• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Trailer - Tadeo

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4311
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4311

Guest
Dělal jsem na tom jen 2 hodiny tak prosím omluvte to že to je takové zvláštní :) jen jsem chtěl ukázatže se trošku snažím

[YOUTUBE]fH0xUi4InfE[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
No, není to špatné :) Jen bych změnil font písma, protože nepodporuje háčky, což mi docela v těch textech vadí.
 

DeletedUser

Guest
No tadeo .. abych byl upřímný .. čekal jsem od tebe víc chlape ;-)


-vypadá to jak kdybys dělal upoutávku sám na sebe
-písmo
-špatná hudba
-nepodporované čárky a háčky u textu
+snaha
 

DeletedUser4311

Guest
Já se nudím jsem sám doma a nemám co dělat tak jsem tu během chvilky udělal abych se zabavil :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
No já v tom vidím jediné plus a to, že se nejedná o nejhorší dílo. (Poděkujme kopírákovi vedle)
Je to slideshow a jako taková nemá šanci vyhrát, byť by sebelepší byla. Hudba do toho nesedí a do dvou hodin práce snad započítal i render a upload. Tohle lze udělat za 15-20 minut, pokud člověk nespěchá. Takže Shapeshifting na opravdovou konkurenci stále čeká.
Mě to spíš než vážně myšlený soutěžní příspěvek připadá jak propagace jednoho hráče a učebnicová ukázka ass-alpinismu.
Jsem upřímnej, bez pardonu, na rovinu a bez schovávání za reputaci.
 

DeletedUser4311

Guest
Jak myslíte propagaci hráče ?
A ano počítal jsem upload který se mi ne a ne dařil nahrát a taky schánění obrázků
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Těd vážně Tadeo tohle má někoho přilákat hrát grepolis nebo ho odradit ?

Podle toho co si splodil tak bych se bál několika věcí že: Grepolis doma vyráběj někde na koleně , server maj ve stodole a internet jim tam zajištuje česká pošta jednou za 14 dní .

Ale jinak no jestly je to první věc co si kdy v grafice dělal tak jo... Jestliže druhá tak je to celkem humus na pohled.

Neb srovnání těch dvou trailerů je jako pochvalit malíře za obraz a doma dětem říct že se jim ta Mona Lisa mooc povedla i když to vypadá zárověn jako

tenhle smajlík :-O

Pro další souteživce má to bejt soutež ne pochod na porážku
 

DeletedUser

Guest
Nic moc - pomocí Movie Maker se dají udělat hezké věci, v tvém případě ale ne.
Vypadá to že kopíruju předchozí posty do jednoho, ale přece:

+ hudba
- písmo nepodporuje háčky
- reklama na sebe, ne na Grepolis
- adresa na Grepolis na konci by byla lepší
- barva písma
- rozmazané obrázky
- "Vítejte u mého traileru..."
 

DeletedUser

Guest
Hrozný

Tak tohle video jinak nazvat nelze uznávám že sám bych to asi tvořil dýl, ale aspoň bych si dal záležet a nepsal s pravopisnými chybami.:grr
 

DeletedUser3819

Guest
To není vůbec dobré:
+Snaha
-Hudba
-Kvalita celého videa
-Vůbec se mi to nelíbilo :(
 

DeletedUser

Guest
Ked som zazrel to "Vitam vas u meho traileru" tak mi spadli vsetky cukriky pod stolicku. :D
Za + ti mozem dat ze tam mas zatial najviac ukazok z hry ako som zatial videl :D (myslim tu mapu ostrova) - nevidel som este vsetky ukazky. Plus pekna hudba, ci sa hodi do slideshow to som nepozeral. Inak je to celkove - (minus) vseobecne cele, vidis to aj ty.
Na konkurenciu urcite nie, len tak z nudy to moze byt.

EDIT:
Pardon.
Uz som videl aj video od RadimX. Tam je toho z hry najviac.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru