• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Ukaž hradby

DeletedUser11713

Guest
Tak o tobě jsem s hradbama nic nepsal. Ale jinak se jistě pletu stejně jako s tím, že jsi neztratil 7 měst, a že neurážíš a nepoužíváš vulgární výrazy. Pokud je to tvoje přání, mohu sem vložit dva skeny které doloží tvoje lhaní. Ale na tvém místě bych to nechtěl......
Jinak abych tě jen nehanil. Podle většiny tvých zpráv (ty kde urážíš nemyslím) máš mnohem víc rozumu než Duckin alias nevím co všechno, stejně je na tom i zmíněný hráč od Veteránů, a přesto sebou necháte manipulovat náfukou Duckinem který toho v hlavě rozhodně moc nemá. I když musím uznat, že dokáže část této újmy (za kterou částečně nemůže) nahradit velkou aktivitou.

Vždyť jsem ti obě věci už vysvětloval, tak mě nenazývej lhářem
 

DeletedUser

Guest
Jsem nechápavej.
Tak ještě jednou:
Přišel jsi o 7 měst?
Psal jsi urážky na fóru?

Nejde o vysvětlování, ale o to, že když jsem to tady napsal, tak jsi mě označoval za lháře. Já si o sobě nic takovýho nemyslím a nechci aby si to mysleli ani jiní, a tak když neuznáš svojí chybu, donutíš mě uvedené skutečnosti doložit.
 

DeletedUser11713

Guest
Přišel jsem o 7 měst ale jen 4 jste mi vzali vy jako aliance. Ty předchozí 3 dávno předtím.

Napsal jsem na tvojí osobu jednu nebo dvě urážky, když jsem byl u vás v alianci. To jsem ti ve zprávě taky potvrdil a napsal, že to bylo několik dnů předtím, a že jsem na to prostě zapomněl. Tím pádem lhář nejsem, tak bych byl rád, kdybys toho papouškování už nechal. To ty si mě urážel ještě nedavno.

Oboje jsem ti ale už psal ve hře, nevim, co na tom nechápeš
 

DeletedUser

Guest
Já nikoho neurážím.
Jinak beru tvoji poslední odpověď jako konečně akceptovatelnou a oceňuju ji. A tvoje vyjádření které tady v diskusi obsahovalo přesný opak obou skutečností považuju za omyl způsobený pamětí. Tím již nemám důvod se k tomuto vracet.
Přeju ti fajn hru.
 

DeletedUser

Guest
Odvolávám co jsem odvolal...
Psát s fabulistou mě ještě myslím baví
 

DeletedUser

Guest
Ješte jede pár útokú ale takhle bych to zakončil. škoda že se mocl idí nezapojilo

cFiU.png


http://jpeg.cz/images/2015/12/18/cFiU.png
 

DeletedUser

Guest
“Tak hele, co je červeně podtržený, tak na tom bazíruje profesor. Co je zeleně podtržený, to chce slyšet Sejkora a co je modře podtržený, tak na tom bazírují asistenti.”
“No jo, ale tady je podtržený úplně všechno!”
“No správně, je vidět, že seš docela chápavej.”
 
Nahoru