• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Trailer - RadimX

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak na tomhle traileru jsem pracoval cca 24 hodin tak snad to aspoň k něčemu bylo :). Jinak teda, jo je to spíše slideshow, ale osobně nejsem moc zastánce toho když se tam modelují krásná 3D města a podobně, jo je to pěkný a klobouk dolů před tím kdo to udělal, ale všichni víme že realita je trochu jiná :D :). Takže můj návr je takovýto...

[YOUTUBE]1qsikBGRiak[/YOUTUBE]

Jenom teda neumim ještě moc mixovat zvuk no :D...

Jinak ty černý okraje...to udělalo youtube, normálně tam nejsou...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nádhera :) Skvělé efekty, hudba také... Konečně konkurence Shapeshiftingovi :D A taky snad první video, kde je hodně ukázek přímo ze hry..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano, byla chyba v bb-kodu. Musí se dávat to, co je za = :). Rychlá a snadná oprava. Video je pěkné, líbí se mi a zvuk se mi také zdá pěkný, obzvláště konec ta bortící zeď.
 

DeletedUser

Guest
Ou, chválim :)
Toto sa mi zatiaľ dosť páči :) Pekne urobené, fakt :)
A keďže sama by som to určite nedokázala spraviť asi ani za svet, tak ťa obdivujem, koľko času si s tým strávil :)

Ale je to fajné :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Wau, tohle je video na grepo podle mých předsav ... máš můj hlas :)
 

DeletedUser

Guest
Nádhera... Hlavně ta zeď na konci s adresou Grepolisu... :)
Obdivuji že si nad tím dokázal strávit tolik času, mě by to tak moc nebavilo... Resp. bavilo, ale omrzelo... :D
 

DeletedUser

Guest
:) Tak i já přidám svůj komentář.Tvůj trailer sem si raději pustil dvakrát po sobě.Nejprve sem shlédnul celý trailer a napodruhé sem vnímal jen zvuk a efekty.Líbí se mi na začátku takové to tajemno.Člověk neví co ho v upoutávce vlastně čeká,ale jakmile dojde na první spouštění sound efektů,tak zbystří a čeká co nám tu autor naservíruje.

Musím ti pochválit hudební doprovod.Tu skladbu znám,jen si nejsem přesně jistý od jakého autora pochází,ale řekl bych ,že to je od: Two steps from hell

V traileru je vidět více obrázků přímo ze hry-jen bych to trochu zpomalil,tak o jednu vteřinu (i když vím,že čas je zde nepřítel) ,protože představit něco co musíš "narvat" do maximální délky 2 minut není žádná sranda,(a nápadů je tolik),takže autor šetří čas jak to jen jde.

Druhá věc,kterou bych asi poupravil je toto:V traileru je od stopáže 00:46:00 vidět ohnivá loď a titulek postav město.Místo plamenometné lodě bych raději zvolil přímo obrázek města-->následně střih kde by už bylo pomocí time lapse vidět rychlá stavba města.
Pokračujeme dále.Opět ta samá situace,kde je obrázek plamenometné lodě a titulek vybuduj armádu.Místo toho obrázku plamenometné lodě bych raději zvolil jen titulek vybuduj armádu a pak nechal ten pěkný náhled všech vojenských jednotek a mýtických potvor.(opravdu velmi povedené)

To samé u dalšího střihu "získej přízen bohů" opět stačil jen titulek a pak nechat ten pěkný náhled božstva (chválím oblohu,která se tam náramně hodí) -opravdový Olymp.

Dále opět obrázek plamenometné lodě a titulek "bojuj" opět stačil jen efekt titulků s názvem "bojuj"-->následně nechat ten střih a ukázat slideshow flotily a pěchoty (velmi se mi líbí,takový ten efekt poletujícího modrého popílku?) tohle na mě hodně zapůsobilo.
Místo toho obrázku plamenometné lodě by stačil opět jen titulek "bojuj" a nebo ukázat jiný obrázek.Něco jako voják třímajíci v ruce meč a ve tváři výraz křiku-->tohle by bylo dobré.

(Více méně se jedná o ten obrázek plamenometné lodě :) ,která je nám neustále představována.Místo ní by bud stačil jen efekt titulků a nebo to nahradit jiným obrázkem)

A jdeme do finále-->dobyj celý svět :) líbí se mi ten efekt rozrůstající temnoty,která zobrazuje postup celé říše.... a nakonec ukončeno pěknými efekty.

Sečteno podtrženo tvá upoutávka se mi velmi líbí,i když by to šlo ještě více vychytat :)
 

DeletedUser

Guest
Děkuju :) cením si tvého hodnocení...ano s tou lodí máš pravdu, já jsem prostě jen chtěl dát něco jako pozadí a aby to nějak souviselo s grepolisem, ale jo máš pravdu ještě uvidím co by se dalo udělat :)
 

DeletedUser

Guest
Píšeš, že neumíš pracovat se zvukem. Mno, přesně ale to se mi na tom traileru líbí nejvíc. Máš to perfektně sladěný s děním na obrazovce. Tohle je na jedničku ;)
 

DeletedUser

Guest
Já bych řekl,že je to zatím nejlepší trailer.A vůbec by se za to výrobci této hry nemuseli stydět.:cool:


:grepolis
 

DeletedUser3893

Guest
jenomže Innogames nemá autorské práva na tu skladbu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
1. Poslední příspěvek se necituje
2. Čistě teroeticky. Vyjadřuje tím obdiv ke kvalitě traileru. Nikdo tu netvrdí, že by to Inno mělo použít ;)
 

DeletedUser

Guest
jenomže Innogames nemá autorské práva na tu skladbu

Ano máš pravdu, to asi nemá, ale když to tak vemeš tak na kolik skladeb má Innogames práva z těch trailerů, které tady zatím jsou?

A jestli jsem dobře pochopil tuto soutěž, tak se tím stejně nebude prezentovat Innogames, nejedná se o žádnou meznárodní soutěž, jako byla například na divokých kmenech, tady se jedná o prezentování grepolisu v česku, popřípadě slovensku, ale na mezinárodní použití asi těžko, už jen z toho důvodu že texty nemusely být anglicky, sám jsem se na tom ptal, mohlo to být česky nebo i slovensky...takže... tady to nebude zas tak žhavý jako v pípadě DK :)
 

DeletedUser

Guest
Jinak tady je teda ta lehce upravená verze na radu "shapeshifting", jedná se pouze o změnu pozadí u toho když se tam zobrazují texty jako: "Postav město, vybuduj armádu" atd... místo té lodi jsem tam hodil jiné abstraktní pozadí, tak doufám že neporušuju pravidla, jedná se pořád o totéž video, jen s touto úpravou, tak dyžtak napišta co vám připadá lepší :)

[YOUTUBE]1qsikBGRiak[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,
do soutěže můžeš nominovat jedno video viz. pravidla
Morfeus napsal/a:
Každý soutěžící smí vytvořit pouze jedno video, je zakázané soutěžit s vícero náměty.
Ideální by bylo, kdyby jsi se rozhodl - třeba s pomocí kritiky jaké video z těchto dvou tam nakonec zařadíš a potom své poslední slovo napsal Mě, či Mým kolegům.
Riz.
Ps: Pozadí u toho novějšího se mi líbí víc :)
 

DeletedUser

Guest
Jj dobře :), ta jen potřebuju ještě pár vyjádření jestli se jim tohle líbí víc a pak tamto první dyžtak smažu, ale ještě chvíli teda abych měl víc nazorů :)
 

DeletedUser

Guest
Tak pro mě nejlepší trailer, prozatím určitě :) Jinak druhá verze je určitě lepší..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru