• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Uhodni Počítačovou hru

DeletedUser

Guest
já už nevím jak napovědět, o té hře už skoro nic nevím dohrál jsem to kdysi dávno spíše z "povinost"...:) název se skládá ze dvou slov D***í H******e.

Rok 1995 (tzn. před Poldou 1). Přiběh je spíš pohádkový, než vtipný a velmi naivní, hru tvořila, víceméně "na koleni", partička vysokoškoláků a středoškoláků - jde ale o komeční hru, teda spíš šlo, teď už několik let je free. Byla to první česká advethura (a hra vůbec), která byla kompletně česky nadabována.
 

DeletedUser

Guest
No vzhledem k tomu že tohle asi nikdo nezná tak asi řekni název a dej něco dalšího ;)

No nic strejda google pomůže podle všeho to je dračí historie
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
javeth - pokračuj, to neva, že pomohl google. Ono ta hra stejně za nic nestojí....:)
 

DeletedUser

Guest
No tak tady to máte :)

1. Hra je velmi proslulá (vlastně celá série) svými bugy
2. 5. díl v sérii
3. Bethesda

Tak složitý by to být nemělo :)
 

DeletedUser

Guest
Kdopak bude dominovat bojišti v této klasice ;) :D
[SPOIL]
a3xtll1fjh6wc1168281016.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
nevím připomíná mi to axis and allies


Nn....to to opravdu není....;) M.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No, Mara na vás asi zapomněl.
Panzer General II :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Njn, bohužel jsem tu nebyl...ale Sargu je to správně...skvělá tahová strategie Panzer General II :)...dávej další :p
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se za pozdní odpověď :)

1. Tahová strategie. "Tři" díly.
2. Triumph Studios
3. 1999, 2002 a 2003

A jako bonus, v prvním a posledním dílu je protagonistkou elfka Julia (společně s jejím bratrem Meandorem), kdežto ve druhém dílu je hlavním protagonistou čaroděj Merlin (nikoliv ten anglický)

:)
 

DeletedUser3519

Guest
1, Age of Wonders (1999)
2, Age of Wonders II: The Wizard's Throne (2002)
3, Age of Wonders: Shadow Magic (2003)

Strategická hra na myti (kentauři, medúzy atd...) , a je od Ensemble studios a vydal Microsoft Games
 

DeletedUser6880

Guest
A už jsem ji taky našel myslím že je to správně ale musí ti to schválit Sarg
 

DeletedUser

Guest
Já neschválil ? Ach já hlava děravá, samozřejmě, že je to správná odpověď :)
 

DeletedUser40

Guest
1.) Název hry je zkratkou několika slov (resp. byl původně, teď už není).
2.) První „díl“ vyšel takřka již před deseti lety, ten druhý spatřil světlo světa minulý rok, přičemž každý vydala jiná firma.
3.) Multiplayer, ve kterém každou hru začínáte od levelu 1, max. je 25.
4.) Viz můj podpis.
 
Nahoru