• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Upomínka na sdílení.

DeletedUser8905

Guest
Ne kazdy si vzpomene na aktivaci sdileni uctu .........
Neslo by najit reseni, kdy nejdriv prijde upozorneni, ze nemame sdileni a pak kdyz nedojde k naprave, rozdavat teprve banany ??

Dnes rano jsem se na hru nedostal.

Zdravím.
Rodiče mají doma WIFI. Ja dostal v práci dovolenou, tak je logické, že ji trávím doma.
Sestřička chce hrát, tak jsem ji pozval, a to je celé.
Žádné bojové ani obchodní akce jsme neprováděli.
Jen jsme zapoměli dát sdílení, což je CELÉ provinění.
Teď, když jste nás na to upozornili, tak naši chybu rád vyřeším aktivací sdílení účtu.
Díky za pochopení a uvolnění účtů ........ a .........

Odpoved me jako politicky aktivnimu neprijde .... jak to rici ... lidska. Proste jako v dnesnim svete jsme vsichni vinni ve vsech bodech obzaloby.

Keďže ste vedome zanedbal stanovené body v pravidlách tejto hry, tak ste trestaný podla platného katalógu trestov.

Reseni : jde mi jen o jednoduche upozorneni, predpokladam, ze pravidla kontroluji nejake automatismy, tak by snad slo pripsat kod, at se nejdriv posle upozorneni.

Na jednu stranu se premysli, jak nalakat nove hrace a pritom se stavajici odrazuji. Ja hraju od sveta IOTA, a od te doby se resilo hoooooodne problemu a ve vysledku to hraci, stari pardalove, radsi zabali a jdou na neco jineho.
Me to napadlo taky, ale dal jsem Grepolisu jeste sanci a vytvoril jsem si novy nick.
Ted me ukonceni bere taky.

Zaver : zapominani je prece lidske, tak proc hned trestat ??
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,

děkujeme za Váš návrh, nicméně možná nebude od věci uvést na pravou míru několik bodů. Registrací do hry hráč souhlasí s tzv. všeobecnými obchodními podmínkami, kde se taktéž objevuje zmínka jednak o tom, že více účtů na jednom světě je zakázáno (což by mělo navést dotyčné hráče k tomu, aby se snažili nalézt řešení, jak to lze provést legálně), a také o tom, že platí dále také pravidla hry, kde lze můžete více informací. Tudíž při trestání musíme vycházet z toho, že hráč se obeznámil s těmito pravidly, a pokud ne, tak na vlastní riziko. Nemáme jak zjistit, zda sdílení nenastavili záměrně, nebo jen z důvodu nevědomosti. Jediná automatická kontrola je ve směru používání bot systémů, zbytek přestupků vůči pravidlům je kontrolován manuálně.

Navíc jak byste si představoval samotnou formu upozornění? Kde by se zobrazovalo, jaký by byl jeho obsah? Upozorňoval byste přímo na to, aby si daný hráč nastavil sdílení připojení s hráčem A, hráčem B... nebo pouze ve všeobecné rovině: „Sdílíte-li internetové připojení, zkontrolujte, zda jej máte zaznamenané v nastavení!“

S pozdravem
Theron
 

DeletedUser8905

Guest
Ahoj,
KILJU jsem zakládal už před ... Datum tvé registrace: 26.10.2011. Takže při zakládání nového účtu jsem to nějak nečetl :):)
Ale nemam 2 účty na jednom světě, KILJA dohrává svět TAU, a novy Nick hraje na FI. Sestra taky hraje na FI a mě přišla dovolená. Ano, moje chyba, zapomněl jsem na sdílení. Chápu trest jako takový, mě jde spíš o budoucnost. Dnešní svět je multimediální, WIFI je všude a nemyslím si, že může kdokoliv zajistit, ze se každý den nepotkám v baru s někým kdo taky hraje GREPOLIS. V podstatě můžu dostat trest aniž bych věděl za co. A dávat pro jistotu sdílení všem hráčům kteří jsou v lokalitě kde hraju (což by se tímto forem dalo zjistit) a požádat o sdílení, protože existuje riziko, že se budeme potkávat pravidelně na jedné WIFI je podle mě nejen nerealizovatelné, ale taky to ztratí smysl hrát tuto bojovou hru.
Možná to beru ze široka, ale technický vývoj v elektronice, ve sdílení dat a sociálních sítích je mnohem rychlejší než vývoj GREPOLISU.
Svůj trest přijímám, moje chyba. Až se vrátí sestřička, řeknu ji, ať taky podá TICKET.
V dané problematice sdílení mi jde spíše o budoucnost.
Vycházím z toho, že to kontroluje automat, když vidí například třetí den 2 hráče se stejnou IP, tak by mohl poslat klasické oznámení ve stylu jak chodí oceněni. Tam by mohlo být jednoduše ZKONTROLUJTE SI SDILENE HRACE. Nijak bych to nehrotil, protože by to mělo stačit na to, že to každému dojde.

Příklad ze života : banka taky nejdřív pošle dopis, že něco nesedí a pak začne jednat a že si dopis zákazník nepřečte je jeho problém.
(měl bych ještě 1 přiklad o důchodci)

Podobně bych to viděl i tady. Když si smažu oznámení je to můj problém. Ale můžu hrát s jistotou, že když zapomenu, tak mám ještě šanci to napravit. Žiju v jednom městě, rodiče v jiném, 1x/měsíc k nim jedu a někdy se hold zapomene. Určitě nejsem jediný kdo pendluje mezi městy.

Hra chce, přesněji řečeno potřebuje nové hráče, a šíření hry je nejlepší v rodinném kruhu. A v tom se může stát, že se při různých cestách, pracích atd. zapomene zadat sdílení.
 

DeletedUser

Guest
Nemějte obavy, v žádném případě přestupek kategorie multi účet není vyhodnocen pouze na základě faktu, že dva účty spolu sdílí připojení. Rozhoduje více specifik. Proto je nemožné, aby něco takového bylo svěřeno automatu. Existuje riziko, že dostanete trest za to, že se s někým potkáváte na veřejném místě a nezávisle na sobě se připojujete (proto se nedoporučuje využívat kavárny a další taková místa), nicméně jde o velmi mizivé procento, navíc po důkladnějším prošetření i tak následuje stažení trestu.

S pozdravem
Theron
 

DeletedUser8905

Guest
Rozumím tomu, že rozhoduje více specifik.
Ale v našem případě neproběhla žádná interakce. Každý hrál ve svém městě.
Sestra akorát poslala do zemědělské vesnice surky, což podle mě není problém.
Grep jsem začal hrát, když jsem na tom nebyl v životě nejlíp, poznal jsem nové kamarády, takže toto chci dát novým hráčům.
Když teď přijdete o 2 hráče, o dva neplatící hráče, nic se nestane.
Ale pro nové hráče by nějaké upozornění nebylo na škodu.
 
Nahoru