• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Triko - Raichi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak triko jsem trochu upravil ted vypada takto pouzita ciste tematika grepolis
i1770_triko.jpg


Tak ono Ti bohové byli ke grepolisu tématičtí dost, ale jak chceš:)
Na Tvé přání je tu teď tento návrh Sultan
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Návrh docela pěkný. Docela říkám proto, že se mi zpracování líbí, ale nevím, zda by se někomu líbilo nosit tričko, na kterém je takový pás. Tím myslím obrázky obtočené dokola trička. Takto to sice vypadá pěkně, ale v reálu asi moc ne.
Stačily by třeba dva z každé strany (vložené doprostřed), protože tak by to IMHO vypadalo mnohem lépe.

Ale jinak pěkná práce. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
celkově je to dokonale udělané, včetně těch lemů na rukávech apod, umístění obrázků jen už jen věc vkusu:) mě by to třeab vůbec netankovalo:) aspon bych měl hezkej pupek kolem dokola:D
 

DeletedUser

Guest
Velice dobré, a ty obrázky by mi taky ani moc nevadily, jsi určitě další favorit na vítěze;)
 

DeletedUser622

Guest
Zdá se mi že ty kraje jsou okopčený ode mě, což mi tolik zase nevadí ale nemůžu přečíst texty u obrázků...
 

DeletedUser

Guest
Díky za komenty a to klokanhop: okraje okopčení nejsou tvé triko jsem ani nevidel az ted kdyz jsi to napsal umyslem nekoho kopirovat to nebylo :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru