• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Trailer - RadimX

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Hmm jop, tá druhá verzia je lepšia.. Teda tá prvá je tiež dobrá, ale keď si tú loď nahradil tým abstraktným pozadím, tak je to na pozeranie lepšie :)

Inak fakt šikovný chalan ;)

A ešte som si všimla, že tam, ako sú tie vojenské a aj mýtické jednotky, tak niektoré majú taký ten rámček okolo seba (Okolo toho štvorčeka) a niektoré nie, ale možno len zle vidím, to vieš už mám oči pokazené.. :)
Ale neprerábaj to už ;) Nechcem ti pridávať robotu :)
 

DeletedUser

Guest
Děkuju :) , no ty obrázky...já to nechal tak jak jsem to stáhnul tady z grepolisu :D , ale máš pravdu mohl jsem to oříznout no ...

Jinak tady je ještě jedna poslední verze, dal jsem tomu oficiální hudbu grepolisu, ale nevim nevim jak moc to tam sedí, takže bych byl rád aby co nejvíce lidí řeklo který video je nejlépe sladěný, první, druhý, nebo tohle třetí... slibuju že už to je poslední verze kterou sem dávám :D , jen bych teda byl rád za minimálně 5-6 hlasů který video je lepší, ať můžu prohlásit který teda dávám do soutěže :) . Děkuju všem
[YOUTUBE]9P4diL1veEc[/YOUTUBE]
 

DeletedUser3519

Guest
kdybych si měl teda vybrat tak si teda vyberu to tvoje video je opravdu fascinující
 

DeletedUser3819

Guest
adobe after effects? :)
Jinak velmi podařená práce-nejlepší video :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru