• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Uhodni Počítačovou hru

DeletedUser

Guest
Zdravím, pravidla jsou jednoduchá, zadají se tři nápovědy (indicie), podle nichž se bude hádat PC hra. Kdo uhodne tak pokračuje. Čekat na potvrzení (potvrdit může i moderátor)!!!
Začnu:

1)Hra se odehrává v budoucnosti
2)Deathclaw
3)Set vládce Nekropolis
4)RPG


kdo nevyužije svého práva vložit další PC hru do 24 hod tak o své právo přichází a pokračovat může kdokoliv.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak jedu. :)

1) Filmové pojetí
2) Asie
3) John Woo
4) Akční third-person
 

DeletedUser

Guest
Hru jsem nikdy nehrál, ani o ni neslyšel, ale podle strejdy Googla je to s velkou pravděpodobností Stranglehold.
 

DeletedUser

Guest
Samozřejmě to je Stranglehold.
Chtěl bych se tu ohradit proti používání googlu. Mě osobně to vadí. Buď to člověk ví, nebo neví. Potom to není žádná hra "poznej hru" ale "použij google". Je mi jasné, že se tomu zabránit nedá, ale byl bych rád, kdyby se googlování omezovalo pouze na momenty, kdy podle indícíí hru nikdo neuhádné za určité časové období. (24h například)

Dávej ;)
 

DeletedUser

Guest
Božský admin může vše :) Ale beru tvou námitku, už googlit nebudu :)

Takže moje:
1)RTS
2)Období druhé světové války
3)V datadisku přibyli Britové a panzer jednotky
 

DeletedUser

Guest
Jak říkám, zakázat se to může, ale nezbrání se tomu. :) Jde jen o to, aby co nejvíce lidí dodržovali férovost hry. :) Podobné hry se hrají skoro všude a neustále googlení je jedním ze dvou hlavních nešvarů. :) Tím druhým je odpovídání doplněné obligátním "Obrázek dejte někdo jinej" Tím se taky dost kazí ostatním hra, tak snad se to tu moc nerozšíří.
Abych nebyl uplně OT, dám tip, i když imo špatný :D
Command and Conquer? :)
 

DeletedUser

Guest
Já s tvým názorem souhlasím, já si to googlil jen tak pro sebe a měl jsem takovou radost, že jsem to našel, až jsem to nakonec napsak, i když to původně nebyl můj záměr :) Prostě trocha té dětské radosti, ale chápu, že to pak není moc zajímavá hra.
A ne, C&C to není.
EDIT: Ani Sine se netrefila do mého záměru....chcete další vodítko?
 

DeletedUser

Guest
Co třebas Doom ??? (tím jsem vyčerpala moji znalost těchto násilnických her, hehe :) :) )
Jo počkat - ono se to jmenovalo jinak....
uff. já si vzpomenu ! ;)
 

DeletedUser

Guest
Původní hra vyšla v druhé polovině 2006, má dva datadisky.
EDIT: Doom vážně není RTS :)
 

DeletedUser

Guest
SINE asi nebude takový nerd jako my ostatní. :D
RTS - RealTime Strategy. Strategie, ve které vy i váš protivník hrajete současně. Nejznámějším příkladem budiž World of Warcraft, Red Alert.
No jo.. Není to Red Alert? :D
 

DeletedUser

Guest
Red Alert je taky C&C, takže opět musím říci ne. A taky mám dojem (ale nedíval jsem se), že ani jeden díl Red alertu nevyšel v roce 2006 a mám jistotu, že nemá 2 datadisky :) Další nápověda? Já myslel, že to nebude tak těžké....
 

DeletedUser

Guest
Já bych si tu další nápovědu klidně asi i vyžádal. :D Přeci jen RTS z druhé světové je každá druhá. :)

Blitzkrieg 2? :)
 

DeletedUser

Guest
Tak hru vydala společnost THQ.
Původní hra - Obsahuje Americkou armádu a Wehrmacht a jednu kampaň - Invaze do Normandie.
První datadisk - Obsahuje Britskou armádu a německou Panzer Elite a 2 nové kampaně - Osvobození Caen, Operace Market Garden.
Druhý datadisk - Neobsahuje žádnou novou armádu, ale 3 nové kampaně - Tankové Eso a další.

Toliko kopírování z jedné fan stránky :) Zkuste google, když nevíte, už jenom podle společnosti THQ to nebude tak těžké najít.
 

DeletedUser

Guest
OK od THQ znám jedinou strategii a to CoH (Company of Heroes). Jestli to není ani to, budu muset buď přestat, nebo googlit. :D
 

DeletedUser

Guest
Sláva :D Má čest hazardního hráče zůstala uchráněna. :D

Něco jednoduchého. :)

1) Propracovaný fantasy svět
2) Už pět dílů a chystá se šestý
3) Víc tomu slušelo 2D
4) Tahová strategie
 
Nahoru