• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Ukaž hradby

DeletedUser

Guest
9S7O0ig.png

Není to nic extra. Ale na neplatícího amatéra, co zaspal start, to snad není tak hrozný
 

DeletedUser

Guest
miluji tyhle keci lidí co neví o čem mluví i kdybych bral 50000 tak to nebudu vrážet do on-line hry , radši podstivě makat a vedět že jsem něčeho dosáhl v RL , než si potom honit ego tady

Petříčku toto téma určitě nebylo dělané pro samochválu :) To, že se tu každý stydí ukázat své hradby neni Alphova vina.

Jinak já od začátku světa koupil zlatky za 250Kč a pak za 500Kč a ještě pár stovek mám a jsem lehce horší než Alpha. Takže ano, dává do toho tisíce :)

to možná jo ale podle mě jsi lepší jak alfa a ten to potom musí dohánět jinak ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11704

Guest
ale tobe to nepomuze ani kdyby si byl nejlepsi hochu. Rekl bych ze mam vetsi stesti na odchytavani offky nez lyve na tomto serveru.
 

DeletedUser11271

Guest
miluji tyhle keci lidí co neví o čem mluví i kdybych bral 50000 tak to nebudu vrážet do on-line hry , radši podstivě makat a vedět že jsem něčeho dosáhl v RL , než si potom honit ego tady



to možná jo ale podle mě jsi lepší jak alfa a ten to potom musí dohánět jinak ;)

jen řečičky... proč tu tedy hraješ... když je to tu samý egohonič... a ty s nimi nechceš mít nic společného...
 

DeletedUser

Guest
jen řečičky... proč tu tedy hraješ... když je to tu samý egohonič... a ty s nimi nechceš mít nic společného...
konkrétně jsem myslel jen toho hlavního on ví o kom je řeč ;) a hraji v super partě co se nehoní za čísly ale hraje pro zábavu v jedné malebné chaloupce ;) , sem zvědav jak bude vypadat název aliance alfíka na konci - afterlife09.60.001 :D :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Vaše příspěvky přesunuty sem. Přeci jen, všeobecná diskuse o světě je tolerantnější vůči tomu, co tu probíhalo. ;)
 
Nahoru