• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Uživatelské tituly- Vratka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak tady to je :).Použil sem GIMP kdybych měl Photoshop bylo by to lepší :D.
Uživatelské:
288ny2f.jpg


2zp828x.jpg


245lo39.jpg


9s72n4.jpg


2cfp79j.jpg


k485c0.jpg


27zjbz6.jpg


10s7sk9.jpg


2ceg1ao.jpg


e0fofp.jpg




Speciální:
2znxp2e.jpg


10pc7cm.jpg


dh7sar.jpg





Grepolis tým:
1zx5df7.jpg


rs8yll.jpg


256uy68.jpg


kaqxzb.jpg


vh80a9.jpg




Ostatní:
2rcrgg9.jpg


nbwzg7.jpg


ab6uzs.jpg


Děkuji Sokrates :). At se vám to líbí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No tak mně tam nesedí ta duha ale ta by šla přehlídnout. :-/ Ovšem někde ta duha je někde ne což kazí dojem a ty dvojslovní názvy jak jsou vsazené do okrajů to je nečitelné! :-O Na místo Správce Wiki Moderátor atd. jsou vyobrazeny jako lodě to je komické :D představa že moderátor je biméry mně rozesmívá :D Taky obrázek Odysseuse, Achilese, Hérakles, Administrátor no prostě ty zvětšené ikonky tak nemají ostrý obraz a je to potom dle mně nevkusné že by někdo mněl "čisté" práče(Obyvatel) a někdo rozmazaného Odysseuse. :grepolis
 

DeletedUser

Guest
suhlas mauri ten uveznený člen mod fora napr. su dosť zle vidno
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím s ostatními, duha kazí dojem, rozmazané obrázky(to by se dalo jakž takž přehlédnout) a některé nečitelné tituly.....
 

DeletedUser

Guest
Mě se líbí nejvíc ta Helióta, jinak ostatní je blaf.
- Ta duha tam nemusela být
- Je to nečitelné a nepřehledné
- Sebral jsi obrázky a okolo ně jsi ... oranžovou barvu
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru