• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Ukaž hradby

DeletedUser

Guest
Tak podme znovu, je tu nuda, at se to tu trochu zvedne

BCROS.png
 
docela vypovídající... nna to,, že svět je starý jenom jeden měsíc... zvlášt ty božské jednotky...
 

DeletedUser

Guest
Kachna

Z tohoto člověka si vemte příklad. Co dělá? Pláče. Neplač! Povídám ti, nebreč! Ty se chceš polepšit ? To se ti chlapečku jen tak nepodaří. Teďko brečíš a až se vrátíš na cimru, budeš zase takovej lump jako předtím. Tím jsem skončil vy uličníci a žádám, abyste se při mši svatý chovali slušně!
 

DeletedUser10685

Guest
Je to stejné jako na Fí ... máš na hradbách to samé co já, ale o 170k víc bitevních bodů. Což v podstatě svědčí o hojném úžívání Prozíravosti a o ničem jiném dalším. A také je to důkazem, že zavedení Prozíravosti do hry jaksi znehodnotilo posuzování bojových schopností hráčů podle žebříčku bitevních bodů.

Jako je to dobrý pro kulturu, to nepopírám, i pro image, ale jsou to jen virtuální bb, počet zabitých jednotek nepřítele to nijak nemění a jeho bojeschopnost nijak neovlivní, jestli jsem měl zaplou prozíravost nebo ne.
 

DeletedUser10685

Guest
Mobile version

[*] Městské hradby
340.png
[|]
25.png
[|]
340.png
[/*][*] Poražených… [|][|] Ztráty… [/*][*] …jako útočník (85120)
77ebcf46d1e91b57004d788a6e8e4911.png

5e508be4d8d42277e20120cd3c2964b0.png

40718c70b9ac61d95b10b65fbbda76a4.png

9c0aac2de8ea673092083e1d49994b15.png

[|][|] …jako útočník (12685)
5b13436273bb776d4a9f8b57570a8c51.png

e114bde3fa2e33e9e51a6d4e8d2213fa.png

a9d8aec5ab66b3c435a9b892d1ec30c8.png

emptyline_42_5.png
[/*][*] …jako obránce (38707)
ba6def74c33761ec4c25a5e96c29fc0a.png

99c122c3f1e79792e10a168455f5fc72.png

c2d4a14eac4b818c6ecaec47e222c1ca.png

9a80038733c28b6ee03c803e8be678db.png

[|][|] …jako obránce (44127)
17937a0ffb60b95bd1eea42040272b72.png

678da581e617e2a5040469000059e708.png

ffe4a35d04cf09df6fb9d35d280d189b.png

emptyline_42_5.png
[/*]
Grepolis Report Converter Revolution Tools - ver. 3.4.9 created by Potusek & Anpu​

Je vidět, že ses nemusel moc bránit, jen stavět off jednotky a masakrovat ubohé nezlatiče... zatímco já musel zabíjet o 600 mantikor a 200 erinií víc než ty. S tím šlo logicky ruku v ruce i to, že jsem musel investovat rituály do tvorby birek a lučištníků, namísto stavění mantikor či sesílání prozíravosti 2x denně. Nijak nechci ubírat působivost tvé zdi, ale nechci, aby si zase každý myslel, že jsi bůh...a pokud jo, tak aby si myslel to samý i o mě, když už je potřeba někoho uctívat .-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Myslim ze je tu vic takejch bohu, nechtel sem aby si to lidi mysleli ale aby zdileli sve zdi, to ze mam najvic bb zato ja nemuzu to je stara zed, dam novsi a branit se je tak 3x efektivnejsi nez utocit aneb co sem dal utoku za mesic, to sem ak dal za 2 dny v obrane :)
 
tady jde hodně o ty zmršený eventy... jinak se to nedá nazvat... pokud jsi fasoval třeba ohnivky, tak jsi dostával 9 ohnivek za hodinu a jezdil jsi na hráče, kteří na stejnej produkt dostali 3 ohnivky za hodinu... a to nemluvím o tom, že jsi tam narval spoustu zlatých... jediný co je možný říct určitě, je to, že máš k dispozici spoustu zlatých a nebojíš se je použít:)))
mžná by se tu mohlo udělat i téma, kde si budou porovnávat hradby největší zlatiči... to by pak mohlo být vypovídající... ale tady jsi v pozici kluka, který se chlubí, že do školy přišel dřív než Pavlík a neřeší, že jel do školy taxíkem a Pavlík pěšky...
 

DeletedUser

Guest
já začal hrát 22.10. tj o týden pozdeji než začal server, tudíž když začal event taky sem dostával 3 OL za hodinu, neprišel event a já nemel 50k bodu.. mel sem 10k bodu myslim a byl sem hodne daleko od prvních pozic :)

NJ6C2.png


Axo ty čísla nejsou moc podobná a to i v obrane v které si ty težce bránil a já si vklidu utočil a že mi to poví človek kterej byl v eventu hned zamnou, že používám moc proziravosti :-D Ale já vím že máš navíc, tak začni makat a verím že ty čísla budou hodne podobná, nebud tak línej, nebo te tam provetrám :-D

//nemužeme to brát podle poražených v obrane imho, já bránil sám sebe a občas velcie občas kluky nikoho jiného, ty si bránil celou ally, tudíž když pošleš 1 luk na podporu a v tom utoku na mesto zhyne 50 mantikor, tak ty dostaneš 50 mantikor do batoužku pokud se nepletu :-D ale dobrá, nemužeme to brát ani podle mytických jednotek protože sem zlatič, nemužeme to brát ani podle bodú protože proziravost, nemužeme to brát ani podle jiných jednotek a bodú protože čím víc času utoho strávíš tím si zákonite lepší, tak podle čeho to budeme brat? Kurňa všichni sme nejlepší a kľud.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
já začala hrát 1.11. a koukala jsem, že ty jsi měl 3.11. 61 715 bodů... a ten event. pak běžel ještě min 15dnů.... takže 15 dnů maximálních bonusů proti nám, co jsme měli v ali, až na první tři, všichni do 10 000, takže minimum vojska co jsme mohli dostat... a j hezky videt, že jak jsi začal čerpat maximální bonusy, tak jsi se vyhoupl z zhruba 25 místa na první...
 

DeletedUser

Guest
jo já bez zlatek hrát neumím, ted mám už asi týden zlatek "20" a vidíš jak su hroznej :)
 
no je fakt, že já to bez premka taky neumím... abych nekázala vodu a nepila víno... ale to je tak asi vše co do toho narvu... naprosto výjimečně něco uspíším a nakoupila jsem pár rubínu v eventu...
 

DeletedUser11713

Guest
no je fakt, že já to bez premka taky neumím... abych nekázala vodu a nepila víno... ale to je tak asi vše co do toho narvu... naprosto výjimečně něco uspíším a nakoupila jsem pár rubínu v eventu...

Ty si holka? Já si řikal, kdo to na mě tehdá furt útočil :)) Duckln
 

DeletedUser

Guest
Ztratit v útoku za sedm dní 59 ohnivek a oproti tomu obsadit přes dvacet měst a to i když některý byly založený a některý darovaný od Veteránů je opravdu umění. To se tvůj poskok MichaelaFF nalítá aby ti města vyčistil. Pokus sem teda vkládáš svoje hradby...
 

DeletedUser

Guest
Tak o tobě jsem s hradbama nic nepsal. Ale jinak se jistě pletu stejně jako s tím, že jsi neztratil 7 měst, a že neurážíš a nepoužíváš vulgární výrazy. Pokud je to tvoje přání, mohu sem vložit dva skeny které doloží tvoje lhaní. Ale na tvém místě bych to nechtěl......
Jinak abych tě jen nehanil. Podle většiny tvých zpráv (ty kde urážíš nemyslím) máš mnohem víc rozumu než Duckin alias nevím co všechno, stejně je na tom i zmíněný hráč od Veteránů, a přesto sebou necháte manipulovat náfukou Duckinem který toho v hlavě rozhodně moc nemá. I když musím uznat, že dokáže část této újmy (za kterou částečně nemůže) nahradit velkou aktivitou.
 

DeletedUser10685

Guest
o.k. ten druhej report je o jinejch číslech, nekoukal jsem na datum (i když ta moje zeď je v podstatě stejná poslední dva dny, co jsme se asimilovali do rčv a třf). Už jsem tu dlouho nebyl a mé aktivity na foru a kdekoli jinde jsou pokaždé ovlivněny ethylalkoholem, je-li už po půlnoci :-DD

Ohledně zlatičů, ví se, kdo urval tu největší odměnu 30% bonus na ohnivky?
 

DeletedUser

Guest
Kdo prozlatil nejvíc nevím, byl jsem daleko ... ale myslím, že to byl kačerovo dvorní čistič.
 

DeletedUser

Guest
1.Vlada Malik
2.doklblanka
3.MichaelaFF
4.1910
5.Duckin
6.Axxxa?

dál nevim
 

DeletedUser

Guest
co se týče mých "poskokú" já nikoho nekomanduju, města mi ted nikdo nečistil, jednou mi lyve pročistil jedno lol město když sme potřebovali rozbít armu, ale myslím že sem víc lidem pročistil a dal města než by oni dali mě :)

//tak pak ho blanka predbehla
// michaela ma 3. a 1910 ma 4. v profilu
 
Nahoru