• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Uhodni obrázek - Co to je? Kde to je? Kdo to je?

DeletedUser

Guest
Okukovat se nemá, ale snad se jedna osůbka neurazí když jí opíšu nápad.
(Případné odškodné vyplatím;))

Smysl této hry je jednoduchý, vložím obrázek a cílem je uhodnout co/koho znázorňuje, popř. kde se daná vě nachází. Je fajn upřesnit o co přesně jde, aby nebyla odpověď "strom" tam kde je očekávána odpověď "lípa". Kdo uhodne vkládá další obrázek. O tom kdo odpověděl správně rozhodne ten kdo vložil obrázek, případně moderátor pokud je dotyčný vkladatel dlouho nepřítomný a mod ověří správnost odpovědi. Pouze v případě že si budete více než stoprocentně jisti že je vaše odpověď správná, tak pro zabránění prodlevě můžete dát další obrázek, bez potvzení správnsti. V momentě kdy se ovšem opakovaně spletete, Vám toto právo opět seberu.
odpovědi typu "fakt nevím" "co to jako je" apod. budou brány jako spam:) Ovšem pokud si v rozumné míře budete dělat legraci a odpovíte duchaplným fórkem, byť špatně (např. toto je řepová hora) tak OK, nikdo Vám hlavu neutrhne. Stejně tak můžete tipovat i když si nejste stoprocentně jisti:)
dejte pozor na velikost obrázku viz. pravidla fóra.





Copak je to za kopeček?:)
8ff6f4e814_14560560_o2.jpg

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Vzhledem k tomu, že Rizael nebyl více než 24 hodin online, tak přidám další obrázek, aby komunikace nevázla. ;-)

Co jo to za přítulné a vzhledné zvířátko?

4564531.jpg
 

DeletedUser

Guest
jujky to je nádhera !!!!!!!
Abych se přiznala, tak já.... JÁ znalec a obrovský milovník (hehe, jíst se dá všechno) všech možných zviřátek i savečků a rybiček.... si momentálně nevím rady, fňuk...
Totot jsem ještě nikdy neviděla.... tipuji, že to je foto z tvé letošní dovolené v Caribicu, tak si tipnu že to je Usměvavec trnoploutvý, (latinsky Hehe pichpich) :D

Mno dobrá... a není to snad třeba Vřeténka pestrá (Callionymus lyra) ?

EDIT: sakra SINE používej tlačítko edit nebo Ti tu rybu šoupnu do vany:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
a je to chiméra, abyste věděli:) řád Chimaeriformes
přesný druh nevím a doufám že ho Jonik nechce znát:)
 

DeletedUser

Guest
Plííís !! Do vany néééé !!! :D Do vany ne-eeeé ! :D
To raději kdybys mi ji šoupl na talíř, tak to si s ní již poradím, hehe :D

Ale máš zřejmě prravdu - toto je opravdu sameček druhu chiméra hlavatá (Chimaera monstrosa)

Tak chiméro vkládej další obrázek S.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak tedy když jsem u těch rybišek.... :D
Japak se jmenuje tato, o níž se tradovalo, že vyhynula v období druhohor ?
No vím že to není nic těžkého, ale tak já spíš ráda hádám, než vkládám :D

obr468870_hrivnatkaolejova.jpg
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se ale nějak sem neměl čas, včera dorazila přítelkyně a dneska sem trochu melouchařil :D , :(

392b7fd507_1465682_o2.jpg
 

DeletedUser

Guest
Vidíš poznat to z toho je, správně, vlož další obrázek.
 
Nahoru