• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Ukaž hradby

DeletedUser11713

Guest
zatím to umím jen takhle, nejde mi nahrát obrázek přímo sem.
http://prntscr.com/69qm99
Zobrazit přílohu uživatele 2076
k8yKu2c.png


dej odpovědet s citací a koukni se, jak to má být správně :)
 

DeletedUser10685

Guest
k8yKu2c.png

Díky, jsem na vkládání obrázků trochu levej :) Potvrzuji, že toto jsou opravdu moje hradby....
 

DeletedUser11704

Guest
Pekne axo, musis mit nervy naty meduzi :-D ja vsecko hned rotflakam

A soffinko 8 hodin aktivne, zbytek jen tak ze nato obcas kuknu.
 

DeletedUser

Guest
Ano, svet s nocnim klidem je pro decka, a s moralkou navic pro decka co neumej hrat, true story.

Nevim, mikulas?

V tom se právě pleteš.S nočním klidem a morálkou je výhodnější pro obránce.Pro útočníky těžší.
Bez morálky a nočního klidu je lehčí pro útočníky a devastující pro málo aktivní.
 

DeletedUser11704

Guest
No dyt to rikam, vic aktivni a lepsi hraci sou moralkou znevyhodneni a to same pri nocnim klidu, ja bych klidne farmil i ve 3 rano ale bohuzel. Tudiz kdo si necha chytit offku za bileho dne je jantar.
 

DeletedUser

Guest
S tím jantarem vcelku souhlas.I když se každému může stát že mu mobil vypoví službu v ten nejnevhodnější okamžik.Připojení,baterka atd.Farmit ve 3 ráno,no nevím,jsme lidé a také musíme spát.Toto není vrcholový sport.Je to jen hra pro zábavu proboha.
 

DeletedUser11704

Guest
S tím jantarem vcelku souhlas.I když se každému může stát že mu mobil vypoví službu v ten nejnevhodnější okamžik.Připojení,baterka atd.Farmit ve 3 ráno,no nevím,jsme lidé a také musíme spát.Toto není vrcholový sport.Je to jen hra pro zábavu proboha.

Jantar Last vyhrává tedy soutež, páč si nechal chytit celkem 281 ohnivek a a približne nejaké 2.2k offky, gratulujeme. xAlpha Male už není hrozba. gj.

unP8Tl2.jpg
 

DeletedUser

Guest
Mám ukázat hradby ?
To se taky má postavit ? Někde jsem asi přeskočil návod ;)
 

DeletedUser11704

Guest
Určite nekteré z Vás zajímá jaké máme hradby po včerejší akci.

3pZpkJ5.jpg
 

DeletedUser11704

Guest
LeHcZKH.jpg


a to se VYPLATÍ!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jasně že jo :p od toho tu ta sovička a větříček je přece lepší jak tu aplikovat sebechválu :p každý ušetřený vojáček je pro mě důležitý když do hry nevrážím tisíce jak někdo že .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11704

Guest
na to kolik ti je.. holt já nemakám nekde ve fabrice za 12k :-D mel ses lépe učit
 

DeletedUser11713

Guest
Petříčku toto téma určitě nebylo dělané pro samochválu :) To, že se tu každý stydí ukázat své hradby neni Alphova vina.

Jinak já od začátku světa koupil zlatky za 250Kč a pak za 500Kč a ještě pár stovek mám a jsem lehce horší než Alpha. Takže ano, dává do toho tisíce :)
 
Nahoru