• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Uživatelské tituly- jank

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj lidičky,

Jelikož jsem GREPOLIS začal hrát před 3 měsíci, okamžitě se mi zalíbil, tak jsem si řekl, proč ho nevylepšit, a proto jsem vytvořil tyto obrázky (PHOTOSHOP) a doufám, že se vám budou líbit.
****************
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

****************
11.jpg

12.jpg

13.jpg

****************
14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

****************
19.jpg

20.jpg

21.jpg

****************
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
U totoho si dovedu dost dobře představit, že by mohly být použity :)
Sice jsou průvodní ikony na jedno brdo, ale asi nebylo moc z čeho vybírat. Každopádně dobrá práce :)
 

DeletedUser

Guest
Celkom pekné.
Nepáči sa mi zelené obtiahnutie textu a tie ikonky ;)
 

DeletedUser

Guest
Doplněk(ukázka)

Zde můžete vidět kompletní mojí tvorbu....a děkuji vám za vaše pozitivní a negativní názory, z chyb se člověk učí....

7985184_jank.jpg
 

DeletedUser

Guest
Líbí se mi zpracování, chápu, že není moc podkladů, z kterých by jsi mohl čerpal, ale přijde mi to opravdu hrozně jednosměrné. Kdyby tam bylo více obrázků, měl bych radost
happy-smiley-541.gif
 

DeletedUser

Guest
Já bych zase zvolil jiný font, tenhle je tak tučný, až se to špatně čte - ale jinak pěkné.
 

DeletedUser40

Guest
Přesně tak, taktéž musím pochválit, jenom bych opravdu změnil ten font (přičemž bych písmo roztáhl více do stran, ať to není tak namačkané na sebe).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru