• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Ukončení čekání na dovolenou - přepracování

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept: tento koncept je prostý až to bolí. V podstatě se jedná o možnost vystoupení z čekací lhůty na začátek dovolený (má 48h) a při níž se dá jenom bránit a né útočit.
Důvod: Mne na toto přivedlo letošní chorvastko kde jsem si myslel že nebudu mít internet (zrovna jsem si chtel zabrat mesto a to sem se rozhodl ozelet). ale o den pozdeji kdyz asi tak 30h zbývalo jsem dozvěděl o možnosti internetu (tam na místě), což mne dožralo, protože vědět to mam o město víc (ještě bych ho mohl dobít), ale ejhle musím čekat 30h než se zapne dovolená a pak zase 24 než ji budu moct ukončit. Takže sem nic nedobil, protože se opevnil do té doby.
Detaily: jednoduché tlačítko "zrušit" které by ukončilo čekací lhůtu na začátek dovolené
Grafika: Stejné tlačítko jako pro zapnutí dovolené jenom s jiným nápisem a to "zrušit".
Rovnováha: Nenarušilo by - možná jen omezení na výstup do 24h od začátku nebo do 36h od začátku lhůty.
Podvádění: neumožňuje
Závěr: Jedná se o tlačítko jako každé jiné, které by ukončilo lhůtu 48h před začátkem samotné dovolené, s určitým omezením, buď do určité doby nebo se ztrátou jednoho dne dovolené.
 

DeletedUser

Guest
Pěknej nápad, měl jsem stejnej problém minulý léto, dost by to omezilo zmatky.
Teď ale nastává otázka, jestli to soudruzi z NDR zahrnou do hry.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru