• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Upgrade Aliance

Byl by zájem o Upgrade Aliance


  • Celkový počet hlasujících
    4
  • Anketa uzavřena .
Čik all,

nějak jsem mrknul jak maj vypadat návrhy, ale nevím jestli tomu úplně rozumím.
Obrázky vám žádný nedám. Holt to jen popíšu.

Určitě si pamatujete dobu, kdy celej ostrov upgradoval vesnice na sbírání a drancování - bylo zde tuším 7 stupňů a poslední stupeň už byl docela drahej.

Líbila by se mi ve hře možnost Upgradovat společně Alianci, protože všichni víme, že Aliance kolikrát nestačí, vytvářejí se koalice a ke konci hry se pak zbytek lidí nevejde do jednoho spolku a lidi končí, nechávají města nechráněná a resetují.

Mohla by zde existovat možnost po určitých stupních a od určité doby upgradovat Alianci a získávat nějaký kolektivní bonus - samozřejmě za hodně velkou cenu, protože tady by se podílelo na upgradu 30 a více lidí. Každý stupeň by mohl být za něco jiné nebo taky jen za suroviny a přízeň. Příklad.. bitevní body - ať už útok nebo obrana, suroviny jako u stavby divu, úkoly jako v táboru banditů, ale mnohonásobně těžší - bez bitevních bodů klidně, aby bylo dosaženo co největší obtížnosti.

Upgrade by byl potom třeba nějaké procento do útoku, obrany, počet členů, místo ve statku - ony teď tohle splňují chrámy, tak klidně by se dalo Upgradovat (přikupovat) tímto jen sloty pro členy po 1 na 10 stupňů.
 
Jako rozhodně je to k zamyšlení. Tím že jsou teď ali jen po 30 členech, vytváří se velké spolky které spolu mnohdy táhnou za jeden provaz celý svět a když pak dojde na lámání chleba (finále světa), hromada hráčů co by si výhru zasloužila na tom nakonec ostrouhá protože se do vítězné ali nevejde což je veliká škoda. Docela se mi líbí myšlenka že by se počet členů v ali odvíjel od dosažených bitevních bodů. Mohlo by to být rozděleno třeba do 10 pilířů po 3 členech navíc, takže by po splnění posledního limitu mohla mít aliance až 60 členů. Což třeba ve světech s dominancí by mohlo hezky zamíchat kartami.
 
To se mi moc nelíbí, beztak se už teď hromada lidí jenom veze a kašle na to. Mě naopak mnohem víc vyhovují menší aliance kde není prostor pro flákače. A to že se utváří hromady spojek? Já jsem zastánce minimální mezi alianční spolupráce. Už několikrát jsem zažil, že se proti jedný alianci spojila většina světa a stejně dostali na prdel... Vždycky to ztroskotá na neschopných vůdcích co si myslí, že mají na to utáhnout XY lidí ve spolku ale nedomluví se na jednotný strategii. Jsem zastáncem jednotné, aktivní aliance s jasně vymezeným velením. Nejhorší je když všichni rozhodují o všem
 
Už několikrát jsem zažil, že se proti jedný alianci spojila většina světa a stejně dostali na prdel... Vždycky to ztroskotá na neschopných vůdcích co si myslí, že mají na to utáhnout XY lidí ve spolku ale nedomluví se na jednotný strategii. Jsem zastáncem jednotné, aktivní aliance s jasně vymezeným velením.
narazis na neco konkretniho?? :D
 
No já narazel na tu vaši politiku všechny poštvat proti nám :D
Jako bychom my byli ti špatní
Ale lichotí nám to
 
Co to meleš? my s nikým spojenectví nemáme a ani s jinou aliancí nespolupracujeme, koukám že tu má opět někdo nosánek moc nahoru
 

DeletedUser12642

Guest
Hlavní ali, akademka a psaní ostatním aliancím, ať jdou nejsilnější hráči k vám a zbytek rozeberete. No, asi sis nenašel teď tu menší aktivní ali :D
 
Je to tak no, na tomhle svete se neudeje nic o cem bychom my nevedeli a pristup vaseho vedeni je uz dosti trapny, je mi lito tech hracu co jste jim nakecali a dali vidinu vitezstvi a pak je na konci odkopnete nebo slovy vaseho vudce "zmasakrujete na bb". Ale co no, radsi hrat rovinu nez mazat lidem med kolem pusy, to se vam casem vymsti stejne jako se to vymstilo jiste alianci na jistem svete. Jen mi je lito tech lidi i tech co uz jste poslali do kytek a i ty co tam pak poslete. Ale neboj, kto se smeje naposled ten sesmeje nejvic :)
 
Hlavní ali, akademka a psaní ostatním aliancím, ať jdou nejsilnější hráči k vám a zbytek rozeberete. No, asi sis nenašel teď tu menší aktivní ali :D


líbí se mi jak tu hromady pokrytců rozjíždí svojí politiku. Tak předně nic jsme nikomu neslibovali ten kdo se ukáže jako schopný ten bude v hlavní ali bojovat o výhru, když bude třeba 30 lidi lepší jak já tak z hlavní ali odcházím a budu dělat podporu. Za druhé... Jediná aliance co k nám přešla byl Egypt a ten měl neschopnýho vůdce co nedokázal ukočírovat přes 100 lidí když počítám všechny spojka a samotná nálada v té alianci byla na bodu mrazu. Za třetí... můžu poprosit o seznam lidi kterým jsme něco naslibovali, využili je a odkopli? Asi těžko když nikdo takový není, že? Za čtvrté... jo napsal jsem imperiu jestli nechce k nám ale to samý jste udělali vy tak se hoď laskavě do klidu. Plus to vaše aliance psala ostatním ať na nás útočí, že jsme bez ohnivek a podobně tak si laskavě ukliˇďte před svým prahem. Děláte tu z nás tyrany a přitom jste sami psali ať se k vám přidají nebo je zničíte :p
 
Děláte tu z nás tyrany a přitom jste sami psali ať se k vám přidají nebo je zničíte :p
achjo, ten zbytek bych ti i mozna veril ale timhle jsi dokazal ze lzes :D
chlapceeee my jsme do aliance prijali za cely svet presne 5 lidi mimo ty ktere zname z Kythery, a nikoho dalsiho nebereme ani kdyz se sam ozve natoz nekoho lanarit k nam jinak ho prej "znicime" boze.
EDIT: Ve vyjimecnych pripadech samozrejme jeste muzeme prijimat nejake hrace at me to zas nekdo pak neoznaci za lhare ale urcite ne masove

A s tim kto k vam presel to je mi jedno, ja jsem byl cele veci dobre informovan a vasi vlastni lidi byli z toho co vymyslel vas vudce znechuceni a ze tohle prej jeste nezazili aby se vlastni lidi bez milosti dali na pranyr...
A nerikejte ze nestvete lidi proti nam, opet, ja cetl vase interni spravy :) a taky jsem cetl spravu imperiu... a ktovi kolik ich jeste bylo :)
 
Naposledy upraveno:
achjo, ten zbytek bych ti i mozna veril ale timhle jsi dokazal ze lzes :D
chlapceeee my jsme do aliance prijali za cely svet presne 5 lidi mimo ty ktere zname z Kythery, a nikoho dalsiho nebereme ani kdyz se sam ozve natoz nekoho lanarit k nam jinak ho prej "znicime" boze.

A s tim kto k vam presel to je mi jedno, ja jsem byl cele veci dobre informovan a vasi vlastni lidi byli z toho co vymyslel vas vudce znechuceni a ze tohle prej jeste nezazili aby se vlastni lidi bez milosti dali na pranyr...
A nerikejte ze nestvete lidi proti nam, opet, ja cetl vase interni spravy :) a taky jsem cetl spravu imperiu... a ktovi kolik ich jeste bylo :)

nápodobně taky jsem četl vaše zprávy a ohledně pranýře... když někdo kašle na hru a není aktivní tak co čeká?
 

DeletedUser12642

Guest
A povíš nám, kdo byl tvůrce těchto zpráv od nás? Ať jsme transparentní, u vás to byl adka :D A u nás?

Každopádně nechápu teď myšlenkový pochod. My lanaříme ostatní, že se buď přidají nebo je zničíme, ale pak jim řekneme "ne"? Nebo jak přesně má toto probíhat :D:D
 
nápodobně taky jsem četl vaše zprávy a ohledně pranýře... když někdo kašle na hru a není aktivní tak co čeká?
Jen nechapu na co jsou tyhle lzi dobre... zadne spravy si necetl protoze zadne takove spravy neexistuji.... nevim, nechapu smysl tehle lzi, zda si jen potrebujete omluvit to co delate vy ze je to nejakym zpusobem "normalni" nebo co, ale rozhodne my nic podobneho nedelame :D
 
Jen nechapu na co jsou tyhle lzi dobre... zadne spravy si necetl protoze zadne takove spravy neexistuji.... nevim, nechapu smysl tehle lzi, zda si jen potrebujete omluvit to co delate vy ze je to nejakym zpusobem "normalni" nebo co, ale rozhodne my nic podobneho nedelame :D
ok tak budeme dělat, že langoš nikdy nikomu nic takovýho nenapsal :rolleyes:
 
Jo, langos neco psal, ale jelikoz neni clenem vedeni a ani nebyl vedenim nijak poveren aby neco takoveho resil tak to spada pouze do kategorie "Osobni korespondence" se kterou aliance jako takova nema nic spolecne :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Jste mimo tema. Jasne, chcete prat spinave pradlo, ale bude vhodnejsi se s tim presunout do vlakna daneho sveta. Tady tim prasite vlakno s necim navrhem na herni zmenu.
 

DeletedUser8956

Guest
Vždyť byl slušnej :) Klasická slovní přestřelka :) Akorát jak psal Thassos, nepatří to sem :)
 
Nahoru