• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Upozornění na novou reputaci

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7382
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7382

Guest
Upozornění na novou reputaci




Koncept & důvod & detaily:

Reputace je teď běžnou součástí fóra. Jednou za čas nějakou dostanete, ale abyste si jich všimli a žádné nepromeškali, tak byste se museli pořád dívat, jestli jste nějakou nedostali, zvláště když je dostáváte často. Kdyby se po každé nové reputaci dostávala upozornění, každý by měl jistotu, že se nemusí dívat, jestli nějakou nedostal a že stačí si počkat na upozornění, které to vám to oznámí. Upozornění by se mohlo dostávat stejným způsobem a na stejném místě jako každé jiné - nahoře.


Rovnováha:

Neměla by být změněna.


Podvádění:

Nikoliv. Pokud se tedy nebude využívat i na odpovědi, což není funkcí reputace, aby se dostávala "za nic."


Závěr:

No, tak to chtělo urychleně napsat tento další návrh. :) Je chvilka po updatu, tak bude snad ještě možné nějaký ten návrh vzít v úvahu. Snad už není pozdě. :)
A mimochodem... máte jinou představu, jak by to mohlo vypadat ?
Komentáře uvítám, hlavně aby tady nějaké byly a ne taky aby odpovídal pomalu jenom Sultan. :)
 

DeletedUser

Guest
Sultan konstatuje že toto se dá vyřešit jedním klikem... ;-) většina lidí klikne na uživatelský panel jako na první věc..
vyjedou jim tam témata která sledují, SZ, repka všechno.. :)

odpust jistou suchopárnost mých reakcí.. věř že si cením snahy o kreativitu a invenci v tom co se týká tohoto fora:)
 

DeletedUser

Guest
Tak ja nepouzivam Uzivatelsky panel takmer nidky. :)

Nove spravy na fore v nom nevidno. A na sledovane temy, spravy v profile a sukromne spravy chodia vzdy upozornenia, takze nemam kvoli comu otvarat uzivatelsky panel. Pouzivam ho len ked si menim nastavenia uctu na fore.

Akurat v tomto novom fore su aj sukromne spravy v Uzivatelskom paneli, ale kedze na sukromne spravy chodia upozornenia, tak ho nemusim nikdy kontrolovat.



Mohlo by to byt asi tak ze medzi upozorneniami by pribudol novy riadok pre Udelene reputacie.
 

DeletedUser

Guest
není to nutné, ale já se taky moc do uživ. panelu nedívám a tak když mi někdo dá reputaci tak to zjistim až za dlouhou dobu, zatímco takhle bych vlezla na fórum a hned bych to měla na očích a viděla že mi byla udělena repka.. :)
 

DeletedUser7382

Guest
wolfy: Asi tak. A myslel jsem to právě tak, aby se upozornění na nové reputace dostávala na stejném místě a stejným způsobem jako každé jiné.
SaraS: Právě tak to bylo míněno. ;) Proto my si myslím, že by to bylo přínosem.
Sultan: Jasně chápu, ale nemusel by ses tím pak zaobírat. Koukni na příspěvek od SaraS, ta to hezky napsala. :)
 

DeletedUser

Guest
Já se tím nemusím zaobírat ani teď.. je na každém uživateli jak si zvykne forum používat:)
Koho repka zajímá ten si klikne, koho nezajímá pro toho je to zbytečné...
 

DeletedUser7382

Guest
Jasně. Mě to třeba zajímá. Ale to nebrání zavedení ne ? :)

Jak by to asi vypadalo, kdybychom nedostávali upozornění na nic ? Když se něco stane, dostaneš upozornění, můžeš hnedka reagovat a žádnou neustálou kontrolou se nemusíš zaobírat. Proto jsou ta upozornění.
- Když se kouknu, tak tam většinou nic není. Buď bych si té reputace všiml až za dlouhou dobu, nebo bych se tím musel zaobírat (mnohdy bez výsledku).

Ale když existují upozornění, tak vím, že se kontrolou např. soukromých zpráv zaobírat nemusím a že stačí si počkat na upozornění, které mě hned upozorní a budu to mít na očích, jakmile si otevřu fórum.
 

DeletedUser

Guest
Návrh bude projednaný se všemi zainteresovanými osobami týmu, popřípadě s němci. Do té doby nezbývá těm, co je reputace zajímá, nic jiného, nežli postupovat podle toho, jak to popsal Sultán.
Jen bych rád dodal, že není vyloučené, že i když návrh poputuje do Německa, tak jej Inno nesmete ze stolu jako zbytečnost. Dělají to rádi.
 

DeletedUser7382

Guest
Mě nevadí tak postupovat, ale hodně by se to pak zjednodušilo, šetřil čas a navíc budu okamžitě po přihlášení vědět, že jsem nějakou dostal. To by byly podle mě výhody těchto upozornění.

Každopádně děkuji, že to berete v úvahu a chcete to projednat. :) Vím, že to mají Němci v rukou a že vy o tom nerozhodujete, tak kdyby to neprošlo, děkuji vám za snahu, té také si cením. :)
 

DeletedUser7382

Guest
Tak koukám, že se nakonec zavedl obsah i tohoto návrhu. :) Teď jsem na to právě dostal upozornění (které už chybí jen přeložit).
 

DeletedUser

Guest
uz som chcel pekne poprosit ale potom som nahle zbadal 2 upozornenia takze len pekne podakujem :)

(end of spam)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru