" produkt s celosvětovou herní základnou , hrající si ve virtuálním světě :) ,, jako kdo jiný už by mohl přijmout tu myšlenku "směnného obchodu" než znuděný američan hrající si na us118 nebo us135 :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru