• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výherci - Soutěž o nejlepšího hrdinu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
grepolis_logo_startpage.png

Vážení pisálci,
bylo to nesmírně těžké vybrat elitu mezi příběhy, které jste vymysleli. Všechny, které se dostaly do finále byly excelentní, napínavé. Kdyby jsem mohl a měl k tomu prostředky, svázal bych všechny dohromady a vydal je jako sbírku fantasy povídek
not-tagged-smiley-10688.gif
. Toto mě vedlo k tomu, aby jsem stvořil 4 místo, které bude také ohodnoceno.

1. místo ppolda : 500 zlatých
(Odkaz na povídku Sinominas )
2. Místo Marvid : 300 zlatých
(Odkaz na povídku Daeleus )
3.místo Eowyn245 : 200 zlatých
(Odkaz na povídku Artelis )
4.místo Ajap : 100 zlatých
(Odkaz na povídku Peras )

Všem vítězům gratulujeme. A zároveň by jsme chtěli také oznámit, že se nejedná o poslední soutěž. Další soutěž přijde dříve, než si myslíte, kde máte opět šanci se uchytit. Proto vy, kteří jste nedosáhli na vrchol vítězství, neházejte flintu do žita (-:
Děkujeme všem za účast, odměny Vám budou na účet připsány do 7 dnů

Ps: O konečném pořádí můžete debatovat v diskuzi, která zůstává otevřená
sport-smiley-5537.gif

Grepolis Team
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Prosím pozor​
Nazval bych to možná i šlechetným činem, každopádně to, co mi dnes sdělil vítěz soutěže, držící se pevně na prvním místě Vám asi vyrazí dech. Dobrá zpráva přišla pro všechny, kteří se umístili na 2,3,4 místě, ale i pro ty, kteří se na stupnice vítězů nedostali. Ppolda se dobrovolně vzdal prvního místa a požádal mne, zda bych ho nemohl přesunout na místo čtvrté. Proto každý finalista postupuje o jednu příčku výše!

Ppolda se svou skromností však ještě neskončil... Svých sto zlatých se rozhodl dát náhodnému autorovi, který postoupil do ankety. Proto také oznamujeme, že v příštích dnech proběhne náhodné vybrání vítěze 100 zlatých

Děkujeme tímto uživateli Ppolda, za jeho skromnost a snahu o zvýšení motivace a tím také kreativity dalších autorů!
 

DeletedUser

Guest
Téměř konečné vyhodnocení vypadá takto:

1. místo Marvid : 500 zlatých

2. Místo Eowyn245: 300 zlatých

3.místo Ajap: 200 zlatých

4.místo Sparkat 100 zlatých
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru