• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Trailer - Rustli

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak taky přikládám svůj výtvor :), není to nic moc,ale aspoň jsem se snažil. :)


[YOUTUBE]cNHcCZRApz8[/YOUTUBE]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Není to špatný, líbí se mi to, ale vytknul bych ti, že kdybys počáteční foto změnil na něco jiného tak máš hned trailer třeba na T****** .. jinak se mi to líbí :)
 

DeletedUser

Guest
Hezké, povedené - Obzvláště úvodní video z Age of Mythology :), krásně to tam pasuje za mě to má palec nahoru ;-)
 

DeletedUser

Guest
+ hudba
- málo ukázek ze hry
- to úvodní video z AOM, to mi přijde aspoň pro mě reklama na něco jiného pro ty kteří to znají
- na začátku máš jiný formát
- vím že INNO se jmenuje i s tím GBMH nebo jak to je na konci, ale to tam být nemuselo
 

DeletedUser

Guest
Všiml jsem si,že jsi poupravil svůj trailer,ale nezdá se ti,že jsi sebral původní nápad uživatele shapeshifting se kterým reprezentuješ bohy?Mluvím o stopáži 0:38:00 a dál.Toto seznámení s bohy už tady takto shapeshifting představil.Uvítal bych v tomto více vlastních nápadů.
 

DeletedUser

Guest
Vím, že to tam shapeshifting má podobné, ale ta 1. verze se mi bez těch bohů zdála divná a zároveň dát tam obrázky bohů, to už zase moc zavání slideshow.
Proto jsem to udělal takto.Stejně si myslím, že moje video nemůže konkurovat ostatním,takže to nikomu vadit nebude. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru